Małgorzata Rozenek dostałą propozycje rozpieranej sesji

Rozenek pokaże piersi w Playboyu?

Małgorzata Rozenek dostałą propozycje rozpieranej sesji

Małgorzata Rozenek jest bez wątpienia aktualnie jedną z największych gwiazd telewizji. Oprócz tego jest przy tym bardzo atrakcyjną kobietą i nie ma w tym nic dziwnego, że wielu mężczyzn chciałoby ją zobaczyć w rozbieranej sesji. Jak się okazało Perfekcyjna Pani Domu miała już propozycję zdjęć w negliżu dla jednego z męskich pism.

- Czy miałam propozycję z magazynu dla panów? Tak! Czy się pojawię? Naprawdę nie sądzę. Życie uczy mnie, aby nie mówić „nigdy”. Więc nie mówię „nigdy”, ale nie widzę tego. Proszę sobie wyobrazić, że ja, matka dwójki dzieci, mogłabym wystąpić na okładce np. „Playboya”? - powiedziała Super Expressowi Rozenek. To zabrzmi strasznie, co teraz powiem, ale nie jest tak, że jestem od spełniania mężczyzn, wielu mężczyzn. Jakkolwiek by to nie zabrzmiało. Bardzo możliwe, bardzo możliwe, że ta motywacja jest słuszna. Czy ja bym chciała, mając 60 lat, oglądać swoje nagie zdjęcia w gazecie? Nie wiem. Chciałabym być szczęśliwą, spełnioną już wtedy babcią - dodała.


Z wcześniejszych medialnych doniesień wiemy już, że Małgorzata Rozenek nie jest, aż tak perfekcyjna, jak w swoim programie. Telewizyjna gwiazda lubi i umie się zabawić, gdy trzeba potrafi kląć jak szewc, a w stresie zapali nawet papierosa. Zmysłowa sesja w piśmie dla panów wpisuje się w prywatny wizerunek Perfekcyjnej Pani Domu. A wy byście chcieli zobaczyć Rozenek w takim wydaniu?

Małgorzata Rozenek Perfekcyjna Pani Domu sesja w Viva

A tak prezentuje się Małgorzata Rozenek w oryginalnej sesji dla magazynu "Viva":

Przeładuj

Marietta z "Hotel Paradise" wbija szpilę uczestnikom pierwszej edycji show! "W "Love Island" wszyscy są ładni"

zobacz 01:22