Małgorzata Rozenek w puchowej kurtce Małgorzata Rozenek w butach z Prady Małgorzata Rozenek w puchowej kurtce Małgorzata Rozenek w puchowej kurtce Małgorzata Rozenek w puchowej kurtce
Małgorzata Rozenek w puchowej kurtce

Małgorzata Rozenek jest aktualnie w trzeciej ciąży. Jej dziecko przyjdzie na świat już za kilka miesięcy. Gwiazda TVN znana jest z dobrego wyczucia stylu, a jej stylizacje inspirują wiele Polek. Małgorzata chętnie pokazuje również swoje ciążowe stylizacje, udowadniając, że zaokrąglający się brzuszek tylko dodaje uroku. Tym razem wybrała czarno-czerwony look, do którego dopasowała wszystkie dodatki. Wrażenie robią również sportowe buty, które są projektem wielkiego domu mody. Ile kosztują? 

Zobacz także: Aleksandra Kwaśniewska zażartowała z Małgosi Rozenek! Jej nowy post robi furorę wśród gwiazd

 

1/5
Małgorzata Rozenek w puchowej kurtce

Małgorzata Rozenek wybrała zimową stylizację, której hitowym elementem jest puchowa kurtka oraz luksusowe sportowe buty. Ten model kurtek to ostatni hit sezonu i pokochało go wiele gwiazd. Podobną kurtkę, kończącą się w talii, Małgorzata prezentowała już jakiś czas temu. Wtedy był to projekt polskiej marki MMC. 

Gwiazda TVN pokochała puchówki na tyle mocno, że ma w swojej szafie już naprawdę sporą kolekcję. 

2/5
Małgorzata Rozenek w butach z Prady

Zdecydowanie ulubionym modelem butów Małgorzaty Rozenek tej zimy są Block Lace up Boots marki Prada, których cena wynosi ponad 3700 zł. Trzeba przyznać, że robią wrażenie! 

3/5
Małgorzata Rozenek w puchowej kurtce

Buty Prady idealnie komponują się z wygodną ciążową stylizacją Małgorzaty Rozenek. Warte uwagi jest również idealne dobranie dodatków, które łączą się w całość z czarno-czerwonym lookiem gwiazdy.

4/5
Małgorzata Rozenek w puchowej kurtce

Przyszła mama dodała sobie uroku i elegancji, dobierając do sportowej stylizacji kapelusz. 

5/5
Małgorzata Rozenek w puchowej kurtce

Ciążowe stylizacje Małgorzaty Rozenek zachwycają. Przyszła mama pokochała oversizowe stylówki, które są nie tylko wygodne ale przede wszystkim ciepłe. Taka stylizacja idealnie sprawdzi się podczas zimowych spacerów z rodziną. 

Zobacz także: Małgorzata Rozenek cieszy się pierwszymi ruchami dziecka: "Wciąż nie mogę uwierzyć w nasze szczęście"

Więcej na temat Małgorzata Rozenek