Małgorzata Rozenek jest w trzeciej ciąży. Jej dziecko pojawi się na świecie już w czerwcu. Niestety sytuacja spowodowana koronawirusem dokłada przyszłym mamom stresu. Gwiazda TVN również denerwuje się tym, jak będzie przebiegał jej poród.

Reklama

Zobacz także: Ciężarna Małgorzata Rozenek ostro o zaostrzeniu ustawy antyaborcyjnej! Pokazuje środkowy palec! "Trzeba głośno powiedzieć nie"

Małgorzata Rozenek obawia się porodu podczas pandemii

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan już niedługo powitają na świecie swoje pierwsze wspólne dziecko. Radość przeplata się niestety ze zmartwieniami, związanymi z rzeczywistością w jakiej dziś żyjemy. Koronawirus sprawił, że musimy się izolować, a porody w czasach pandemii niestety dokładają stresu przyszłym rodzicom.

Wielkimi krokami zbliżamy się do wielkiego finału ????????i choć to już mój trzeci finał, ❤️❤️❤️to nadal czuję strach i podekscytowanie. Nie ukrywam też, że boję się porodu w tej nowej rzeczywistości. Czy są tu Mamy, który rodziły w koronaerze? ????Powiedzcie proszę jak to teraz wygląda? Może niepotrzebnie panikuję? ☺️ Moc pozytywnej energii Wam wysyłam ✌️ - napisała na Instagramie

Na szczęście mogła liczyć na wsparcie swoich fanów, którzy zapewnili ją, że na pewno wszystko będzie dobrze. Nie zabrakło jednak uszczypliwych komentarzy:

Przecież rodzisz, jak zawsze, w prywatnym szpitalu, a nie w publicznym, to czego się obawiasz?

Małgorzata odpisała:

bo czy prywatny szpital czy państwowy, obostrzenia dotyczą obu.

Zobacz także; Małgorzata Rozenek pokazała naprawdę duży ciążowy brzuszek! Poród zbliża się wielkimi krokami!

Małgorzata Rozenek obawia się porodu w czasach pandemii koronawirusa. Jej trzecie dziecko przyjdzie na świat już w czerwcu.

Radosław Majdan zostanie tatą po raz pierwszy!

Reklama

Reklama
Reklama
Reklama