Małgorzata Rozenek wbija szpilę Dodzie w Dzień Dobry TVN
Tomasz Jastrzebowski/REPORTER/VIPHOTO/East News
Newsy

Małgorzata Rozenek nawiązała do Dody w "Dzień Dobry TVN"? "Zaczynasz z grubej rury" stwierdziła Magda Gessler

Małgorzata Rozenek zadebiutowała w "Dzień Dobry TVN". Kiedy zapowiadała rozmowę z Magdą Gessler powiedziała coś, co wyraźnie zaskoczyło restauratorkę. Prowadząca wbiła szpilę Dodzie?

Małgorzata Rozenek wspomniała wypowiedź Dody podczas debiutu w "Dzień Dobry TVN"? Widzowie mieli dziś okazję zobaczyć pierwszy odcinek śniadaniowego programu prowadzony przez nową parę prowadzących - Małgorzatę Rozenek i Krzysztofa Skórzyńskiego. Nowy duet m.in. przeprowadził rozmowę z Magdą Gessler, która nie ukrywała zaskoczenia tym, co usłyszała od Małgorzaty Rozenek. Gwiazda TVN nawiązała do Dody?

Zobacz także: Małgorzata Rozenek zadebiutowała w "Dzień Dobry TVN"! Fani szczerze oceniają: "Trochę zagubiona"

Małgorzata Rozenek o pracy w "Dzień Dobry TVN": "Widzę postęp. Moi przełożeni również"

Małgorzata Rozenek zaskoczyła w "Dzień Dobry TVN"! Nawiązała do Dody?

Debiut Małgorzaty Rozenek i Krzysztofa Skórzyńskiego w "Dzień Dobry TVN" już za nami. Dziś rano, w poniedziałek 29 sierpnia, gwiazda TVN i dziennikarz po raz pierwszy poprowadzili śniadaniowe show. W tym wyjątkowym dniu Małgorzata Rozenek mogła liczyć na wsparcie swojej rodziny, która przyjechała do studia "Dzień Dobry TVN". 

Podczas swojego pierwszego wydania w "Dzień Dobry TVN", Małgorzata Rozenek i Krzysztof Skórzyński mieli okazję spotkać się przed kamerą m.in. z Magdą Gessler. Gwiazda "Kuchennych rewolucji" nie ukrywała zaskoczenia zapowiedzią, jaką usłyszała od Małgorzaty Rozenek. 

- Mówi się, że królowa jest tylko jedna, my właśnie zadamy temu kłam, bo w studiu z nami królowa polskiej telewizji Magda Gessler- powiedziała nowa prowadząca, kiedy na kanapie pojawiła się Magda Gessler. 

Zobacz także: Małgorzata Rozenek debiutuje w „Dzień Dobry TVN”. Pochwaliła się ostatnimi przygotowaniami

Czyżby Małgorzata Rozenek specjalnie nawiązała do Dody, która kiedyś powiedziała o sobie "królowa jest tylko jedna"? Jedno jest pewne, Magda Gessler nie ukrywała zaskoczenia taką zapowiedzą ze strony nowej prowadzącej "Dzień Dobry TVN". 

- Gosiu, zaczynasz z grubej rury, jak to się mówi- skomentowała Magda Gessler.

Magda Gessler szybko zmieniła temat i pogratulowała nowym prowadzącym, którzy z pewnością byli dziś mocno zestresowani  swoim debiutem w "Dzień Dobry TVN". 

Małgorzata Rozenek i Krzysztof Skórzyński po debiucie w Dzień Dobry TVN
VIPHOTO/East News

Zobacz także: Małgorzata Rozenek chce zaprosić do "Dzień Dobry TVN" światową gwiazdę!

Oglądaliście dzisiejsze wydanie "Dzień Dobry TVN"? Myślicie, że Małgorzata Rozenek podczas zapowiedzi rozmowy z Magdą Gessler rzeczywiście miała na myśli słowa Dody, czyli byłej żony Radosława Majdana? 

Małgorzata Rozenek świętuje debiut w Dzień Dobry TVN z całą rodziną
VIPHOTO/East News

Radosław Majdan gratuluje Małgorzacie Rozenek debiutu w Dzień Dobry TVN
Pawel Wodzynski/East News
Newsy
Radosław Majdan zachwyca się debiutem Małgorzaty Rozenek: "Wypadła doskonale"
Debiut Małgorzaty Rozenek w "Dzień Dobry TVN" był emocjonujący dla całej rodziny Majdanów. "Gratuluje Pysiuniu" - rozczula się Radosław Majdan.

