Małgorzata Rozenek
Instagram

Małgorzata Rozenek-Majdan tłumaczy się z braku maseczki na plaży. Myślała, że można bez, jednak internauci byli czujni! 

Małgorzata Rozenek
Instagram

Małgorzata Rozenek już niedługo zostanie mamą. Gwiazda już od pewnego czasu odpoczywa przed porodem nad polskim morzem. Ostatnio gwiazda pochwaliła się zdjęciami z rodzinnego spaceru po plaży. Internauci szybko dopatrzyli się, że żadne z nich nie ma na sobie maseczki! Zobaczcie jak na te komentarze zareagowała Małgorzata Rozenek!

Zobacz także: Małgorzata Rozenek w odważnej ciążowej sesji! Jej kreacja przypomina... syreni ogon! 

Małgorzata Rozenek bez maseczki na plaży. Internauci ostrzegli przyszłą mamę!

Do porodu Małgorzaty Rozenek zostało już naprawdę niewiele czasu. Trzeci syn gwiazdy przyjdzie na świat już na początku czerwca! Żona Radosława Majdana nabiera sił przed porodem nad polskim morzem i często chwali się zdjęciami z tego pięknego miejsca. Jednak ostatnie zdjęcia gwiazdy spowodowały, że Internauci mocno zaniepokoili się o bezpieczeństwo Małgorzaty Rozenek i jej rodziny!

Jak wiadomo od 16 kwietnia obowiązuje nakaz zasłaniania nosa i ust w przestrzeni publicznej. Małgorzata Rozenek spacerując po plaży nie miała na sobie maseczki. Internauci postanowili upomnieć gwiazdę w tej sprawie. 

- I cyk mandacik za brak maseczek - napisał jeden z internautów

Małgorzata Rozenek szybko odpisała swojemu obserwatorowi. 

- na plaży tak jak w lesie nie ma nakazu noszenia maseczek szeryfie

Jednak inni internauci również zaczęli informować gwiazdę, że na plaży także trzeba zakrywać nos i usta. Jedna z obserwatorek wysłała przyszłej mamie podstawę prawną. Małgorzata Rozenek po jej dokładnym przeczytaniu zmieniła zdanie w tym temacie!

- macie rację dziewczyny. Na plaży TRZEBA mieć maseczkę. Jedna dziewczyna wysłała mi podstawę prawną. Dziś jeszcze o to pytaliśmy i powiedziano nam, że nie trzeba. Dobrze, że Was mamy - napisała Małgorzata Rozenek. 

Sytuacja jest na tyle dynamiczna, że nie trudno pogubić się we wszystkich obowiązkach, zaostrzeniach i nakazach. Nic więc dziwnego, że Małgorzata Rozenek także miała problem z odnalezieniem się w tych nowych obowiązkach. Najważniejsze, że gwiazda już o wszystkim wie i zapewne nie wyjdzie już bez maseczki. 

Małgorzata Rozenek już niedługo zostanie mamą! To wyjątkowy czas dla gwiazdy, która w wywiadach podkreśla, że w ciąży rozkwita i czuje się fantastycznie!

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan w lesie

 

Więcej na temat Małgorzata Rozenek
Przeładuj

Zobaczymy Dodę w "The Voice of Poland"? Fani bardzo chcą, ona też... Czy pojawiła się propozycja?

zobacz 02:27