Małgorzata Rozenek-Majdan w szczerej rozmowie z byłym mężem
EOS/WOJCIECH STROZYK/REPORTER
Newsy

Małgorzata Rozenek-Majdan szczerze porozmawiała z byłym mężem na wizji! "Nie życzę ci, żebyś coś takiego czuła"

W "Dzień dobry TVN" Małgorzata Rozenek-Majdan przeprowadziła wywiad ze swoim byłym mężem. Ujawniła, jak dowiedziała się o udarze Jacka Rozenka. Jak wspomina początki ich związku?

Nowa prowadząca "Dzień dobry TVN", Małgorzata Rozenek-Majdan miała okazję sprawdzić się w dość wymagającej rozmowie. Prezenterka przeprowadziła rozmowę ze swoim byłym mężem, Jackiem Rozenkiem. Gwiazdy były małżeństwem w latach 2003-2013. Była para doczekała się dwóch synów: Stanisława i Tadeusza. Choć małżeństwo nie przetrwało, Małgorzata Rozenek-Majdan i Jacek Rozenek nadal utrzymują dobre relacje. Perfekcyjna pani domu wspierała swojego byłego partnera w trudnych chwilach, gdy w 2019 roku miał udar niedokrwienny mózgu. Konsekwencje okazały się być fatalne. Ojciec jej dwóch synów przez długi czas poruszał się na wózku inwalidzkim. W porannym programie TVN prowadząca wróciła do tej sytuacji. Opowiedziała też, co sprawiło, że zakochała się w byłym już mężu.

Małgorzata Rozenek o pracy w "Dzień Dobry TVN": "Widzę postęp. Moi przełożeni również"

Małgorzata Rozenek-Majdan o udarze byłego męża: "To był szok"

W wywiadzie, który ukazał się w "Dzień dobry TVN", Małgorzata Rozenek-Majdan zapytała byłego męża, jak wspomina tragiczne zdarzenie z 2019 roku. Chciała dowiedzieć się, co Jacek Rozenek czuł, gdy przechodził udar.

Nie życzę ci, żebyś coś takiego czuła - powiedział aktor.

Zobacz także: Halloween 2022: Majdanowie jako Wikingowie, Michał Szpak przerażającym klaunem a inni?

Jacek Rozenek w okularach
WOJCIECH STROZYK/REPORTER

Prowadząca "Dzień dobry TVN" dopytywała, czy wpadł w panikę. Jacek Rozenek zapamiętał przede wszystkimi potrzebę poproszenia o wsparcie.

Nie, ale chęć dotarcia do miejsca, w którym mogę poprosić o pomoc - ujawnił.

Widzowie mogli też dowiedzieć się, jak obecnie wygląda relacja między byłymi małżonkami. Małgorzata Rozenek-Majdan zdradziła, że po rozstaniu oboje nie stracili do siebie szacunku. Dużą rolę odgrywa fakt, że mają razem dzieci.

Małgorzata Rozenek-Majdan w stylizacji w paski
EOS

Jacek jest przede wszystkim ojcem moich dwóch synów Stasia i Tadzia. (...) Udało nam się zachować szacunek do siebie i to poczucie, że mamy razem dzieci - wyjaśniła.

Później prezenterka wróciła do momentu, w którym dowiedziała się o udarze byłego męża. To był dla niej prawdziwy szok, ponieważ przez telefon przekazano jej, że Stanisław i Tadeusz powinni pożegnać się z ojcem, którego za chwilę mogą stracić.

Małgorzata Rozenek-Majdan wsiada do samochodu
EOS

Dostaję telefon i pani doktor mówi: jeżeli pani chciałaby, żeby chłopcy pożegnali się z tatą, to to jest ten czas. To był szok. Nie wiedziałam, co się dzieje. To poczucie, że twoje dzieci mogą stracić ojca - przyznała.

