Party Stories
Magdalena Narożna w zielonej sukience
Małgorzata Rozenek
Instagram
Newsy

Ciężarna Małgorzata Rozenek ostro o zaostrzeniu ustawy antyaborcyjnej! Pokazuje środkowy palec! "Trzeba głośno powiedzieć nie"

Małgorzata Rozenek ostro zareagowała na informację o zaostrzeniu ustawy antyaborcyjnej. Gwiazda opublikowała mocny wpis i dodała zdjęcie, na którym pokazuje środkowy palec

Małgorzata Rozenek zabrała głos w sprawie planowanego przez rząd zaostrzenia ustawy antyaborcyjnej. Gwiazda skrytykowała budzący kontrowersje wśród polskiej społeczności pomysł ustawy, na swoim Instagramie. Swój wpis opatrzyła także wymowną fotografią, na której pokazuje środkowy palec. Zobaczcie mocny komentarz Małgorzaty Rozenek w tej sprawie. 

Zobacz także: Małgorzata Rozenek rodzi za dwa miesiące! Boi się koronawirusa? "Nie tak sobie wyobrażałam końcówkę..."

Co Małgorzata Rozenek sądzi o występie Kasi Moś na Eurowizji? Będziecie zaskoczeni!

Małgorzata Rozenek zabrała głos w sprawie zaostrzenia ustawy antyaborcyjnej

Małgorzata Rozenek zamieściła obszerny wpis, w którym wyraziła swoje zdanie na temat projektu ustawy autorstwa Kai Godek i ORDO IURIS. 

W tym trudnym czasie kwarantanny, w czasie gdy wszyscy z pokorą staramy się wypełnić, niełatwe rządowe zarządzenia. W czasie kiedy próbujemy żyć pogodnie w pandemicznym czasach, a codziennie jesteśmy świadkami łamania przez władzę, nałożonych przez władze obostrzeń. Zostajemy jeszcze zmuszeni do stawania po stronie praw kobiet, tak jakbyśmy mieli za mało kłopotów, zmartwień i trosk, ale trzeba to zrobić. Trzeba głośno powiedzieć NIE❗️ - zaczęła swój wpis Małgorzata Rozenek. 

W dalszej części postu gwiazda ubolewa nad tym, że Sejm będzie zajmował się tą sprawą, która budzi tak wiele kontrowersji wśród polskiego społeczeństwa w czasach epidemii koronawirusa. 

jutro Sejm ma się zająć projektem ustawy całkowicie zakazującej aborcji (również w przypadku ciąży będącej wynikiem gwałtu, ciężkich uniemożliwiających życie wad wrodzonych płodu czy ciąży zagrażającej życiu matki?) projekt ustawy autorstwa Kai Godek i ORDO IURIS ma być czytany i głosowany w czasach w których rządzący powinni zajmować się upadającymi firmami, kurczącymi się miejscami pracy i dostępem do leczenia - pisze gwiazda. 

Chociaż Małgorzata Rozenek przyznaje otwarcie, że "nie jest jej po drodze z aborcją", to jednak jej życie nie może być wykładnią dla innych i każdy z nas ma prawo do podejmowania decyzji zgodnie z własnym sumieniem.

Jako mama trójki dzieci poczętych dzięki metodzie In Vitro, nie jest mi z aborcją po drodze. Moje życiowe doświadczenia zawiodły mnie dokładnie na drugą stronę tych dylematów, ale moje doświadczenie, życie, przekonanie, nie może być wykładnią dla wszystkich. Każdy z nas ma inną ale tak samo ważną drogę. Każdy z nas ma prawo do podejmowania swoich decyzji w zaciszu swojego sumienia. Każdy z nas ma prawo do decydowania o sobie i każdy z nas ponosi konsekwencje swoich wyborów. Nie pozwólcie sobie tego odebrać❗️ - brzmi dalsza część wpisu Małgorzaty Rozenek. 

Dodatkowo gwiazda dołączyła do swojego postu zdjęcia w maseczce, a na jednym z nich pokazuje środkowy palec. A wy zgadzacie się ze słowami Małgorzaty Rozenek? Cały wpis gwiazdy możecie przeczytać poniżej. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