Radosław Majdan w najnowszym wpisie na Instagramie skomentował debiut Małgorzaty Rozenek w "Dzień Dobry TVN" i publicznie pogratulował sukcesu swojej żonie. W sieci pojawiło się zdjęcie ze studia śniadaniowego programu, do którego przyjechali najbliżsi Małgorzaty Rozenek. Zobaczcie sami i sprawdźcie, co napisał Radosław Majdan! Radosław Majdan gratuluje Małgorzacie Rozenek po debiucie w "Dzień dobry TVN" Na ten dzień Małgorzata Rozenek czekała od dawna. Gwiazda TVN już jakiś czas temu głośno przyznała, że chciałaby poprowadzić "Dzień Dobry TVN", a kilka tygodni temu pojawiły się pierwsze doniesienia, że wkrótce spełni się jej marzenie. Podczas ramówki TVN oficjalnie ogłoszono, że Małgorzata Rozenek i Krzysztof Skórzyński zostali nowymi prowadzącymi śniadaniowy program stacji. W miniony poniedziałek nowi prowadzący zadebiutowali na ekranie, a Małgorzata Rozenek popłakała się po wyjściu z "Dzień Dobry TVN".  Teraz Radosław Majdan postanowił publicznie pogratulować ukochanej żonie.  To był dla naszej rodziny bardzo emocjonujący dzień😇moja Małgorzata spełniła swoje zawodowe marzenie💥a co najważniejsze wypadła doskonale👍🤩cała rodzina złożyła gratulacje👋💐 co bardzo wzruszyło ,,nową prowadzącą” DDTVN😢😃 gratuluję Pysiuniu😘- napisał na Instagramie. Zobacz także:  Małgorzata Rozenek nawiązała do Dody w "Dzień Dobry TVN"? "Zaczynasz z grubej rury" stwierdziła Magda Gessler           Wyświetl ten post na Instagramie                       Post udostępniony przez Radosław Majdan (@r_majdan) Pod...

Łzy Małgorzaty Rozenek
AKPA
Newsy
Małgorzata Rozenek płacze po debiucie w "Dzień Dobry TVN". Emocje wzięły górę [ZDJĘCIA]
Małgorzata Rozenek po udanym debiucie w "Dzień Dobry TVN" tuż po wyjściu ze studia nie powstrzymała łez. Co się stało?

To był wyjątkowy dzień dla Małgorzaty Rozenek-Majdan. Gwiazda zaliczyła debiut w roli prowadzącej "Dzień Dobry TVN" u boku Krzysztofa Skórzyńskiego. Od zawsze powtarzała, że było to jej największe zawodowe marzenie. Nic więc dziwnego, że tuż po zejściu z anteny, emocje okazały się silniejsze. Paparazzi uchwycili moment, w którym Małgosia nie mogła powstrzymać łez. Zobaczcie! Wzruszona Małgorzata Rozenek po debiucie w "Dzień Dobry TVN" Stało się. Za nami pierwszy odcinek "Dzień Dobry TVN", w którym jako nowa para prowadzących zadebiutowali Małgorzata Rozenek oraz Krzysztof Skórzyński. Było to ogromne wydarzenie nie tylko dla nich samych czy ekipy programu, ale również dla rodzin Małgorzaty i Krzysztofa, które pojawiły się w studiu na sam koniec poniedziałkowego wydania. Tego dnia Rozenek wspierali mąż, Radek Majdan, oraz synowie, z Heniem Majdanem na czele . Prezenterka nie ukrywała swojego wzruszenia, ale na wizji powstrzymała się od łez. Po wyjściu ze studia było już inaczej. Udzielając wywiadu o swoich wrażeniach z debiutu w "Dzień Dobry TVN", Małgorzata Rozenek-Majdan nie mogła powstrzymać łez - była wyraźnie wzruszona gestem swoich bliskich, którzy pojawili się m.in. z kwiatami.  Małgorzata Rozenek bardzo liczy się również z konstruktywnymi opiniami swoich fanów oraz widzów, a ci chętnie komentowali jej debiut w programie. Okazało się, że przeważały głównie pozytywne komentarze! Małgosia wie jednak, że ma jeszcze wiele do poprawy. Zobacz także:  Małgorzata Rozenek zadebiutowała w "Dzień Dobry TVN"! Fani szczerze oceniają  W najnowszym wpisie na Instagramie Rozenek dziękuje wszystkim za wsparcie: DZIĘKUJEMY WAM BARDZO ❤️ za wszystkie słowa wsparcia, za każdą wiadomość, za całą Waszą dobrą energię 🔥 czuliśmy ją na każdym kroku...