Skutki udaru były bardzo poważne. Jacek Rozenek przeżył, ale zmagał się z problemami z pamięcią oraz poruszaniem się. Jego cała prawa część ciała była niewładna. Nieocenioną pomocą okazał się pies Bunio. Czworonożny towarzysz nie tylko wspierał go w rehabilitacji, ale także podtrzymywał na duchu.

Jacek Rozenek na spotkaniu
WOJCIECH STROZYK/REPORTER

Było nieszablonowe, wziąłem go, bo wiedziałem, że tego psa będę musiał wyprowadzać. On waży ok. 60 kg, więc wiedziałem, że będzie dla mnie wyzwaniem - opowiedział Jacek Rozenek.

W programie Małgorzata Rozenek-Majdna wróciła jeszcze do początków znajomości z byłym mężem. Ujawniła, jak zakochała się w Jacku Rozenku. Mężczyzna przekonał ją do siebie swoim głosem. 

Małgorzata Rozenek-Majdan w denimowej stylizacji
EOS

Nasza historia związku rozpoczęła się od "Romeo i Julia". Najpierw zakochałam się w tym głosie, a później zakochałam się w tym człowieku. Potem się rozwiedliśmy, bo czasem tak bywa. Ale ten głos zawsze robił wrażenie - wspomniała.

Zobacz także: Małgorzata Rozenek z rodziną jako Wikingowie. Henio jest zapłakany: "Wygląda na przerażonego"

Ostatnio Jacek Rozenek otworzył się na temat relacji z kobietami. Gwiazdor przyznał, że większość czasu był sam. Opowiedział też, jak dochodził do siebie po udarze.

Jacek Rozenek z synami
Artur Zawadzki/REPORTER

Małgorzata Rozenek-Majdan w czarnej stylizacji
JACEK DOMINSKI/REPORTER

Małgorzata Rozenek-Majdan w czarno-białej stylizacji
EOS

Małgorzata Rozenek-Majdan w dżinsowej stylizacji
EOS

Małgorzata Rozenek o byłym mężu - "To był tragiczny moment dla całej naszej rodziny"
TOMASZ RADZIK/East News
Newsy
Małgorzata Rozenek o byłym mężu: "To był tragiczny moment dla całej naszej rodziny"
Małgorzata Rozenek-Majdan postanowiła wrócić pamięcią do małżeństwa z Jackiem Rozenkiem. Miała bardzo ważny powód. Jej słowa wyciskają łzy!

Małgorzata Rozenek-Majdan i Jacek Rozenek byli małżeństwem przeszło 10 lat i doczekali się dwóch synów - Tadeusza i Stanisława. Para mimo decyzji o rozwodzie nadal ma przyjacielskie relacje i może na siebie liczyć w każdej sytuacji. Nic więc dziwnego, że Małgorzata Rozenek zdecydowała się wesprzeć byłego męża w promocji jego nowej książki, w którym opisuje najtrudniejsze i najtragiczniejsze momenty swojego życia. Zobaczcie sami!  Małgorzata Rozenek zachwala książkę Jacka Rozenka Małgorzata Rozenek po rozwodzie z Jackiem Rozenkiem zaczęła budować swoje życie od nowa. Gwiazda związała się z Radosławem Majdanem, z którym od kilku lat tworzy zgrane małżeństwo, a także doczekała się upragnionej, pociechy - Henia. Mimo rozwodu z poprzednim mężem "Perfekcyjna Pani Domu" utrzymuje z nim przyjacielskie relacje, ponieważ jak sama wspominała kilkukrotnie - rozstali się w dobrej atmosferze, do tego łączą ich synowie, którzy są dla nich bardzo ważni.  W 2019 roku Jacek Rozenek doznał rozległego udaru. Aktor, aby dojść do pełni zdrowia, musiał poddać się kosztownej rehabilitacji. Niedługo później gwiazdor "Barw szczęścia" ogłosił upadłość konsumencką. Jacek Rozenek w najgorszych chwilach mógł jednak liczyć na Małgorzatę Rozenek- Majdan , która przez cały czas wspierała go zarówno duchowo, jak i finansowo. Teraz jednak były mąż prezenterki wydał książkę, w której opisał swoje przykre doświadczenia. Małgorzata Rozenek czynnie włączyła się w promocję jego dzieła.  "Udar zmienił moje życie. Ale był też najcenniejszą lekcją, jaką mogłem dostać. Dzięki niemu zrozumiałem, jak wielka siła jest we mnie". Tak, dwa lata po przebytym udarze, mówi Jacek. To były dwa lata ciężkiej rehabilitacji i walki o powrót do normalności. Ta książka jest tego zapisem. Sięgnijcie po nią. To...