W tym trudnym czasie kwarantanny, w czasie gdy wszyscy z pokorą staramy się wypełnić, niełatwe rządowe zarządzenia. W czasie kiedy próbujemy żyć pogodnie w pandemicznym czasach, a codziennie jesteśmy świadkami łamania przez władzę, nałożonych przez władze obostrzeń. Zostajemy jeszcze zmuszeni do stawania po stronie praw kobiet, tak jakbyśmy mieli za mało kłopotów, zmartwień i trosk, ale trzeba to zrobić. Trzeba głośno powiedzieć NIE❗️jutro Sejm ma się zająć projektem ustawy całkowicie zakazującej aborcji (również w przypadku ciąży będącej wynikiem gwałtu, ciężkich uniemożliwiających życie wad wrodzonych płodu czy ciąży zagrażającej życiu matki?) projekt ustawy autorstwa Kai Godek i ORDO IURIS ma być czytany i głosowany w czasach w których rządzący powinni zajmować się upadającymi firmami, kurczącymi się miejscami pracy i dostępem do leczenia. Jako mama trójki dzieci poczętych dzięki metodzie In Vitro, nie jest mi z aborcją po drodze. Moje życiowe doświadczenia zawiodły mnie dokładnie na drugą stronę tych dylematów, ale moje doświadczenie, życie, przekonanie, nie może być wykładnią dla wszystkich. Każdy z nas ma inną ale tak samo ważną drogę. Każdy z nas ma prawo do podejmowania swoich decyzji w zaciszu swojego sumienia. Każdy z nas ma prawo do decydowania o sobie i każdy z nas ponosi konsekwencje swoich wyborów. Nie pozwólcie sobie tego odebrać❗️Być może rządzącym chodzi o to, że wraz z zakazem zgromadzeń, zabrano nam prawo do wyjścia na ulicę i protestowania. Być może chodzi o to, żeby dać pod stołem demokracji prezent Kościołowi? 🤷‍♀️🤦‍♀️ Powiedz NIE‼️‼️‼️ nie zgadzaj się na decydowanie o Tobie fundamentalistom, zrób to dla wszystkich kobiet w Polsce ❗️ życie potrafi nieźle zaskoczyć...

Post udostępniony przez Małgorzata Rozenek-Majdan (@m_rozenek)

Gwiazda zamieściła obszerny post w mediach społecznościowych, w którym wyraziła swoje zdanie na temat zaostrzenia ustawy antyaborcyjnej.

Małgosia Rozenek o ciąży

 

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Małgorzata Rozenek
Instagram
Newsy
Małgorzata Rozenek obawia się porodu podczas pandemii: "Czuję strach..."

Małgorzata Rozenek jest w trzeciej ciąży. Jej dziecko pojawi się na świecie już w czerwcu. Niestety sytuacja spowodowana koronawirusem dokłada przyszłym mamom stresu. Gwiazda TVN również denerwuje się tym, jak będzie przebiegał jej poród.  Zobacz także:  Ciężarna Małgorzata Rozenek ostro o zaostrzeniu ustawy antyaborcyjnej! Pokazuje środkowy palec! "Trzeba głośno powiedzieć nie" Małgorzata Rozenek obawia się porodu podczas pandemii  Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan już niedługo powitają na świecie swoje pierwsze wspólne dziecko. Radość przeplata się niestety ze zmartwieniami, związanymi z rzeczywistością w jakiej dziś żyjemy. Koronawirus sprawił, że musimy się izolować, a porody w czasach pandemii niestety dokładają stresu przyszłym rodzicom.  Wielkimi krokami zbliżamy się do wielkiego finału 🤰🤱i choć to już mój trzeci finał, ❤️❤️❤️to nadal czuję strach i podekscytowanie. Nie ukrywam też, że boję się porodu w tej nowej rzeczywistości. Czy są tu Mamy, który rodziły w koronaerze? 🤗Powiedzcie proszę jak to teraz wygląda? Może niepotrzebnie panikuję? ☺️ Moc pozytywnej energii Wam wysyłam ✌️ - napisała na Instagramie  Na szczęście mogła liczyć na wsparcie swoich fanów, którzy zapewnili ją, że na pewno wszystko będzie dobrze. Nie zabrakło jednak uszczypliwych komentarzy:  Przecież rodzisz, jak zawsze, w prywatnym szpitalu, a nie w publicznym, to czego się obawiasz?  Małgorzata odpisała:  bo czy prywatny szpital czy państwowy, obostrzenia dotyczą obu. Zobacz także;  Małgorzata Rozenek pokazała naprawdę duży ciążowy brzuszek! Poród zbliża się wielkimi krokami! Małgorzata Rozenek obawia się porodu w czasach pandemii koronawirusa. Jej trzecie dziecko przyjdzie na...

