Małgorzata Rozenek
EXCLUSIVE

Małgorzata Rozenek-Majdan nakręci dokument o in vitro! Czy pokaże w nim swoją historię? Znamy szczegóły

Małgorzata Rozenek

O metodzie in vitro Małgorzata Rozenek-Majdan wie wszystko! W kwietniu wydała książkę "In vitro. Rozmowy intymne", w której nie tylko rozmawia z ekspertami w tej dziedzinie, ale też dzieli się z czytelnikami swoją własna historią. Jak donosi nowe "Party", teraz gwiazda przygotowuje dokument o tej tematyce dla stacji TVN Style!

Małgorzata nie ukrywa, że to dla niej bardzo ważne przedsięwzięcie. Dlaczego?

Chcę odczarować mity na temat in vitro i przekonać do tej metody tych, którzy w nią nie wierzą. Opowiedzieć o emocjach, które temu towarzyszą. Bohaterami dokumentu będą pary na różnym etapie procedury: te, która dopiero usłyszały diagnozę i zaczynają starania o dziecko, te w trakcie leczenia i te, którym udało się zostać rodzicami. Będą też i tacy, którzy, jak mój mąż i ja, znają smak porażki. Wciąż jednak zastanawiam się, czy wpleść tam swoją historię - powiedziała "Party" gwiazda.

Małgorzata Rozenek-Majdan niedawno wyznała, że już dwukrotnie straciła upragnioną ciążę. Mimo to razem z mężem, Radosławem Majdanem się nie poddają i walczą o swoje marzenie – trzecie dziecko.

Co więcej Małgorzata chce pomóc innym parom, którzy podobnie jak ona i Radosław zmagają się z problemem niepłodności. Jak? Jeszcze w tym roku otworzy fundację, która będzie pomagać przejść przez procedury in vitro przyszłym rodzicom, wspierać ich na każdym etapie procedury i walczyć o refundację kosztownych badań i leków, które są nieodłączną częścią procedury.

Chcemy wystartować w tym roku. Pierwszy cel? Umożliwić kobietom bezpłatne badanie AMH, czyli badanie rezerwy jajnikowej, które dokładnie pokazuje, jakie mamy szanse na macierzyństwo – mówi Rozenek-Majdan.

Więcej o planach Małgorzaty Rozenek-Majdan pzeczytasz w nowym "Party".

Małgorzata Rozenek na okładce "Party"

Małgorzata Rozenek-Majdan założy własną fundację pomagającą parom z problemem niepłodności.

Małgorzata Rozenek z mężem

 

Przeładuj

Najmodniejsze fryzury na rok 2021. Hitem jest "syrenka", ale zobaczcie modern mullet. To dopiero odjazd

zobacz 02:09