Jacek Rozenek o udarze
Artur Barbarowski/East News
Newsy
Jacek Rozenek o udarze. "Lekarze czekali, aż zejdę". Poruszający wywiad dla Party
Jacek Rozenek w rozmowie z dziennikarką Party opowiedział o udarze, kontaktach z synami i Małgorzatą Rozenek, a także o tym, jak dziś wygląda jego życie...

Jacek Rozenek trzy lata temu doznał rozległego udaru. Były mąż Małgorzaty Rozenek dosłownie otarł się o śmierć, był sparaliżowany... W czerwcu opublikowana została jego książka pt. „Padnij! Powstań! Życie po udarze”, w której aktor opisuje, jak udar zmienił jego życie. W rozmowie z dziennikarką Party, Jacek Rozenek opowiedział o swojej walce, chwili, gdy doznał udaru, a także o kontaktach z byłą żoną i dziećmi. Ta rozmowa chwyta za serce... Jacek Rozenek o wsparciu Małgorzaty Rozenek W swojej książce „Padnij. Powstań. Życie po udarze” pisze pan: „Udar zmienił moje życie. Ale był też najcenniejszą lekcją, jaką mogłem dostać. Dzięki niemu zrozumiałem, jak wielka siła jest we mnie”. Wspomina pan również: „Przez trzy lata walki o życie, a potem o powrót do zdrowia, byłem całkiem sam”. Po rozwodzie z drugą żoną Małgorzatą Rozenek-Majdan utrzymujecie dobre relacje. Często odwiedzała pana w szpitalu?  Jacek Rozenek : Przyjechała się ze mną pożegnać, później raz odwiedziła mnie z naszymi synami, kiedy nie umarłem i byłem w szpitalu, a trzeci raz się widzieliśmy, kiedy przepisywałem na nią mieszkanie. Była bardzo zajęta. Ale fajnie, że się zjawiła z chłopcami. I że nie żądała ode mnie pieniędzy na dzieci, kiedy nie mogłem pracować i nie zarabiałem. Bardzo to doceniam. Także to, że pokazała moją książkę na swoim Instagramie. Nie rozmawiałem z nią o tym wcześniej. Byłem bardzo miło zaskocz ny, bo Małgorzata ma teraz swoje życie, a ja mam swoje. Nie ingerujemy w swoje sprawy i tak jest OK. Synowie Stanisław i Tadeusz byli u pana w szpitalu tylko ten jeden raz?  JR: Nie, przyjeżdżali częściej. Kiedy zobaczyli mnie po udarze, przeżyli szok. Ale powiedziałem im, że...

Małgorzata Rozenek wspiera byłego męża Jacka Rozenka
Artur Zawadzki/REPORTER/East News/Wojciech Olkusnik
Newsy
Synowie Małgorzaty Rozenek na premierze książki Jacka Rozenka. Coraz bardziej podobni do taty?
Jacek Rozenek mógł liczyć na synów podczas premiery swojej książki. W tym samym czasie Małgorzata Rozenek występowała podczas jesiennej ramówki TVN.

