Małgorzata Rozenek opublikowała na Instagramie zaskakujące zdjęcie, na którym pozuje obwieszona drogą biżuterią w... piżamie. Zdjęcie prawdopodobnie pochodzi z kolejnej sesji zdjęciowej gwiazdy TVN, ale wzbudziło w sieci mnóstwo emocji. Pojawiły się zaskakujące porównania, a niektórzy Internauci wprost piszą: "już się w głowie przewraca od tych pieniędzy". W komentarzach zrobiło się gorąco!

Reklama

Małgorzata Rozenek pochwaliła się nowym zdjęciem, a Internauci pokusili się o zaskakujące porówniania

Małgorzata Rozenek od lat udowadnia, że nie boi się kontrowersji i ma ogromny dystans do siebie. Sama przyznała, że znajomi czasem mówią do niej Mrs. Drama, bo niemal każde jej działanie wywołuje w sieci prawdziwą burzę, ostatecznie tak nazwała też własną markę ubrań. Teraz szokuje swoją stylizacją z piżamą w roli głównej, ale najwięcej kontrowersji wzbudziło zdjęcie, na którym z pozuje w złotej scenerii z kieliszkiem szampana i mnóstwem biżuterii. Pod fotografią znalazł się żartobliwy opis:

Dziś chodzę cały dzień w piżamie????‍♀️???? - napisała na Instagramie Małgorzata Rozenek.

Fani gwiazdy doceniają jej poczucie humori i jeden z Internautów porównał nawet Małgorzatę Rozenek do Donatelli Versace. To jednak nie koniec zaskakujacych porównań! Inni żartują, że wygląda niemal jak Alexis z "Dynastii", "Królowa życia" czy arabska księżniczka:

Donatella Versace ????????

złote a skromne

Królowa życia ????

Jak Alexis

Trafne porównania? Tylko spójrzcie na to zdjęcie!

Zobacz także: Falujące lustro, krzywa podłoga... Te gwiazdy majstrują przy fotkach: Rozenek, Woliński, Skarbek i inni

Małgorzata Rozenek w ostatnim czasie uwielbia złote dodatki.

Styl gwiazdy TVN zawsze wzbudzał mnóstwo kontrowersji.

Instagram

Reklama

Reklama
Reklama
Reklama