Małgorzata Rozenek
Instagram

Ciężarna Małgorzata Rozenek ostro o zaostrzeniu ustawy antyaborcyjnej! Pokazuje środkowy palec! "Trzeba głośno powiedzieć nie"

Małgorzata Rozenek
Instagram

Małgorzata Rozenek zabrała głos w sprawie planowanego przez rząd zaostrzenia ustawy antyaborcyjnej. Gwiazda skrytykowała budzący kontrowersje wśród polskiej społeczności pomysł ustawy, na swoim Instagramie. Swój wpis opatrzyła także wymowną fotografią, na której pokazuje środkowy palec. Zobaczcie mocny komentarz Małgorzaty Rozenek w tej sprawie. 

Zobacz także: Małgorzata Rozenek rodzi za dwa miesiące! Boi się koronawirusa? "Nie tak sobie wyobrażałam końcówkę..."

Małgorzata Rozenek zabrała głos w sprawie zaostrzenia ustawy antyaborcyjnej

Małgorzata Rozenek zamieściła obszerny wpis, w którym wyraziła swoje zdanie na temat projektu ustawy autorstwa Kai Godek i ORDO IURIS. 

W tym trudnym czasie kwarantanny, w czasie gdy wszyscy z pokorą staramy się wypełnić, niełatwe rządowe zarządzenia. W czasie kiedy próbujemy żyć pogodnie w pandemicznym czasach, a codziennie jesteśmy świadkami łamania przez władzę, nałożonych przez władze obostrzeń. Zostajemy jeszcze zmuszeni do stawania po stronie praw kobiet, tak jakbyśmy mieli za mało kłopotów, zmartwień i trosk, ale trzeba to zrobić. Trzeba głośno powiedzieć NIE❗️ - zaczęła swój wpis Małgorzata Rozenek. 

W dalszej części postu gwiazda ubolewa nad tym, że Sejm będzie zajmował się tą sprawą, która budzi tak wiele kontrowersji wśród polskiego społeczeństwa w czasach epidemii koronawirusa. 

jutro Sejm ma się zająć projektem ustawy całkowicie zakazującej aborcji (również w przypadku ciąży będącej wynikiem gwałtu, ciężkich uniemożliwiających życie wad wrodzonych płodu czy ciąży zagrażającej życiu matki?) projekt ustawy autorstwa Kai Godek i ORDO IURIS ma być czytany i głosowany w czasach w których rządzący powinni zajmować się upadającymi firmami, kurczącymi się miejscami pracy i dostępem do leczenia - pisze gwiazda. 

Chociaż Małgorzata Rozenek przyznaje otwarcie, że "nie jest jej po drodze z aborcją", to jednak jej życie nie może być wykładnią dla innych i każdy z nas ma prawo do podejmowania decyzji zgodnie z własnym sumieniem.

Jako mama trójki dzieci poczętych dzięki metodzie In Vitro, nie jest mi z aborcją po drodze. Moje życiowe doświadczenia zawiodły mnie dokładnie na drugą stronę tych dylematów, ale moje doświadczenie, życie, przekonanie, nie może być wykładnią dla wszystkich. Każdy z nas ma inną ale tak samo ważną drogę. Każdy z nas ma prawo do podejmowania swoich decyzji w zaciszu swojego sumienia. Każdy z nas ma prawo do decydowania o sobie i każdy z nas ponosi konsekwencje swoich wyborów. Nie pozwólcie sobie tego odebrać❗️ - brzmi dalsza część wpisu Małgorzaty Rozenek. 

Dodatkowo gwiazda dołączyła do swojego postu zdjęcia w maseczce, a na jednym z nich pokazuje środkowy palec. A wy zgadzacie się ze słowami Małgorzaty Rozenek? Cały wpis gwiazdy możecie przeczytać poniżej. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

W tym trudnym czasie kwarantanny, w czasie gdy wszyscy z pokorą staramy się wypełnić, niełatwe rządowe zarządzenia. W czasie kiedy próbujemy żyć pogodnie w pandemicznym czasach, a codziennie jesteśmy świadkami łamania przez władzę, nałożonych przez władze obostrzeń. Zostajemy jeszcze zmuszeni do stawania po stronie praw kobiet, tak jakbyśmy mieli za mało kłopotów, zmartwień i trosk, ale trzeba to zrobić. Trzeba głośno powiedzieć NIE❗️jutro Sejm ma się zająć projektem ustawy całkowicie zakazującej aborcji (również w przypadku ciąży będącej wynikiem gwałtu, ciężkich uniemożliwiających życie wad wrodzonych płodu czy ciąży zagrażającej życiu matki?) projekt ustawy autorstwa Kai Godek i ORDO IURIS ma być czytany i głosowany w czasach w których rządzący powinni zajmować się upadającymi firmami, kurczącymi się miejscami pracy i dostępem do leczenia. Jako mama trójki dzieci poczętych dzięki metodzie In Vitro, nie jest mi z aborcją po drodze. Moje życiowe doświadczenia zawiodły mnie dokładnie na drugą stronę tych dylematów, ale moje doświadczenie, życie, przekonanie, nie może być wykładnią dla wszystkich. Każdy z nas ma inną ale tak samo ważną drogę. Każdy z nas ma prawo do podejmowania swoich decyzji w zaciszu swojego sumienia. Każdy z nas ma prawo do decydowania o sobie i każdy z nas ponosi konsekwencje swoich wyborów. Nie pozwólcie sobie tego odebrać❗️Być może rządzącym chodzi o to, że wraz z zakazem zgromadzeń, zabrano nam prawo do wyjścia na ulicę i protestowania. Być może chodzi o to, żeby dać pod stołem demokracji prezent Kościołowi? 🤷‍♀️🤦‍♀️ Powiedz NIE‼️‼️‼️ nie zgadzaj się na decydowanie o Tobie fundamentalistom, zrób to dla wszystkich kobiet w Polsce ❗️ życie potrafi nieźle zaskoczyć...

Post udostępniony przez Małgorzata Rozenek-Majdan (@m_rozenek)

Gwiazda zamieściła obszerny post w mediach społecznościowych, w którym wyraziła swoje zdanie na temat zaostrzenia ustawy antyaborcyjnej.

Małgosia Rozenek o ciąży

 

Więcej na temat Małgorzata Rozenek
Przeładuj

Jak Martyna z "Hotelu Paradise" radzi sobie z rozstaniem? Wiemy, czego nigdy nie wybaczy facetowi!

zobacz 01:37