Małgorzata Rozenek w sportowej stylizacji
Newsy

Małgorzata Rozenek bardzo ostro o decyzji Trubunału Konstytucyjnego! Gwiazda zwróciła się do polityków: "Jesteście odpowiedzalni za piekło kobiet"

Małgorzata Rozenek opublikowała na Instagramie bardzo mocny wpis, w którym komentuje decyzję Trybunału Konstytucyjnego.

Małgorzata Rozenek opublikowała na Instagramie bardzo mocny wpis, w którym komentuje decyzję Trybunału Konstytucyjnego. Gwiazda TVN nie ukrywa, że jest oburzona orzeczeniem Trybunału, który ogłosił, że przepisy dotyczące aborcji w przypadku ciężkiego upośledzenia płodu są niezgodne z konstytucją. Małgorzata Rozenek skomentowała to, co wydarzyło się wczoraj (22 października) w naszym kraju, a przy okazji zwróciła się do hejterów. Musicie zobaczyć, co napisała w sieci! 

Małgorzata Rozenek o pracy w "Dzień Dobry TVN": "Widzę postęp. Moi przełożeni również"

Małgorzata Rozenek ostro o decyzji Trybunału Konstytucyjnego

22 października wydarzyło się coś, co zszokowało wiele osób. Trybunał Konstytuacyjny ogłosił bowiem, że tzw. kompromis aborcyjny jest niezgodny z Konstytucją- oznacza to, że w przypadku ciężkiego upośledzenia płodu kobieta nie będzie mogła poddać się aborcji. W całej Polsce tysiące Polaków, którzy nie zgadzają się z orzeczeniem Trybunału Konstytucyjnego wyszło na ulice, żeby protestować. Teraz swój sprzeciw wyraziła również Małgorzata Rozenek. Gwiazda TVN opublikowała w sieci naprawdę mocny wpis.

Mam chorego męża w szpitalu, chorą mamę, której nie mogę odwiedzić, przestraszone starsze dzieci w domu i 4 miesięczne niemowlę, które potrzebuje spokojnej mamy. Wszyscy razem od niedzieli jesteśmy na kwarantannie. Szczerze mówiąc nie wiem, do kiedy, bo Sanepid do tej pory nie odezwał się do nas i po prostu nie mam siły oraz cierpliwości na konwenanse- zaczęła swój wpis na Instagramie.

W dalszej części wpisu Małgorzata Rozenek zwróciła się do polityków:

Kraj, w którym 98% aborcji wykonuje się ze względu na ciężkie i nieodwracalne wady płodu, zabronił nawet tego, skazując kobiety na niewyobrażalne cierpienie. Ponad 70% Polaków jest za aborcją w tym przypadku. Słusznie rozumując, że skazywanie kobiety na donoszenie i rodzenie nieodwracalnie chorych dzieci, które po porodzie czeka tylko pełna męczarni egzystencja i bardzo bolesna śmierć, jest nieludzkie. Tak jak wczorajsza decyzja TK.
PIS JESTEŚCIE ODPOWIEDZIALNI ZA #piekłokobiet

To jeszcze nie koniec! Gwiazda TVN zwróciła się również do hejterów, którzy chcieliby zaatakować ja za jej takie poglądy. 

I tak katotalibowie, fanatyczni wyborcy PIS, mentalni hejterzy, mizogini i inni... Możecie tu wyrzygiwać swój hejt, Wasze frustracje i Waszą głupotę. Mam to w d... 🤷‍♀️ Od lat codziennie mierzę się z hejtem i radzę sobie z nim całkiem dobrze. Zobaczymy, jak Wy będziecie sobie radzić już niedługo z utratą władzy 💁‍♀️ I pamiętajcie: wahadło mocno wychylone w prawo za jakiś czas proporcjonalnie mocno wybije w lewo!- zakończyła swój wpis. 

Obok wpisu pojawiło się również zdjęcie Małgorzaty Rozenek, a na nim kolejny ostry wpis, w którym bezpośrednio zwróciła się do Jarosława Kaczyńskiego. Zobaczcie sami! 

Cały wpis Małgorzaty Rozenek znajdziecie TUTAJ. 

Zobacz także: Gwiazdy komentują decyzję Trybunału Konstytucyjnego w sprawie aborcji. Nie ukrywają oburzenia!

Małgorzata Rozenek ostro o decyzji Trybunału Konstytucyjnego.

Moda jesień 2020. Małgorzata Rozenek-Majdan na te buty wydała 2000 zł. Niemal identyczne kupicie za 120 zł

Gwiazda TVN przypomniała swoim fanom o Ogólnopolskim Strajku Kobiet, który odbędzie się dziś, w piątek 23 października o godzinie 19:00.

