Party Stories
Doda z mężem Emilem Stępniem
Krystian Ferretti z "Hotel Paradise 3"
Wpadka Małogrzaty Rozenek
ONS
Newsy

Rozenek zaliczyła sporą wpadkę na wizji. Z błędu wyprowadził ją dziennikarz

Szybko z niej wybrnęła

W dzisiejszym programie "Dzień Dobry TVN" jednym z głównych gości była Małgorzata Rozenek. Gwiazda pojawiła się po studiem w seksownej stylizacji, podkreślającej jej największy atut - zgrabne i długie nogi. Nie zabrakło również wysokich szpilek. Przypomnijmy: Seksowna Rozenek w DDTVN. Założyła ulubione buty Dody

Małgorzata promowała w DDTVN swój nowy program - "Piekielny hotel", w którym będzie ratować upadające hotele przed bankructwem. Zachęcała też wszystkich prowadzących taki biznes do zgłaszania się do jej show. Przy okazji zaliczyła sporą wpadkę - pomyliła adres strony internetowej swojego show. Z pomocą przyszedł jej Marcin Meller, który ją poprawił. Gwiazda szybko się z tego wytłumaczyła:

Rozenek: Ja bym bardzo chętnie zaprosiła do zgłaszania się. Można się zgłaszać na stronie perfekcyjny.hotel.tvn.pl
Meller: Perfekcyjny? Nie piekielny?
Rozenek: Wiedziałam, że kiedyś to zrobię. Dziękuję Ci. Wiedziałam, że to się kiedyś stanie. Muszę wam powiedzieć, że do tej pory nie lubiłam słowa perfekcyjna", a od tego momentu nie lubię zaczynam nie lubić słowa piekielny.

Będziecie oglądać? Premiera - już 1 marca.

Zobacz: Doda: "Opłacę sobie podrobienie dowodu jak Rozenek". Dogryzła jej też w kwestii stylu

Małgorzata Rozenek promuje środki czyszczące:

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Małgorzata Rozenek o swoim fenomenie
ONS
Newsy
Rozenek: Nie wiem czy Polki mnie jeszcze kochają
Opowiedziała o swoim fenomenie

Małgorzata Rozenek szykuje się do premiery najnowszego show z jej udziałem - "Piekielny hotel". Wciąż jednak nie może oderwać się od wizerunku "Perfekcyjnej". Ostatnio z tego powodu zaliczyła sporą wpadkę na wizji. Przypomnijmy: Rozenek zaliczyła sporą wpadkę na wizji. Z błędu wyprowadził ją dziennikarz Zanim jednak widzowie zobaczą "Piekielny hotel", wiele z nich nie będzie mogło wymazać z pamięci programu o prowadzeniu domu, który był bardzo pomocny dla wielu kobiet. Gwiazda w rozmowie z tvn.pl przyznała jednak, że nie jest pewny, czy Polki ją pokochały. Wie, że każda osoba, która poprowadziłaby "Perfekcyjną" otarłaby się o fenomen, tak jak ona: Ja nie wiem czy Polki kochają czy nie kochają, szczerze - nie jestem przekonan a. Natomiast programy, które miałam okazję poprowadzić, są bardzo dobre, trudno je było zepsuć. Kto by ich nie prowadził, miałby taki sam fenomen . - mówi Wyobrażacie sobie kogoś innego w roli "Perfekcyjnej Pani Domu"? Zobacz: Doda: "Opłacę sobie podrobienie dowodu jak Rozenek". Dogryzła jej też w kwestii stylu Małgorzata Rozenek w drogiej stylizacji pod studiem DDTVN:

Małgorzata Rozenek zniknęła z salonów
ONS
Newsy
Rozenek rezygnuje z oficjalnych wyjść. Wszystko przez rodzinę
Kiedy ponownie ją zobaczymy na salonach?

Już na wiosnę Małgorzata Rozenek pojawi się w nowy, reality-show TVN "Piekielny hotel", którego będzie prowadzącą. W sieci pojawił się już pierwszy spot promujący program. Szykuje się naprawdę wielki hit. Przypomnijmy: Jest już spot nowego programu Małgorzaty Rozenek. Tytuł różni się od pierwszej wersji Przyszły rok będzie dla Perfekcyjnej niezwykle pracowity. Dlatego już cały grudzień i początek stycznia postanowiła poświęcić tylko i wyłącznie dla swojej rodziny. G wiazda ukończyła wraz z Radosławem Majdanem urządzanie nowego, wspólnego domu, wyprawiła tam również pierwsze święta Bożego Narodzenia, które wypadły rewelacyjnie . Jak mówi jej znajomy w rozmowie z "Fleszem" Rozenek potrzebowała odpoczynku: Potrzebowała tego czasu z najbliższymi. To był prawdziwy zastrzyk energii. Teraz jest gotowa na nowe wyzwania - mówi Już 7 stycznia Małgorzata wejdzie na plan "Piekielnego hotelu". Do tego czasu nie zobaczymy jej jednak nigdzie indziej. Więcej - w nowym Fleszu. Zobacz: Majdan dojrzał w związku do decyzji, która kiedyś byłaby sporym szokiem Małgorzata Rozenek  z rodziną na Barbórce:

Sukces programu Małogrzaty Rozenek
ONS
Newsy
Gwiazdy TVN są zazdrosne o sukces programu Rozenek. Co ze ślubem?
Plany znów zostały zmienione

Nowy program Małgorzaty Rozenek  "Piekielny hotel" wzbudzał duże emocje, jeszcze przed premierą. Okazuje się, że show przyciąga ponad 2 miliony widzów i jest liderem w paśmie. Gwiazda zdążyła już podziękować za show. Przypomnijmy: Rozenek dziękuje swoim fanom za wsparcie. Pochwaliła się kolejnym sukcesem Okazuje się, że najbardziej z sukcesu Rozenek jest zadowolony dyrektor programowy TVN - Edward Miszczak, który chwali ją przy każdej możliwej okazji, co nie podoba się innym gwiazdom stacji, które pracują dłużej niż ona, ale nie doczekały się nigdy tak miłych słów od niego: Takie słowa mogły wzbudzić zazdrość w kilku osobach, które w TVN pracują od lat, a nigdy nie usłyszały tylu pochwał z ust dyrektora - śmieje się osoba ze stacji w rozmowie z "Party". Sukces Perfekcyjnej odbił się jednak na jej planach prywatnych. Gwiazda z powodu natłoku obowiązków zawodowych znów musiała przesunąć datę ślubu z Radosławem Majdanem. Być może nadchodzące święta będą najlepszą okazją, aby znów poruszyć ten temat. Zobacz: Małgorzata Rozenek została twarzą zagranicznej marki. Ile na tym zarobi? Małgorzata Rozenek na konferencji TVN:

Nasze akcje
Jenny Fairy Midday Coctail
Newsy

Ten stylowy dodatek przeniesie cię w świat wakacji i słodkiego lenistwa!

Partner
piekna-kobieta-bella
Fleszstyle

Jak się czuć pewnie i wygodnie przez cały dzień? Stawiaj na jakość

Partner
huawei-6-band-opaska
Fleszstyle

Asystent i trener personalny w jednym?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

Czy zdrowe i wygodne dziecięce buty nie mogą być modne?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

O tych butach marzy twoje dziecko!

Partner
catering-tajm
Fleszstyle

Pyszne, zdrowe i niebanalne dania z dostawą pod twoje drzwi?

Partner