Małgorzata Rozenek jest bardzo rodzinna. "Sielsko anielsko" - tak właśnie określiła dzisiejszy dzień, spędzony w towarzystwie ukochanych synów. Pokazała wzruszające rodzinne zdjęcie, wykonane przez Stanisława. Gwiazda TVN przyzwyczaiła swoich fanów do tego, że zdjęcia małego Henia pojawiały się codziennie, jednak ostatnio zrobiła sobie kilkudniową przerwę, więc najwyższy czas na wielki powrót! Henio to prawdziwy słodziak! Internauci prześcigają się w opiniach, do którego z rodziców robi się bardziej podobny.

Reklama

Zobacz także: Luksusowe życie Henia Majdana. Cztery wózki, pokój jak z bajki, niania i pierwsze wakacje na koncie. Ma dopiero 2 miesiące!

Małgorzata Rozenek na rodzinnym zdjęciu z synami

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan z dumą chwalą się kolejnymi dniami spędzonymi w towarzystwie małego Henia. Chociaż chłopczyk ma dopiero nieco ponad dwa miesiące w sieci możemy znaleść całą galerię jego uroczych zdjęć.

Szczęśliwa mama właśnie pochwaliła się kolejną porcją fotografii z rodzinnego albumu, są o tyle wyjątkowe, że wykonał je jej najstarszy syn, Stanisław. Wyglądają bardzo profesjonalnie i uchwyciły wyjątkowe chwile. Internauci zwrócili nawet uwagę na podobną kolorystykę w ubiorze mamy i najmłodszego synka:

Uwielbiam jak mama i dziecko ubrani są w podobnej kolorystyce. Też się tak ubieram z moim synkiem - napisała jedna z fanek

Coraz więcej osób zaczyna dostrzegać duże podobieństwo Henia do mamy, chociaż są również tacy, którzy uważają, że to cały Radosław:

Zobacz także

- Ja to nie chce nic mówić ale mały robi się podobny do mamusi❤️
- Henryczek jaki podobny do Taty! Słodziak ????
- Cudne i takie wzruszające zdjęcie.
- Ale wielki!
- Idealny chłopczyk ????

A Wy jak myślicie, po kim odziedziczył urodę?

Zobacz także: Małgorzata Rozenek nie puści swoich synów do szkoły we wrześniu? Jest komentarz gwiazdy TVN!

Małgorzata Rozenek pokazała zdjęcia z synami. Autorem tego zdjęcia jest jej najstarszy syn Stanisław. Spójrzcie na słodkie minki Henia.

Małgorzata Rozenek uwielbia dzielić się rodzinnymi zdjęciami w sieci. Mały Heniu szybko stał się ulubieńcem internautów. Czy w przyszłości będzie najpopularniejszym dzieckiem w Polsce?

Instagram
Reklama

Reklama
Reklama
Reklama