Małgorzata Rozenek z torebką Pinko za ok. 1480 zł
Instagram

Zobacz także
Małgorzata Rozenek z synem Heniem

Synek Małgorzaty Rozenek ma już 4 miesiące! Gwiazda pokazała mnóstwo nowych zdjęć z Heniem!

Małgorzata Rozenek zachwyca figurą dwa miesiące po porodzie

Małgorzata Rozenek nigdy wcześniej nie pokazała tak odważnego zdjęcia! Fanka: "Zapomniała Pani chyba coś ubrać". Gwiazda odpowiedziała!

 

Małgosia Rozenek i Radek Majdan z synem, Heniem
Newsy
Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan o synku i podziale obowiązków: "Radkowi trafiła się gorsza zmiana"
Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan o synku i podziale obowiązków: "Radkowi trafiła się gorsza zmiana"

Małgorzata Rozenek  i Radosław Majdan po raz pierwszy zabrali swojego syna na premierę książki "Chciałbym nigdy cię nie poznać" Wiktora Krajewskiego. Para zdradziła w wywiadzie dla Party.pl, jakim dzieckiem jest Henryk. Okazuje się, że to bardzo grzeczny chłopiec, rośnie zdrowo i "lubi sobie podjeść", co wyznał dumny tata. Małgorzata Rozenek z kolei zdradziła, że razem z mężem dzielą się obowiązkami nad synkiem, a Radosław Majdan chętnie zajmuje się synkiem. Podział obowiązków nastąpił naturalnie i to szczęśliwy tata otrzymał "nocną zmianę".  Radosław się bardzo cieszy, że Henio jest i chce z nim spędzać czas. Trafiła mu się ta gorsza zmiana, ta nocna, więc dzięki temu ja mogę egzystować w ciągu dnia - wyznała szczerze Małgorzata Rozenek. Obejrzyjcie całą rozmowę na temat podziału obowiązków w domu Małgorzaty i Radosława Majdanów. Co jeszcze zdradzili na temat Henryka? Zobaczcie! Zobacz także:   Małgorzata Rozenek pochwaliła się kolejnym wózeczkiem Henia! Model wybrał sam Radosław Majdan! Kosztuje majątek!    

Małgorzata Rozenek
East News
Newsy
Małgorzata Rozenek usunęła swój mocny wpis w sprawie wyroku Trybunału Konstytucyjnego! Jest komentarz menedżera gwiazdy
Małgorzata Rozenek usunęła swój mocny wpis w sprawie wyroku Trybunału Konstytucyjnego! Jest komentarz menedżera gwiazdy

Małgorzata Rozenek niedługo po publikacji wyroku Trybunału Konstytucyjnego zamieściła na swoim Instagramie bardzo mocny wpis. Gwiazda TVN nie ukrywała, że jest oburzona orzeczeniem Trybunału, który ogłosił, że przepisy dotyczące aborcji w przypadku ciężkiego upośledzenia płodu są niezgodne z konstytucją. Po kilku dniach odważny wpis prowadzącej "Projekt Lady" zniknął z sieci. Portal pudelek.pl opublikował komentarz menedżera gwiazdy w tej sprawie. Zobaczcie, co odpowiedział.  Zobacz także:  Radosław Majdan wyszedł ze szpitala. Małgorzata Rozenek zdradziła, że "najgorsze już minęło"! Małgorzata Rozenek usunęła swój wpis w sprawie wyroku Trybunału Konstytucyjnego! Jest komentarz menadżera gwiazdy W czwartek 22. października Trybunał Konstytuacyjny ogłosił, że tzw. kompromis aborcyjny jest niezgodny z Konstytucją - oznacza to, że w przypadku ciężkiego upośledzenia płodu kobieta nie będzie mogła poddać się aborcji. Wyrok wywołał fale protestów w całej Polsce, które z dnia na dzień nabierają na sile. Swoje głosy sprzeciwu w tej sprawie wyraziło również wiele gwiazd, w tym Małgorzata Rozenek. Gwiazda TVN opublikowała naprawdę mocny wpis na swoim Instagramie, w którym skrytykowała również partię rządzącą.  Kraj, w którym 98% aborcji wykonuje się ze względu na ciężkie i nieodwracalne wady płodu, zabronił nawet tego, skazując kobiety na niewyobrażalne cierpienie. Ponad 70% Polaków jest za aborcją w tym przypadku. Słusznie rozumując, że skazywanie kobiety na donoszenie i rodzenie nieodwracalnie chorych dzieci, które po porodzie czeka tylko pełna męczarni egzystencja i bardzo bolesna śmierć, jest nieludzkie. Tak jak wczorajsza decyzja TK. PIS JESTEŚCIE ODPOWIEDZIALNI ZA #piekłokobiet - brzmiała część wpisu...