Małgorzata Rozenek z całą rodziną w strojach z "Opowieści Podręcznej"
East News
Newsy
Małgorzata Rozenek z rodziną w przebraniach z "Opowieści Podręcznej". Dosadnie skomentowała, dlaczego usunęła wpis o decyzji TK

Małgorzata Rozenek pokazała rodzinne zdjęcie, na którym wraz z synami oraz Radosławem Majdanem pozują w strojach bohaterek filmu "Opowieści Podręcznej" nakręconego na podstawie książki Margaret Atwood. Gwiazda TVN wyznała, że w tym roku nie wyobrażała sobie innych przebrań z okazji Halloween. Jednocześnie skomentowała dlatego usunęła swój kontrowersyjny wpis, w którym odważyła się obrazić aktualnego prezydenta Polski. Do tej pory napisała tylko:  Przyjdzie czas to wyjaśnię. Serio teraz nie mogę 🤷‍♀️ Zatem jaki był powód? Zobaczcie.  Zobacz także:  Małgorzata Rozenek bardzo ostro o decyzji Trubunału Konstytucyjnego! Gwiazda zwróciła się do polityków: "Jesteście odpowiedzalni za piekło kobiet" Małgorzata Rozenek z rodziną w stronach z "Opowieści Podręcznej" na Halloween 2020 Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan co roku świętują Halloween. W tym roku postanowili nawiązać do sytuacji politycznej w kraju i ogromnych protestów, które mają miejsce po ogłoszeniu decyzji Trybunału Konstytucyjnego w sprawie zaostrzenia ustawy antyaborcyjnej.  Na profilach Majdanów pojawiło się rodzinne zdjęcie w strojach z "Opowieści Podręcznej";  #halloween2020 takie #halloweencostume 🤷‍♀️ Przypadek? Nie sądzę💁‍♀️ Uwielbiamy halloweenowe przebieranki, ale w tym roku nie mieliśmy wątpliwości jakie powinno być tegoroczne przebranie, kwarantanna sprzyja rozmowom z dziećmi o książkach, o filmach, polityce i sprawach społecznych, bo w kraju, w którym chore dzieci przestają interesować rządzących z chwilą narodzenia, a kobiety zmusza się do rodzenia śmiertelnie zniekształconych dzieci skazując i ją i je na niewyobrażalne cierpienie, w kraju tak dotkniętym II Wojną Światową, naziole nazywają...

Aleksandra Żuraw o figurze po ciąży. W dniu porodu ważyła 112 kg
Instagram Aleksandra Żuraw
Newsy
"Top Model": Wstrząsające wyznanie Oli Żuraw: "Jestem córką ofiary gwałtu i usiłowania morderstwa"

Ola Żuraw z "Top Model" postanowiła wypowiedzieć się w sprawie wyroku Trybunału Konstytucyjnego w sprawie decyzji o zaostrzeniu ustawy antyaborcyjnej. Zdecydowała się na bardzo dramatyczne wyznanie, w którym wyznała, że jest dzieckiem ofiary gwałtu oraz usiłowania morderstwa. Modelka wyznała również, że gdyby nie fakt, że aborcja była wówczas nielegalna to z pewnością nie byłoby jej tutaj dziś. Jednocześnie zaznaczyła, że jest za tym, aby kobiety miały wybór, jednak zaapelowała o szacunek do odmienności poglądów, ponieważ one często pokierowane są dramatycznymi doświadczeniami. Na koniec zwróciła się do mamy. Całe wstrząsający wyznanie Oli Żuraw znajdziecie w tym artykule.  Zobacz także:  Małgorzata Rozenek bardzo ostro o decyzji Trubunału Konstytucyjnego! Gwiazda zwróciła się do polityków: "Jesteście odpowiedzalni za piekło kobiet" Wstrząsające wyznanie Oli Żuraw z "Top Model" Ola Żuraw z "Top Model" zabrała głos w sprawie protestów po decyzji Trybunału Konstytucyjnego w sprawie aborcji. Wyznała, że jako matka teraz wie, że urodziłaby dziecko, jednak jej poglądy zmieniały się na przestrzeni lat.  Ja nie chce nikomu mówić co jest słuszne. Szanuję każdą osobę, nawet która ma totalnie inne zdanie ode mnie. Nie jestem za wandalizmem. Nie jestem za wulgaryzmem. Jestem za wyborem, nie każda kobieta musi być bohaterką. Dla jednych może być to bohaterskie zachowanie, dla innych nie ale każda kobieta może zdecydować o tym jak postąpi i będzie żyła do końca życia z taką czy inną decyzją.  Modelka wyjaśniła również dlaczego ma inne poglądy na temat aborcji:  To jest podyktowane własnymi doświadczeniami. Po pierwsze w moim bliskim otoczeniu są osoby, których matkom doradzano...

Nasze akcje
maseczki-orientana
Fleszstyle

Maseczki stworzone przez naturę – 99% naturalnych składników i 100% skuteczność! 

Partner
kosmetyki-alkemie
Fleszstyle

Alkmie - polska marka, która tworzy kosmetyczne dzieła sztuki!

Partner
Newsy

Natura i nauka łączą siły w walce ze zmarszczkami. Poznaj kosmetyki Botanical HiTech

Partner
jane-perkins
Newsy

Plastikowa REwolucja, czyli o sile REcyklingu!

Partner
anabelle-minerals
Fleszstyle

Doskonały makijaż w duchu eko i zero waste: odkryj mineralne kosmetyki Annabelle Minerals! 

Partner