Małgorzata Rozenek ciążowy brzuszek Małgorzata Rozenek w kowbojkach Małgorzata Rozenek w zaawansowanej ciąży chroni się przed zimnem Małgorzata Rozenek w kowbojkach Małgorzata Rozenek w samochodzie
Małgorzata Rozenek-Majdan

Małgorzata Rozenek-Majdan jest w zaawansowanej ciąży, ale nie zamierza zwalniać tempa. Niedawno wróciła z podróży do USA, a ostatnio opublikowała swoje zdjęcie w bardzo obcisłym body. Gwiazda przyznała też na Instagramie, że czuje się dobrze i jest pod stałą kontrolą najlepszych specjalistów, z którymi konsultuje wszystkie ważne decyzje. Ten komentarz pojawił się, jako odpowiedź na zarzuty niektórych Internautów, że powinna się bardziej oszczędzać i unikać tak dalekich podróży. Para długo czekała na tę ciążę i teraz gwiazda nie zamierza się ukrywać, ale chętnie pokazuje kolejne zdjęcia!

Małgorzata Rozenek-Majdan zaprezentowała w środę totalnie nową stylizację - jak zawsze oryginalną! Naszą uwagę zwróciły przede wszystkim buty gwiazdy. Dlaczego? Sami spójrzcie!

1/5
Małgorzata Rozenek ciążowy brzuszek

Jeszcze w 2019 roku Małgorzata Rozenek-Majdan i Radosław Majdan ujawnili, że spodziewają się syna. Po długiej walce o dziecko para w końcu mogła pochwalić się, że już wkrótce ich rodzina powiększy się. Teraz Majdanowie powoli przygotowują się na powitanie nowego członka rodziny i zaczęli nawet kompletowanie wyprawki.

2/5
Małgorzata Rozenek w kowbojkach

Tym razem to paparazzi przyłapali Małgorzatę Rozenek-Majdan w drodze na spotkanie. Jak zwykle stylizacja celebrytki robi wrażenie, ale zaskakuje fakt, że zdecydowała się nie zakładać rajstop! Gołe nogi zimą to dobry pomysł?

 

3/5
Małgorzata Rozenek w zaawansowanej ciąży chroni się przed zimnem

Małgorzata Rozenek-Majdan zawsze stara się wyglądać stylowo, jednak jej zestawy czasem wzbudzają kontrowersje. Tak też było tym razem! ciepły golf i dzianinowa spódnica to idealny zestaw na zimę, ale gołe nogi wywołują niemałe zaskoczenie. Tym bardziej, że widać, jak gwiazda chowa się przed zimnem...

4/5
Małgorzata Rozenek w kowbojkach

Trzeba przyznać, że Małgorzata Rozenek-Majdan wygląda doskonale w tej stylizacji, ale zdecydowanie nie jest to look na spacer. Gołe nogi o każdej porze roku to dosyć kontrowersyjna moda, której uległo już wiele celebrytek, ale nadal szokuje szczególnie w sezonie zimowym!

Jeszcze większe kontrowersje wzbudziły białe botki w kowbojskim stylu - model, na który zdecydowała się Rozenek, to Fendi. Cena? 4700 złotych.

5/5
Małgorzata Rozenek w samochodzie
Więcej na temat Małgorzata Rozenek-Majdan