Małgorzata Rozenek w butach Elisabetta Franchi
Instagram

Małgorzata Rozenek szuka plusów okresu izolacji. Nie uwierzycie, jaki znalazła u siebie!

Małgorzata Rozenek w butach Elisabetta Franchi
Instagram

Małgorzata Rozenek spędza kolejną sobotę w domu - podobnie chyba jak większość z nas. Gwiazda postanowiła zamieścić wpis, w którym stara się szukać jakichkolwiek plusów tego trudnego okresu. Zapytała również fanów, czy oni dostrzegają jakiekolwiek plusy obecnej sytuacji. Pod wpisem pojawiło się mnóstwo odpowiedzi. Zobaczcie sami.

Zobacz także: Małgorzata Rozenek narzeka na wolne chudnięcie. Komentarz Doroty Szelągowskiej zbił ją z tropu 

Małgorzata Rozenek pyta fanów o plusy izolicji


Pandemia koronawirusa niestety nie zwalnia tempa, dlatego w dalszym ciągu musimy się izolować. Wszystkie imprezy są odwołane, bary, restauracje i miejsca kultury zamknięte, a każdy z nas powinien maksymalnie ograniczyć kontakty międzyludzkie, aby uniknąć zakażenia. I chociaż wszyscy o tym doskonale wiemy, to jednak każdy tęskni za powrotem do normalności.

Małgorzata Rozenek zamieściła w swoich mediach społecznościowych wpis, w którym przyznała, że stara się poszukać jeszcze jakichś plusów okresu izolacji. Gwiazda stwierdziła, że u niej było to zdjęcie sztucznych rzęs. 

Zdjęcie rzęs to jedna z lepszych decyzji urodowych jaką podjęłam. Mimo tego, że zakładałam je w świetnym i profesjonalnym miejscu, to i tak wiązało się z tym dużo niedogodności czasowych i logistycznych 🤷‍♀️ a teraz po odżywieniu ich różnymi sposobami bardzo mi się podobają 🥰 Pysiula mówi, że mam oczy sarenki 🦌 😜 Ok, przyznam się: szukam na siłę jakiś plusów tej całej pandemii🤦‍♀️

W dalszej części wpisu Małgorzata Rozenek przyznała, że chociaż nigdy nie była typem imprezowiczki, to jednak kolejny weekend w domu "to jest skandal". Skierowała również pytanie do swoich obserwatorów.

Mimo tego, że nigdy nie byłam typem imprezowiczki to jednak kolejna sobota w dresie w domu to jednak jest skandal😏 pewnie i tak bym siedziała z Henrykiem, ale byłby to chociaż mój wybór ! 🤪 😂😂😂 Jakie plusy Wy dostrzegacie? Bo mi już zaczyna brakować inwencji 🤦‍♀️😂

Oczywiście fani pospieszyli z odpowiedzią na pytanie Małgorzaty Rozenek. Niektórzy nie dostrzegają żadnych plusów, inni dość sporo!

- Żadnych plusów😂

- Mam tak samo z tymi imprezami🙈 Jak nie można, to chętnie bym wyskoczyła z dziewczynami na kolację 😜

- Masakra...zawsze miałam dresy w szafie ale obecnie mam wrazenie,że nie kupuje nic innego. Bo gdzie się stroić ? 🙄🤦🏻‍♀️#mamdość

- Więcej czasu na treningi. Również powrót do naturalnych rzęs. Więcej czasu na przygotowanie zdrowych posiłków. Więcej odpoczynku. Sporo tych plusów.

- Nie widzę żadnych plusów🙈 ile można siedzieć w domu i pracować zdalnie🙉 dobrze, że chociaż możemy sobie wyjść do kosmetyczki czy fryzjera🥰

- Więcej spędzonego czasu z ukochaną córką, super treningi w domu i Homeoffice.. ❤️ - piszą fani. 

A jak jest u Was? Macie już dość wszystkich ograniczeń, czy jednak dostrzegacie jakieś plusy obecnej sytuacji? 

Małgorzata Rozenek, chyba podobnie jak każdy z nas, chciałaby już powrotu do normalności. Gwiazda jednak stara się nie tracić dobrego humoru, a dzięki Instagramowi, jest w stałym kontakcie ze swoimi fanami. 

Małgorzata Rozenek w Moon Boots i z torebką Pinko (beżowa stylizacja)

 

Więcej na temat Małgorzata Rozenek
Przeładuj

Hotel Paradise: Ata i Artur o sprzeczce Soni i Julii! O co tak naprawdę poszło?

zobacz 02:08