Instagram

Małgorzata Rozenek o swoim małym szczęściu: "Jego się nie da nie kochać"! 

Instagram

Małgorzata Rozenek na Instagramie zamieściła urocze zdjęcia swojego małego szczęścia. Nie od dziś wiadomo, że George jest prawdziwym oczkiem w głowie Małgosi i Radosława! Fani również nie kryją nad nim zachwytu i pod nowymi fotografiami gwiazdy, pojawiło się mnóstwo ciepłych słów dla tego słodziaka. Musicie go zobaczyć!

Zobacz także: Radosław Majdan umieścił wymowny wpis! Poród Małgorzaty Rozenek już się zaczął?

Małgorzata Rozenek pochwaliła się swoim pupilem. To prawdziwy słodziak!

Poród Małgorzaty Rozenek to już kwestia najbliższych dni. Gwiazda niedawno przyznała, że 9. miesiąc bardzo jej się dłuży. 

Miesiąc trwa maksymalnie 31 dni. Z wyjątkiem 9 miesiąca ciąży, wtedy on trwa jakieś 43574652738 dni 😂😂😂 ściskam gorąco wszystkie mamusie w 9 miesiącu ciąży🥰 jeszcze będziemy szczupłe💪znowu zobaczymy nasze stopy na stojąco🤣 i przekręcając się z boku na bok w nocy, nie będziemy się budzić - pisała niedawno Małgorzata Rozenek. 

Na szczęście gwiazda w tych ostatnich chwilach przed narodzinami maleństwa ma przy sobie nie tylko kochanego męża i dzieci, ale też urocze zwierzaki. Jednym z nich jest buldog angielski o imieniu George, którego Małgorzata Rozenek dostała od Radosława Majdana! Przyszła mama często zamieszcza zdjęcia razem z czworonogiem. Dzisiaj również pochwaliła się jego uroczymi zdjęciami!

Jego się nie da nie kochać 🥰 #georgiomajdani - napisała pod zdjęciami George'a, Małgorzata Rozenek. 

Również fani w komentarzach pod postem nie kryli zachwytu nad pupilem gwiazdy!

- Pani Małgosiu😍 Buldog to styl życia 😀jest takie powiedzenie...Buldog raz to buldog na całe życie 🥰

- ❤️ Ale cudowny

- On jest przecudny! ❤️😍

- Jak powiem, że jest cudowny,to to stanowczo za mało😍 - piszą fani.

My również jesteśmy zachwyceni czworonogiem Małgorzaty Rozenek i Radosława Majdana. George jest naprawdę uroczy, a na jego zdjęcia można patrzeć bez końca! Zobaczcie tego słodziaka na najnowszych fotografiach! 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Jego się nie da nie kochać 🥰 #georgiomajdani

Post udostępniony przez Małgorzata Rozenek-Majdan (@m_rozenek)

Małgorzata Rozenek w swoich mediach społecznościowych często zamieszcza zdjęcia, na których możemy zobaczyć jej uroczego czworonoga. George towarzyszy przyszłej mamie na każdym kroku. To prawdziwy przyjaciel!

 

 

 

Więcej na temat Małgorzata Rozenek
Przeładuj

Jak Paula Tumala zareagowała na wieść o ciąży bliźniaczej? Taka reakcja to zupełna normalność!

zobacz 01:36