Małgorzata Rozenek-Majdan w koszulce Lady Victoria
EastNews

Małgorzata Rozenek-Majdan znów zmieni nazwisko?

Małgorzata Rozenek-Majdan w koszulce Lady Victoria
EastNews

Małgorzata Rozenek-Majdan myśli o zmianie nazwiska? Gwiazda od kilku lat posługuje się nazwiskiem Jacka Rozenka. Czy "Perfekcyjna Pani Domu" powinna "oddać" nazwisko byłemu partnerowi? Przeczytajcie, co na ten temat powiedziała. 

Rozenek zmieni nazwisko?

Małgorzata Rozenek-Majdan już trzykrotnie stawała na ślubnym kobiercu. Gwiazda w młodości wyszła za prawnika Łukasza Bukaczewskiego, potem przez 10 lat była związana z Jackiem Rozenkiem, a obecnie od 3 lat jest żoną Radosława Majdana. Prezenterka po rozwodzie z aktorem pozostała przy nazwisku Rozenek. Dlaczego nie wróciła do swojego panieńskiego nazwiska Kostrzewska?

- Nigdy nie myślałam o tym, żeby zrezygnować z nazwiska poprzedniego męża i być teraz Kostrzewską-Majdan. Moje dzieci noszą nazwisko Rozenek, więc ja też je zostawiłam. To jest bardzo praktyczne - powiedziała w "Fakcie".

Zobacz także: Hejt na Małgorzatę Rozenek za jej zdjęcie z psem! Ostre wpisy skomentował Radosław Majdan! 

I dodała, że nazwisko jest jej "integralną częścią" i były mąż nie ma z tym żadnego problemu, poza tym para jest ze sobą w bardzo dobrych relacjach.

Małgorzata i Jacek są rodzicami dwóch synów: Stasia i Tadeusza. Pociechy wychowuje gwiazda, a pomaga jej w tym Radosław Majdan, który świetnie odnajduje się w roli ojca.

Małgorzata Rozenek-Majdan i Radosław Majdan będą mieli dziecko?
East News

Małgorzata Rozenek-Majdan nie planuje zmieniać swojego nazwiska 

Małgorzata Rozenek-Majdan poprowadzi "Azja Express"?

 

Więcej na temat Małgorzata Rozenek
Przeładuj

W "Hotel Paradise": Łukasz chciał rozbić kulę! "Miałem przygotowaną chamską zagrywkę"

zobacz 01:23