Małgorzata Rozenek-Majdan
Instagram
Gratulacje!
1/4
Małgorzata Rozenek-Majdan
Instagram

 

Jakiś czas temu w mediach pojawiła się informacja, że Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan spodziewają się dziecka. Para nigdy nie ukrywała, że marzy o kolejnym członku rodziny. Jednak dotąd ich napięty kalendarz nie pozwalał na to, aby skupić się na staraniach o dziecko. Najnowsze zdjęcia mogą wskazywać na to, że Małgorzata i Radosław przystąpili do działania. Tak przynajmniej twierdzą internauci. Według nich Małgorzata Rozenek-Majdan z pewnością jest w ciąży. Skąd takie przeświadczenie? Zobaczcie naszą galerię i dowiedzcie się więcej!

 

POLECAMY: Dokąd zmierzają Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan?

2/4
Małgorzata Rozenek i Radek Majdan na pokazie Łukasza Jemioła
ONS.pl

 

Małgorzata Rozenek-Majdan jest w ciąży?!

 

Małgorzata Rozenek-Majdan wraz ze swoim mężem wzięli udział w charytatywnej kolacji zorganizowanej w Hotelu Grand Lubicz w Ustce. Podczas imprezy celebrytka miała na sobie piękną, błękitną sukienkę. Fani gwiazdy dopatrzyli się u niej... ciążowych krągłości! Na jednym ze zdjęć brzuszek Małgorzaty Rozenek faktycznie wydaje się być nieco zaokrąglony. Choć para do tej pory nie skomentowała tych plotek, fani już teraz pospieszyli z gratulacjami!

 

- Śliczny brzuszek! Dzidzia rośnie 😘

- Jeśli to prawda ze jesteś Małgosiu w ciąży to wielkie gratulacje i zdrówka. Radek będzie bardzo szczęśliwy

- Gdyby ciąża Gosi okazała się prawdą, to serdeczne gratulacje! Czekamy z niecierpliwością na dobre wieści!👶 - czytamy w licznych komentarzach.

 

 

3/4
Małgorzata Rozenek, Radosław Majdan

 

Małgorzata Rozenek-Majdan faktycznie od jakiegoś czasu nosi luźniejsze ubrania. Celebrytka była także widziana pod kliniką in vitro. Jednak ani ona, ani jej mąż nie potwierdzili plotek, jakoby ich rodzina miała się powiększyć. Być może chcą nacieszyć się tym czasem tylko w gronie rodziny. Czy plotki okażą się prawdziwe? Czas pokaże!

 

Zobacz także: W szkole rodzenia można się dowiedzieć, jak się przygotować do porodu naturalnego

4/4
Małgorzata Rozenek

 

Myślicie, że synowie Małgosi Rozenek doczekają się rodzeństwa? Zagłosujcie w naszej sondzie i dajcie nam znać!

Więcej na temat Małgorzata Rozenek-Majdan