Małgorzata Rozenek nie jest zadowolona ze swojej figury? Gwiazda TVN jest przecież w ciąży i już niedługo przywita na świecie swoje trzecie dziecko, więc nic dziwnego, że jej kształty ulegają zmianie. Na swoim Instagramie prowadząca program "Projekt Lady" zamieściła wpis, który nieco zszokował jej fanów. Pojawiło się również wiele komentarzy na ten temat.

Reklama

Zobacz także: Ciężarna Małgorzata Rozenek w streetowej stylizacji. Wybrała buty za kilka tysięcy złotych!

Małgorzata Rozenek narzeka na swoją figurę

Małgorzata Rozenek niedawno podzieliła się ze swoimi obserwatorami wiadomością o tym, że poczuła pierwsze ruchy swojego dziecka. Brzuszek jest już dobrze widoczny. Prowadząca program "Projekt Lady" nie posiada się ze szczęścia i nie może się doczekać, kiedy na świat przyjdzie jej maleństwo! Jednak najnowszy wpis gwiazdy zaskoczył jej fanów.

Małgorzata Rozenek wstawiła do mediów społecznościowych zdjęcie, na którym stoi przed witryną sklepową. Gwiazdę zaciekawił pewien element, który znajduje się w środku. To wizerunek trzech znanych postaci z bajki "Atomówki". Pewnie nie byłoby w tym nic zaskakującego, gdyby nie podpis pod fotografią.

Bójka, Bajka i Brawurka ???? myślę, że pora na Beczułkę, biorąc pod uwagę moją obecną figurę ???????????? - napisała pod zdjęciem gwiazda.

Fani (a zwłaszcza wielbicielki gwiazdy) natychmiast zaczęły komentować wpis swojej idolki.

- Nie grzesz! Wyglądasz jak milion $ ????

- Ty beczułka???? to ja wielorybek ???? buziaczki ????

- Wyglądasz bosko! ????????????

- Beczułka, która wygląda w ciąży piękniej niż 99% kobiet nie w ciąży...❤️

- Małgosiu wyglądasz pięknie ????❤️ ile ja bym oddała za taki brzuszek - piszą fani gwiazdy.

Nie ma wątpliwości, że Małgorzata Rozenek ma po prostu ogromne poczucie humoru, a wpis ma jedynie żartobliwy wydźwięk. Gwiada wygląda po prostu olśniewająco, a w ciąży promienieje! Zapewne niejedna, ciężarna kobieta chciałaby wyglądać tak jak Małgosia! Oczywiście życzymy dużo zdrowia dla przyszłej mamy i trzymamy kciuki za szczęśliwe rozwiązanie!

Małgorzata Rozenek niedawno pochwaliła się, że poczuła już pierwsze ruchy swojego dziecka!

Reklama

Reklama
Reklama
Reklama