Party Stories
Małgorzata Rozenek-Majdan w cekinach na balu tvn
Newsy

Małgorzata Rozenek-Majdan znów szokuje na Balu Fundacji TVN. Cena jej biżuterii przyprawia o zawrót głowy!

Małgorzata Roznek-Majdan razem z mężem pojawiła się na balu charytatywnym Fundacji TVN. Wśród tłumów gwiazd to celebrytka wyróżniała się swoją stylizacją. Tym razem zdecydowała się na czarną suknię. Wydaje się, że klasyka jest zawsze w modzie, ale w takim wydaniu gwiazdy jeszcze nie widzieliśmy. Małgorzata Rozenek zaskoczyła nie tylko suknią, ale też doborem dodatków! Jej klejnoty miały kosztować prawie pół miliona złotych! Tę kreację trzeba zobaczyć...

Małgorzata Rozenek-Majdan buduje wymarzony dom! Nie będzie nowoczesny. Dlaczego?

Małgorzata Rozenek-Majdan na Balu Fundacji TVN!

Żona Radosława Majdana do tego wielkiego balu przygotowywała się z dużym wyprzedzeniem, a efekty swojej pracy relacjonowała dla fanów na Instagramie. Nad makijażem, fryzurą i stylizacją gwiazdy pracował niemały sztab ludzi. Wszystko po to, aby Małgorzata Rozenek-Majdan wyglądała perfekcyjnie. I tak też było!

Klasyka w wydaniu Małgorzaty Rozenek

Trzeba przyznać, że jej stylizacja zasługuje na uwagę i niewątpliwie nawiązuje do ponadczasowej klasyki i stylu Audrey Hepburn. Z tym, że gwiazda małą czarną ikony stylu zastąpiła efektowną, błyszczącą i ozdobną suknią. Rękawiczki i fryzura z diademem wysadzanym prawdziwymi diamentami to również mocna inspiracja stylem ikony kina. Tej stylizacji z całą pewnością do skromnych zaliczyć nie możemy! Tym bardziej, jeśli weźmiemy pod uwagę biżuterię.

Jak donosił serwis plotek.pl biżuteria, którą miała na sobie Małgorzata Rozenek-Majdan podczas Balu Fundacji TVN może kosztować nawet pół miliona złotych! Ta kwota robi wrażenie!

Małgorzata Rozenek-Majdan w cekinach na balu tvn
East News/ONS

Na ubiegłorocznym Balu TVN zabrakło Małgorzaty Rozenek-Majdan, która po kłótni z Kingą Rusin zdecydowała się nie przyjąć zaproszenia. Za to w tym roku nie mogło jej zabraknąć, a stylizacja gwiazdy z pewnością będzie zapamiętana na długo!

Jak Wam się podoba?

Małgorzata Rozenek-Majdan w cekinach na balu tvn
East News/ONS

Małgorzata Rozenek-Majdan na bal wybrała się w towarzystwie męża

East News

 

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Małgorzata Socha
Newsy
Socha nie wiedziała, że Adamonis tak dobrze tańczy? Musicie usłyszeć, co mówi o serialowym byłym mężu!

Adam Adamonis , którego widzowie serialu " Przyjaciółki " znają jako męża Ingi, został tancerzem w nowej edycji "Tańca z gwiazdami". Okazuje się, że było to ogromne zaskoczenie dla Małgorzaty Sochy , która gra w hitowym serialu Polsatu jego byłą żonę. Aktorka zdradziła Party.pl, że kibicuje z całego serca Adamowi i trzyma kciuki, aby zaszedł jak najdalej. Partnerką tancerza w show jest Sandra Kubicka .  Obejrzyjcie wideo i zobaczcie, co jeszcze powiedziała Małgorzata Socha na temat umiejętności tanecznych Adama Adamonisa. Wiedziała wcześniej, że aktor jest też doskonałym tancerzem? Będzie oglądała show? Sprawdźcie!  

Gwiazdy na balu TVN
Fleszstyle
Kożuchowska, Socha, Mołek, Janachowska, Rusin, Rozenek. Kto jeszcze pojawił się na Balu Fundacji TVN?

Bal Fundacji TVN - Nie Jesteś Sam to jedna z najważniejszych imprez charytatywnych, która co roku przyciąga tłumy gwiazd, sportowców, przedstawicieli świata biznesu i dziennikarzy. Zebrani goście tradycyjnie wspierają podopiecznych fundacji, przekazując datki. Co więcej podczas Balu Fundacji TVN miało miejsce wiele ważnych showbiznesowych wydarzeń. Tutaj po raz pierwszy razem publicznie pojawili się Martyna Wojciechowska i Przemek Kossakowski, a  podczas balu w 2015 roku Piotr Woźniak-Starak oświadczył się Agnieszce Szulim. Na tegorocznym balu tradycyjnie pojawiła się śmietanka polskiego show-biznesu. Nie mogło zabraknąć Anny Lewandowskiej , Małgorzaty Kożuchowskiej, Małgorzaty Rozenek, Magdy Mołek, Kingi Rusin, Mariny, Doroty Wellman, Izabeli Janachowskiej z mężem, Katarzyny Kolendy-Zaleskiej,  Mai Ostaszewska czy Edyty Górniak.

Małgorzata Rozenek-Majdan z synem
Newsy
Małgorzata Rozenek-Majdan odprowadza synów do szkoły! Jak zawsze wyglądała stylowo

Małgorzata Rozenek-Majdan jest jedną z gwiazd, które spędziły pierwszy dzień szkoły ze swoimi dziećmi. Widać, że jest bardzo troskliwą mamą i dba o synów. Stanisław i Tadeusz to jej dzieci z pierwszego małżeństwa z Jackiem Rozenkiem , które zakończyło się w 2013 roku. Gwiazda w 2016 roku ponownie wyszła za mąż, za Radosława Majdana, który ma doskonały kontakt z chłopcami. Teraz para zaczęła razem z dziećmi kolejny rok szkolny i widać, że było to duże wydarzenie dla całej rodziny. Małgorzata Rozenek również tego dnia nie zapomniała o przemyślanej stylizacji. Zobaczcie, jak się prezentowała!

Nasze akcje
maseczki-orientana
Fleszstyle

Maseczki stworzone przez naturę – 99% naturalnych składników i 100% skuteczność! 

Partner
kosmetyki-alkemie
Fleszstyle

Alkmie - polska marka, która tworzy kosmetyczne dzieła sztuki!

Partner
Newsy

Natura i nauka łączą siły w walce ze zmarszczkami. Poznaj kosmetyki Botanical HiTech

Partner
jane-perkins
Newsy

Plastikowa REwolucja, czyli o sile REcyklingu!

Partner
anabelle-minerals
Fleszstyle

Doskonały makijaż w duchu eko i zero waste: odkryj mineralne kosmetyki Annabelle Minerals! 

Partner