Jacek Rozenek i jego sławna, była żona, nie mogą narzekać na brak sukcesów zawodowych. Małgorzata Rozenek dostała wymarzoną pracę w "Dzień Dobry TVN", a jej były mąż właśnie wydał autorską książkę "Padnij, powstań. Życie po udarze". W skutek zbiegu okoliczności oboje świętowali swoje sukcesy tego samego dnia. Podczas, gdy nowa prowadząca śniadaniówki błyszczała na scenie jesiennej ramówki TVN, jej były mąż oraz ich synowie, promowali dzieło Jacka Rozenka na oficjalnej premierze.  Synowie Małgorzaty Rozenek promują książkę Jacka Rozenka  Trzy lata temu Jacek Rozenek przeszedł udar mózgu. O walce jaką pokonał opowiedział w swojej autorskiej książce "Padnij, powstań. Życie po udarze", która miała swoją premierę 25 sierpnia. Oprócz samego autora, promocją książki na wydarzeniu zajęli się także synowie aktora oraz Małgorzaty Rozenek. Chłopcy aktywnie wspierali swojego tatę w ważnym dla niego dniu i chętnie pozowali przed obiektywami fotoreporterów (Stanisław w białej koszuli w kratę, Tadeusz w niebieskiej) . Najstarszy syn Jacka Rozenka - 16-letni Stanisław, podczas premiery, także miał powody do świętowania. Na okładce książki pojawiła się jego autorska fotografia, którą wykonał tacie jakiś czas temu.  Zobacz także:   Małgorzata Rozenek dołączyła do "Dzień Dobry TVN". Decyzja stacji podzieliła internautów! Dzień premiery książki Jacka Rozenka, to także wielkie święto dla jego byłej żony. Gwiazda zaprezentowała się, podczas jesiennej ramówki TVN, jako nowa prowadząca "Dzień Dobry TVN". Mimo wielkich emocji, jakie towarzyszyły jej w tym dniu, Małgorzata Rozenek nie zapomniała także o sukcesie swojego byłego męża. Na Instagramie udostępniła zdjęcie z premiery jego książki. - Rodzina jest...

Nasze akcje
Gwiazdy
Newsy
Chcesz dobrze czuć się we własnej skórze tak, jak największe gwiazdy? Działaj metodą małych kroków!
Współpraca reklamowa
Skuteczny trening bez wysiłku? Teraz to możliwe!
Newsy
Skuteczny trening to nie tylko siłownia!
Współpraca reklamowa
Weleda
Newsy
Kosmetyki, które łączą tradycję z nowoczesnością. Poznaj je!
Współpraca reklamowa
Nowości
PartyExtra
Małgorzata Rozenek-Majdan uśmiechnięta
Newsy
Małgorzata Rozenek-Majdan
BZ
Julia Wieniawa w neonowej sukience na lato
Newsy
Julia Wieniawa
BZ
Katarzyna Cichopek na 59 Festiwalu w Opolu
Newsy
Katarzyna Cichopek
BZ
Klaudia El Dursi na plaży
TV-Show
Hotel Paradise
BZ
Ślub od pierwszego wejrzenia x-news
TV-Show
Ślub od pierwszego wejrzenia
BZ
Versace wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Trendy w koloryzacji włosów na wiosnę i lato 2022. Te odcienie robią mocne wrażenie
Marcelina Zielnik
Gorący trend: Dopamine dressing
Fleszstyle
Dopamine dressing to najgorętszy trend sezonu. Obłędną koszulę w stylu Małgorzaty Rozenek-Majdan kupisz w Sinsay za 39,99
Anna Kusiak
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Niemal identyczne kupisz w Sinsay za 35 zł
Newsy
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Podobne kupisz w Sinsay za 35 zł
Urszula Jagłowska-Jędrejek
Anna Lewandowska w swetrze za ponad tysiąc złotych
Newsy
Anna Lewandowska w modnym swetrze ponad tysiąc złotych. W Sinsay kupisz podobny za 50 złotych!
Aleksandra Skwarczyńska-Bergiel
Moda uliczna wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Najmodniejsze buty na wiosenno-letni sezon. Te modele ma w szafie każda it-girl
Marcelina Zielnik