Małgorzata Rozenek od kilku dni relacjonuje romantyczną podróż ze swoim mężem Radosławem Majdanem. Para najpierw podbijała Paryż, potem wybrali się wspólnie do St. Tropez, gdzie gwiazda TVN bawiła się tak dobrze, że na jakiś czas zrezygnowała z relacjonowania swojego pobytu na Instagramie. Teraz Małgorzata Rozenek pochwaliła się zdjęciami z luksusowego jachtu i zaskoczyła stylizacją. Białe bikini zwróciło uwagę fanów gwiazdy, ale tylko spójrzcie na ten fascynator...

Reklama

Małgorzata Rozenek pozuje w białym bikini od Magdy Butrym i fascynatorze

Małgorzata Rozenek po narodzinach trzeciego syna Henryka zdecydowała zawalczyć o formę życia. Aktualnie gwiazda może pochwalić się rewelacyjną figurą i na nowych zdjęciach zachwyca w białym bikini, pozując na jachcie, na którym spędza czas z Omeną Mensah i Rafałem Brzozką. Małgorzata Rozenek tak szczupła jeszcze nie była! Na zdjęciach nie byłoby nic zaskakującego, w końcu gwiazda często pozuje w bikini, ale uwagę zwraca elegancki fascynator i wymowny opis:

Świętujemy dzisiaj - napisała wprost Małgorzata Rozenek.

Internauci są pod wrażeniem nie tylko figury i stylizacją, ale piszą też wprost, że zestaw wygląda, jak nowoczesny strój do ślubu:

Tak jakby luksusowo luksusowo ????

Jest Pani motywacja dla wielu kobiet!

OMG! Rozwalilas system????????????

Nowoczesny strój do ślubu w upalny dzień

Zobacz także

Zobacz także: Małgorzata Rozenek imprezuje w St. Tropez: "Jak bawię się szampańsko, to chowam telefon"

Oczywiście nie mogło zabraknąć też krytycznych uwag. Niektórzy internauci nie są zachwyceni stylizacją Małgorzaty Rozenek i piszą wprost, że zdjęcie ratuje tylko wdzięk gwiazdy:

Majtki jak pieluszka i fascynator, no cóż kto co lubi! Uroda i wdzięk ratują ten zestaw. ????

Instagram / m_rozenek

Co ciekawe pojawiło się też mnóstow pytań o markę białego zestawu, który ma na sobie Małgorzata Rozenek. To kostium kąpielkowy od Magdy Butrym, której projekty uwiebia też Anna Lewandowska. Zestaw nie należy do tanich! Top od bikini kosztuje 1100 zł, a dół z imponującą dekoracją to wydatek 1800 zł.

Instagram / m_rozenek
Reklama

Reklama
Reklama
Reklama