Małgorzata Rozenek z mężem

Małgorzata Rozenek przestaje się starać o trzecie dziecko? "Powoli tracimy nadzieję"

Małgorzata Rozenek z mężem

Małgorzata Rozenek i Radek Majdan niedawno obchodzili trzecią rocznicę ślubu. Nie jest żadną tajemnicą, że tworzą wyjątkowo zgraną parę, przy okazji jedną z najpopularniejszych i najbardziej lubianych w show-biznesie. Razem wychowują dwóch synów Małgorzaty z poprzedniego małżeństwa - Tadzia i Stasia, a do pełni szczęścia brakowało im tylko wspólnego dziecka. Para nie ukrywa, że stara się o dziecko przy pomocy in vitro, dzięki której na świat przyszli również synowie Małgorzaty. Niestety, gwiazda zaczyna już tracić nadzieję na ciążę.

Małgorzata Rozenek przestaje myśleć o trzecim dziecku

Małgorzata Rozenek nigdy nie ukrywała, że jej synowie urodzili się dzięki metodzie in vitro, jak również otwarcie przyznawała, że w ten sam sposób stara się o trzecią ciążę wraz z Radkiem Majdanem. Niedawno Małgorzata Rozenek wyznała, że już udało jej się dwa razy zajść w ciążę i niestety poroniła. Teraz w wywiadzie z serwisem gazeta.pl przyznaje, że powoli rezygnuje z dalszych starań.

Myślenie o trzecim dziecku powoli się we mnie wygasza. Przez dwa lata myślałam bardzo intensywnie. Oboje jesteśmy w tych staraniach zdeterminowani, chociaż powoli tracimy nadzieję. Powoli tracimy nadzieję. Czasu nie oszukasz, wieku też. Płodność 20-latki jest nieporównywalnie większa niż kobiety po 40. Czasem trzeba potrafić powiedzieć sobie "stop". Pamiętać, że chodzi o dziecko, które jeszcze musisz mieć siłę wychować. Poświęcić mu czas i energię. My z Radziem co prawda nie czujemy naszego wieku, żyjemy zdrowo, ale zdecydowaliśmy, że dajemy sobie jeszcze dwie próby. Nie będziemy próbować do skutku. Nie chcemy - wyznała Małgorzata Rozenek.

Obecnie Małgorzata Rozenek skupia się na swoich projektach, a także wróciła na siłownię. 

 

Małgorzata Rozenek ma dwóch synów Tadzia i Stasia

Małgorzata Rozenek z synami

Małgorzata i Radek marzą o wspólnym dziecku

Małgorzata Rozenek Radek Majdan
Instagram

 

Przeładuj

Czy Agnieszka Kaczorowska zdecydowała się na karmienie piersią? Wiemy!

zobacz 01:23