Małgorzata i Jacek Rozenek rozstanie Małgorzata Rozenek i Jacek Rozenek Małgorzata Rozenek i Jacek Rozenek Małgorzata Rozenek i Jacek Rozenek Małgorzata Rozenek i Jacek Rozenek
Małgorzata i Jacek Rozenek rozstanie
Historia małżeństwa Perfekcyjnej Pani Domu
1/8
Małgorzata i Jacek Rozenek rozstanie

To było małżeństwo jak z bajki. Małgorzata i Jacek Rozenkowie przez 10 lat tworzyli zgrany duet. Jednak nic co piękne nie trwa wiecznie. Perfekcyjna para właśnie się rozstaje. Zobaczcie, jak wyglądała historia ich miłości.

2/8
Małgorzata Rozenek i Jacek Rozenek
AKPA

Małgorzata Rozenek poznała swojego męża w 2003 roku na imprezie u ich wspólnego znajomego Piotra Adamczyka. Na początku Jacek nie wpadł w oko Perfekcyjnej Pani Domu, jednak gdy spotkali się drugi raz, nie mogli bez siebie żyć.

3/8
Małgorzata Rozenek i Jacek Rozenek
AKPA

Para szybko ze sobą zamieszkała i wzięła ślub. Małżeństwo Małgorzaty i Jacka przechodziło trudne chwile. Przez kilka lat Rozenkowie starali się o dziecko. Jedynym rozwiązaniem w ich przypadku był zabieg in vitro. Dzięki zabiegowi na świecie pojawili sześć lat temu Stanisław i 4 lata później Tadeusz.

4/8
Małgorzata Rozenek i Jacek Rozenek
AKPA

Małgorzata po urodzeniu pierwszego dziecka rzuciła pracę w dobrej kancelarii prawniczej, aby całkowicie poświęcić się rodzinie i spędzać jak najwięcej czasu z mężem i synem. Kariera Jacka w tym czasie miała się bardzo dobrze. Aktor grał między innymi jedną z głównych ról w popularnym serialu "Samo życie" i rozwijał własną firmę szkoleniową.

5/8
Małgorzata Rozenek i Jacek Rozenek
AKPA

Przez prawie 10 lat małżeństwo Rozenków wydawało się być idealne. Wszystko zaczęło się psuć w momencie, gdy w 2012 roku Małgorzata wcieliła się Perfekcyjną Panią Domu i stała się czołową gwiazdą telewizji TVN, którą pokochały tysiące kobiet.

6/8
Małgorzata Rozenek i Jacek Rozenek
AKPA

Małgorzata Rozenek często zaczęła pojawiać się na imprezach, galach i bankietach. Jackowi z pewnością przestało się podobać to, że jego żona ma co raz mniej czasu dla rodziny i dostaje łatkę męża Perfekcyjnej Pani Domu.

7/8
ALLONS_1403452.jpg

Ostatni raz Rozenkowie byli widziani razem we wrześniu podczas meczu Fundacji TVN. Jednak Małgorzata zamiast pozować do zdjęć z mężem, wolała fotografować się z synami. Już wtedy coś wisiało w powietrzu, jednak nikt nie spodziewał się, że za kilka tygodni para postanowi się rozstać.

8/8
Małgorzata Rozenek i Jacek Rozenek
AKPA

Jak dowiedział się magazyn "Flesz" Rozenkowie zamierzają rozstać się w przyjaźni ze względu na dzieci i nie chcą publicznie prać brudów. Jedna z przyjaciółek Małgorzaty zdradziła, że ich uczucie po prostu się wypaliło i nie będą walczyć o siebie.

Jak widać bycie Perfekcyjną Panią Domu w rzeczywistości nie jest takie jak kreuje to telewizja.