Małgorzata Rozenek Majdan i Radosław Majdan rozglądają się za domem

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan szukają większego domu. Po narodzinach Henia brakuje im miejsca!

Małgorzata Rozenek Majdan i Radosław Majdan rozglądają się za domem

Małgorzata Rozenek-Majdan nie ukrywa, że święta są dla niej zawsze wyjątkową chwilą w roku. Powód? Gwiazda uwielbia atmosferę, która panuje wówczas w domu. Na nadchodzące Boże Narodzenie Małgorzata, jej mąż Radosław Majdan oraz starsi synowie Stanisław i Tadeusz czekają z niecierpliwością jeszcze z jednego powodu. Jakiego? To prowadząca "Projekt Lady" zdradziła w rozmowie z "Fleszem".

Te święta będą bardzo wzruszające, bo po raz pierwszy spędzimy je z Heniem – przyznaje Małgorzata.

Synek Majdanów ma prawie sześć miesięcy i jest bardzo pogodnym dzieckiem. Nic więc dziwnego, że od razu stał się pupilkiem całej rodziny. Majdanowie zaczęli przygotowania do świąt, a ich dom jest już udekorowany!

Pod pięknie ustrojoną choinką na pewno nie zabraknie prezentów. Starsi synowie Małgorzaty dostaną podarunki zgodne z ich zainteresowaniami, a mały Henio ubranka i zabawki edukacyjne. Małgorzata i Radosław nie zapomnieli także o sobie. W tym roku postawili jednak na prezent, który ucieszy nie tylko ich, ale też wszystkich domowników. Jaki?

Rozglądają się za nowym, większym domem. Ten, w którym obecnie mieszkają, jest piękny, ale po narodzinach Henia brakuje w nim miejsca, a mały wkrótce będzie potrzebował swojego pokoiku – zdradził „Fleszowi” informator.

Początek roku zapowiada się więc dla Majdanów pracowicie. Zanim jednak rzucą się w wir obowiązków, planują wyjazd tuż po świętach na dłuższe zimowe wakacje. Gdzie? Przeczytasz w nowym "Fleszu".


Anna Starmach na okładce Flesz
Party.pl

Małgorzata i Radek szukają domu! 

Małgorzata Rozenek Majdan i Radosław Majdan rozglądają się za domem

 

Przeładuj

Kuchnie gwiazd. Minimalizm u Siwiec, przepych u Przetakiewicz. A Szelągowska? Połączyła dwa nietypowe kolory

zobacz 00:55