Małgorzata Rozenek w białych spodenkach
Newsy
Małgorzata Rozenek opublikowała wpis popierający strajk kobiet. Fani dopytują, dlaczego usunęła poprzedni. Gwiazda odpowiedziała!
Małgorzata Rozenek opublikowała wpis popierający strajk kobiet. Fani dopytują, dlaczego usunęła poprzedni. Gwiazda odpowiedziała!

Małgorzata Rozenek już po raz drugi opublikowała wpis, w którym popiera strajk kobiet, ale tym razem w dużo łagodniejszej wersji. Kilka dni temu, niedługo po publikacji wyroku Trybunału Konstytucyjnego, gwiazda zamieściła na swoim Instagramie bardzo mocny post, w którym nie przebierała w słowach. Prowadząca "Projekt Lady" nie ukrywała, że jest oburzona orzeczeniem Trybunału, który ogłosił, że przepisy dotyczące aborcji w przypadku ciężkiego upośledzenia płodu są niezgodne z konstytucją. Fani w komentarzach pod najnowszym postem gwiazdy dopytują, dlaczego Małgorzata Rozenek usunęła swój poprzedni wpis. Co im odpowiedziała? Sprawdźcie szczegóły.  Zobacz także:  Małgorzata Rozenek usunęła swój mocny wpis w sprawie wyroku Trybunału Konstytucyjnego! Jest komentarz menedżera gwiazdy Małgorzata Rozenek opublikowała wpis popierający strajk kobiet. Fani dopytują, dlaczego usunęła poprzedni. Gwiazda odpowiedziała! W Polsce już od tygodnia trwają protesty kobiet, które nie zgadzają się na zaostrzenie prawa aborcyjnego. Wiele znanych gwiazd solidaryzuje się ze strajkującymi, a wśród nich jest Małgorzata Rozenek. Kilka dni temu mocny wpis gwiazdy szybko obiegł Internet, zyskując przy tym wielu zwolenników, jak również przeciwników tak ostrych słów. Jednak teraz nie zobaczymy już go na instagramowym profilu prowadzącej "Projekt Lady".  Małgorzata Rozenek usunęła swój wpis i dodała nowy, znacznie łagodniejszy. Nikt nas nie zatrzyma❗️⚡️ nikt nas nie uciszy❗️⚡️ - napisała pod zdjęciem z symbolem strajku kobiet, Małgorzata Rozenek.  W komentarzach pod nowym postem gwiazdy natychmiast pojawiły się pytania, dlaczego z profilu Małgorzaty Rozenek zniknął poprzedni wpis.   ...

Nasze akcje
Gwiazdy
Newsy
Chcesz dobrze czuć się we własnej skórze tak, jak największe gwiazdy? Działaj metodą małych kroków!
Współpraca reklamowa
Skuteczny trening bez wysiłku? Teraz to możliwe!
Newsy
Skuteczny trening to nie tylko siłownia!
Współpraca reklamowa
Weleda
Newsy
Kosmetyki, które łączą tradycję z nowoczesnością. Poznaj je!
Współpraca reklamowa
Nowości
PartyExtra
Małgorzata Rozenek-Majdan uśmiechnięta
Newsy
Małgorzata Rozenek-Majdan
BZ
Julia Wieniawa w neonowej sukience na lato
Newsy
Julia Wieniawa
BZ
Katarzyna Cichopek na 59 Festiwalu w Opolu
Newsy
Katarzyna Cichopek
BZ
Klaudia El Dursi na plaży
TV-Show
Hotel Paradise
BZ
Ślub od pierwszego wejrzenia x-news
TV-Show
Ślub od pierwszego wejrzenia
BZ
Versace wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Trendy w koloryzacji włosów na wiosnę i lato 2022. Te odcienie robią mocne wrażenie
Marcelina Zielnik
Gorący trend: Dopamine dressing
Fleszstyle
Dopamine dressing to najgorętszy trend sezonu. Obłędną koszulę w stylu Małgorzaty Rozenek-Majdan kupisz w Sinsay za 39,99
Anna Kusiak
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Niemal identyczne kupisz w Sinsay za 35 zł
Newsy
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Podobne kupisz w Sinsay za 35 zł
Urszula Jagłowska-Jędrejek
Anna Lewandowska w swetrze za ponad tysiąc złotych
Newsy
Anna Lewandowska w modnym swetrze ponad tysiąc złotych. W Sinsay kupisz podobny za 50 złotych!
Aleksandra Skwarczyńska-Bergiel
Moda uliczna wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Najmodniejsze buty na wiosenno-letni sezon. Te modele ma w szafie każda it-girl
Marcelina Zielnik