Małgorzata Rozenek jest znana z tego, że angażuje się w ważne sprawy i chętnie pomaga swoim kolegom i koleżankom. Tym razem na InstaStory Gosi zamiast zdjęć z wakacji fani zobaczyli apel o pomoc. Chodzi o dramatyczną sytuację, jaka spotkała Hannę Lis. Dziennikarka przeprowadziła się z centrum Warszawy do cichszej i spokojniejszej dzielnicy Zawady na warszawskim Wilanowie. Niestety, przeprowadzka nie skończyła się dobrze...

Reklama

Hanna Lis apeluje o pomoc

Małgorzata Rozenek postanowiła nagłośnić sprawę, ponieważ nie jest jej obce przejmowanie się o losy zwierząt. Okazało się, że podczas przeprowadzki Hanna Lis zgubiła swoje dwa koty. Zwierzaki są starsze i dziennikarka bardzo się o nie martwi.

Kochani! Od soboty szukam, dotąd niestety bezskutecznie, moich ukochanych kotów, które zaginęły na warszawskich Zawadach w okolicy ul. Bruzdowej. Będę Wam ogromnie wdzięczna za każdy sygnał. Ktokolwiek widział ktokolwiek wie????. Z całego serca dziękuję wszystkim, a jest Was bardzo wielu, którzy na różne sposoby pomagają mi w poszukiwaniach Toyoty i Felka. Jesteście cudowni. Kociaki są już seniorami (12 i 13 lat), ogromnie się o nie martwię. Trzymajcie proszę kciuki. ????????????

Nic więc dziwnego, że wzruszający wpis Hanny Lis tak bardzo poruszył także Małgorzatę Rozenek, która postanowiła udostępnić prośbę dziennikarki o pomoc w szukaniu kotów.

Hanna Lis nie wyjawiła okoliczności zagubienia zwierzaków, wiadomo jednak, że ma to związek z jej przeprowadzką na peryferie Warszawy. Zawady, choć należą jeszcze do stolicy, w rzeczywistości przypominają wieś (którą zresztą były). Wybudowane tam domy otaczają łąki, lasy i duże przestrzenie. Zagubienie kotów w takiej okolicy jest naprawdę przykre, gdyż wyjątkowo ciężko jest zwierzaki znaleźć. Jeszcze kilka tygodni temu Hanna Lis tak bardzo cieszyła się na nowy dom:

Jupppiiii????????‍♀️! Ostatnie tygodnie w mieście przed przeprowadzką na peryferie????! Warszawa jest spoko, ale wolę ją mieć na bezpieczną odległość????. Przeglądam wizualizacje mojej nowej kuchni i już nie mogę się doczekać!

Mamy nadzieję, że koty się znajdą, a Hanna Lis będzie mogła znów cieszyć się ze swojej przeprowadzki za miasto.

Zobacz także

Zobacz także: Najnowsze zdjęcie Małgorzaty Rozenek wywołało burzę. "Jak można w tak perfidny sposób pokazywać fałdki"

Małgorzata Rozenek postanowiła pomóc dziennikarce w znalezieniu kotów i opublikowała prośbę o pomoc na swoim InstaStory. Kto zna Małgorzatę Rozenek ten wie, że nie jest jej obojętny los żadnego zwierzęcia.

m_rozenek/Instagram

Małgorzata Rozenek udostępniła wzruszający post Hanny Lis. Kotki są już seniorami i dlatego dziennikarka tak bardzo się o nie martwi. Zwierzaki prawdopodobnie uciekły z domu, do którego przeprowadziła się Hanna Lis.

m_rozenek/Instagram

Małgorzata Rozenek kocha wszystkie zwierzęta. Gwiazda angażuje się w pomoc wielu czworonogom. Sama ma trzy buldogi francuskie, które towarzyszą jej nawet podczas codziennych obowiązków.

Reklama

Reklama
Reklama
Reklama