Małgorzata Rozenek chwilę przed porodem w obcisłej sukience
Instagram

Małgorzata Rozenek prezentuje krągłości na chwilę przed porodem. Fani zwracają jednak uwagę na inny szczegół... 

Małgorzata Rozenek chwilę przed porodem w obcisłej sukience
Instagram

Do porodu Małgorzaty Rozenek zostało już niewiele dni. Przyszli rodzice nie mogą doczekać się nowego członka rodziny. Małgorzata ma ochotę tańczyć ze szczęścia! Wczoraj zaprezentowała się w przepięknej wieczorowej kreacji, która wyeksponowała jej ogromny ciążowy brzuszek! Zapowiedziała, że urządza domową imprezkę w salonie, zmartwieni fani poprosili ją, aby szalała ostrożnie: 

Oj najwyżej urodzę wcześniej. I tak już bym chciała 

Fani nie mogą się nachwalić wyglądu przyszłej mamy, ale tym razem zwrócili uwagę nie tylko na brzuszek. Ten szczegół dotyczył także Radosława Majdana. 

Zobacz także: Małgorzata Rozenek urodzi syna! W wywiadzie dla "Party" Radosław Majdan zdradza, czy wybrał już imię

Małgorzata Rozenek w obcisłej kreacji na chwilę przed porodem

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan z pewnością już odliczają dni do narodzin upragnionego maleństwa. W domu wszystko zostało już przygotowane na przyjście malucha. Ich radość jest tak wielka, że mają ochotę tańczyć. Przyszła mama zaprezentowała krągłości w stylowej kreacji od Mimka Fashion. 

Dziś sobota, 💃🕺więc normalnie większość z Was szykowałaby się na wieczorne wyjście ze znajomymi. Ja szykuję się na tańce w salonie 😂 bo można spędzić te sobotę równie fajnie. Pomoże w tym dobra muzyka... 😉

Małgorzata wrzuciła kilka weekendowych fotek w tym jedną z Radosławem i to właśnie ona zwróciła uwagę jednej z internautek: 

Pani Małgosiu, tak patrzę na Pani i Pani męża ostatnie zdjęcie i jedyne, co mi przychodzi na myśl to: ''ależ piękne oczy będzie mieć Państwa syn".

Trzeba przyznać, że zdjęcie jest hipnotyzujące! Dodatkowo ciąża niesamowicie służy przyszłej mamie. Małgosia niedawno zdradziła, że przytyła ponad 20 kg, jednak fani w ogóle tego nie widzą: 

Nie wygląda Pani na te +20 kilogramów. Super! Szczęśliwego i lekkiego rozwiązania.

Wielki dzień w rodzinie Majdanów zbliża się wielkimi krokami. Nadchodzące lato będzie dla nich niezwykle radosne. 

Zobacz także: Małgorzata Rozenek pokazała zdjęcie w skąpej stylizacji, a fanka pisze: "Chyba każda kobieta chciałaby tak wyglądać"!

Małgorzata Rozenek wraz z mężem świętują weekend. Przyszła mama wygląda obłędnie. 

Małgorzata Rozenek chwilę przed porodem w obcisłej sukience
Instagram

Fani zwrócili szczególną uwagę na oczy Małgorzaty i Radosława. Są pewni, że oczy ich dziecka będą jeszcze bardziej hipnotyzujące! 

Małgorzata Rozenek chwilę przed porodem w obcisłej sukience
Instagram

 

Przeładuj

"Love Island": Jak rodzice Julii zareagowali na Dominika? "Tak, już szepnęli mi, że to bardzo..."

zobacz 02:48