Małgorzata Rozenek z rodziną po debiucie w Dzień Dobry TVN
VIPHOTO/East News
Newsy
Małgorzata Rozenek z całą rodziną świętuje debiut w "Dzień Dobry TVN". Zdjęcia paparazzi 
Małgorzata Rozenek mogła liczyć na wsparcie synów i Radosława Majdana po debiucie "Dzień Dobry TVN". Henio szalał na kanapach.

Małgorzata Rozenek ma za sobą debiut w "Dzień Dobry TVN". Żona Radosława Majdana nie boi się wyzwań, a program na żywo to zdecydowana próba osobowości. Pierwszego dnia w nowej pracy Małgorzatę Rozenek wspierał Radosław Majdan, Henio Majdan, Stanisław Rozenek i Tadeusz Rozenek. Ukochani chłopcy gwiazdy TVN czekali na nią w studiu telewizyjnym, a mały Henio z tatą obdarowali ją kwiatami. Urocze nagranie pojawiło się w sieci. Zobaczcie również ich nowe rodzinne zdjęcia paparazzi.  Małgorzata Rozenek z synami i Radosławem Majdanem po studiem "Dzień Dobry TVN" W ostatnią wakacyjną sobotę  prowadzący "Dzień Dobry TVN" zapozowali do wspólnego zdjęcia.  To pierwszy raz w historii programu, kiedy wszyscy gospodarze śniadaniówki poprowadzili jeden serwis. Tak uczcili wakacyjne wydanie specjalne. 29. sierpnia Małgorzata Rozenek zadebiutowała w "Dzień Dobry TVN" już w duecie u boku Krzysztofa Skórzyńskiego. Tego dnia za kulisami na nowych prowadzących czekały ich rodziny, które tuż przed zakończeniem transmisji na żywo, dołączyli do swoich bliskich na scenie i pogratulowali im pierwszego dnia w pracy. Mały Henio Majdan miał dla mamy bukiecik kwiatów:  Chcieliśmy ci pogratulować. Tak sobie przechodziliśmy obok i pomyśleliśmy, że wpadniemy - powiedział Radosław Majdan, niosąc na rękach 2-letniego synka.  Bukiety kwiatów Małgorzacie Rozenek wręczyli również starsi synowie. Gwiazda nie mogła powstrzymać łez.          Wyświetl ten post na Instagramie                       Post udostępniony przez Dzień Dobry TVN (@dziendobrytvn) Zobacz także:  Małgorzata...

Nasze akcje
wernisaż-12.-kalendarza-artystycznego-gedeon-richter
Newsy
Kobiety i astrologia inspiracją dla polskich artystów. Przedstawiamy 12. edycję Kalendarza Artystycznego
Współpraca reklamowa
Gwiazdy
Newsy
Chcesz dobrze czuć się we własnej skórze tak, jak największe gwiazdy? Działaj metodą małych kroków!
Współpraca reklamowa
Skuteczny trening bez wysiłku? Teraz to możliwe!
Newsy
Skuteczny trening to nie tylko siłownia!
Współpraca reklamowa
Nowości
PartyExtra
Małgorzata Rozenek-Majdan uśmiechnięta
Newsy
Małgorzata Rozenek-Majdan
BZ
Julia Wieniawa w neonowej sukience na lato
Newsy
Julia Wieniawa
BZ
Katarzyna Cichopek na 59 Festiwalu w Opolu
Newsy
Katarzyna Cichopek
BZ
Klaudia El Dursi na plaży
TV-Show
Hotel Paradise
BZ
Ślub od pierwszego wejrzenia x-news
TV-Show
Ślub od pierwszego wejrzenia
BZ
Versace wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Trendy w koloryzacji włosów na wiosnę i lato 2022. Te odcienie robią mocne wrażenie
Marcelina Zielnik
Gorący trend: Dopamine dressing
Fleszstyle
Dopamine dressing to najgorętszy trend sezonu. Obłędną koszulę w stylu Małgorzaty Rozenek-Majdan kupisz w Sinsay za 39,99
Anna Kusiak
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Niemal identyczne kupisz w Sinsay za 35 zł
Newsy
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Podobne kupisz w Sinsay za 35 zł
Urszula Jagłowska-Jędrejek
Anna Lewandowska w swetrze za ponad tysiąc złotych
Newsy
Anna Lewandowska w modnym swetrze ponad tysiąc złotych. W Sinsay kupisz podobny za 50 złotych!
Aleksandra Skwarczyńska-Bergiel
Moda uliczna wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Najmodniejsze buty na wiosenno-letni sezon. Te modele ma w szafie każda it-girl
Marcelina Zielnik