Gwiazdy pod studiem Dzień dobry TVN
EOS
Newsy

Małgorzata Rozenek, Agnieszka Woźniak-Starak i inne gwiazdy pod studiem "Dzień dobry TVN" [ZDJĘCIA]

W niedzielnym wydaniu "Dzień dobry TVN" pojawiła się plejada gwiazd. Małgorzata Rozenek, Magda Gessler i Anna Kalczyńska z dziećmi w świetnych nastrojach.

Czując już nastrój zbliżających się świąt Bożego Narodzenia, plejada gwiazd licznie zjawiła się w studiu "Dzień dobry TVN" w wyśmienitych nastrojach. Nie obyło się bez wspólnego lepienia pierogów i rozmowy o świątecznych tradycjach. Duże emocje wzbudziła obecność Anny Lewandowskiej, która rozpoczęła współpracę z programem porannym. Żeby atmosfera stała się jeszcze bardziej rodzinna, Anna Kalczyńska zabrała do studia trójkę swoich dzieci. Fotoreporterzy wypatrzyli również Agnieszkę Woźniak-Starak, Małgorzatę Rozenek-Majdan, Paulinę Krupińską, Filipa Chajzera i Bartłomieja Topę z bliskimi.

Agnieszka Woźniak-Starak zarobi mniej przez Małgorzatę Rozenek?! "To duże zamieszanie"

Gwiazdy pod studiem "Dzień dobry TVN"

Niedzielne wydanie "Dzień dobry TVN" sprawiło, że już mogliśmy poczuć święta. Widać, że w popularnym programie śniadaniowym panuje już atmosfera Bożego Narodzenia. Nie mogło zabraknąć Małgorzaty Rozenek-Majdan, dla której to pierwsze świąteczna emisja w roli prowadzącej.

Zobacz także: Dramatyczne sceny pod studiem "Dzień dobry TVN"! Małgorzata Ohme nagle runęła na ziemię [ZDJĘCIA]

Małgorzata Rozenek-Majdan
EOS

W studiu gwiazdy wspólnie lepiły pierogi. Jak im poszło? To oceniała Magda Gessler, która mimo bożonarodzeniowej aury nie szczędziła — jak zwykle — surowych słów krytyki. Szczególnie oberwało się Filipowi Chajzerowi. Jak możecie się domyślać, perfekcyjnie wypadła Małgorzata Rozenek-Majdan.

Magda Gessler
EOS

Ciepłą i rodzinną atmosferę wprowadziła jedna z prowadzących. Anna Kalczyńska pojawiła się w studiu "Dzień dobry TVN" ze swoimi dziećmi. Cała Polska mogła zobaczyć, jak Jan, Hania i Krysia rządzą w kuchni. Maluchy opowiedziały też widzom, jak pomagają mamie w domu.

Anna Kalczyńska z dziećmi
EOS

Przy pakowaniu prezentów dzielnie pomagały Agnieszka Woźniak-Starak i Paulina Krupińska. Panie zasiadły na pięknym lodowym tronie, który znalazł się przed studiem "Dzień dobry TVN".

Zobacz także: Anna Lewandowska zdradziła sekret Roberta Lewandowskiego i dodaje: "Z moim mężem łatwo nie jest"

Z okazji niedzielnego wydania w programie pojawili się wyjątkowi goście. Widzowie mogli zobaczyć nie tylko Annę Lewandowską, ale również Bartłomieja Topę, który przyszedł razem z partnerką i córeczkami. Gwiazdy nie mogły narzekać na brak atrakcji. Więcej zdjęć zobaczycie poniżej.

Paulina Krupińska i Agnieszka Woźniak-Starak
EOS

Filip Chajzer
EOS

Agnieszka Woźniak-Starak
EOS
Małgorzata Rozenek-Majdan
EOS

Magda Gessler
EOS

Filip Chajzer
EOS

Paulina Krupińska
EOS

Anna Lewandowska
EOS

Bartłomiej Topa
EOS

Małgorzata Ohme pod studiem Dzień dobry TVN
EOS
Newsy
Dramatyczne sceny pod studiem "Dzień dobry TVN"! Małgorzata Ohme nagle runęła na ziemię [ZDJĘCIA]
Niedzielne wydanie "Dzień dobry TVN" zgromadziło największe gwiazdy. Jedną z nich była Małgorzata Ohme.  Dziennikarka przeżyła chwilę grozy pod studiem, zaliczając upadek.

Ależ to było wydanie "Dzień dobry TVN"! Blisko tydzień przed świętami w studiu pojawiła się plejada gwiazd na czele z Anną Lewandowską, która niedawno przyleciała do Warszawy. W świątecznym programie mogliśmy zobaczyć m.in. Małgorzatę Rozenek-Majdan, Paulinę Krupińską, Agnieszkę Woźniak-Starak, a także Annę Kalczyńską, która zabrała do pracy dzieci! Niestety pod studiem doszło do nieprzyjemnego zdarzenia. Małgorzata Ohme w pewnym momencie straciła równowagę i się przewróciła. Małgorzata Ohme zaliczyła upadek pod studiem "Dzień dobry TVN" Produkcja "Dzień dobry TVN" zrobiła wiele, by zatrzymać widzów jak najdłużej przed telewizorami. Fani polskich gwiazd otrzymali świąteczne prezenty nieco wcześniej. W studiu pojawiła się jedna z najpopularniejszych bizneswoman. Anna Lewandowska zdradziła sekret Roberta Lewandowskiego i opowiedziała o życiu w Barcelonie. Zobacz także:   Anna Lewandowska cała w czerni bawiła się na imprezie w Polsce. Dodatki warte fortunę Podczas niedzielnego wydania zobaczyliśmy również Małgorzatę Ohme. Dziennikarce również dopisywał świąteczny nastrój, którego nie popsuł nawet groźnie wyglądający upadek! Chwilę przed wejściem do studia "Dzień dobry TVN" gwiazda zaczęła się wygłupiać. Nie podejrzewała, że tak to się skończy. W pewnym momencie Małgorzata Ohme straciła równowagę i upadła na ziemię. Być może zdradziły ją wysokie buty. Na szczęście najwyraźniej nie stało jej się nic poważnego, ponieważ po chwili dziennikarka się podniosła. Na jej twarzy szybko znów pojawił się uśmiech. W drodze do studia towarzyszył jej partner. Zobacz także:  Anna Lewandowska dołącza do "Dzień Dobry TVN". Kiedy pojawi się na antenie? Oglądaliście niedzielne wydanie "Dzień dobry TVN" z wywiadem z Anną Lewandowską?...

Wszyscy prowadzący Dzień Dobry TVN na konferencji
Pawel Wodzynski/East News
Newsy
"Dzień Dobry TVN": Prowadzący na wspólnym zdjęciu. Zabrakło Doroty Wellman i Marcina Prokopa! 
Czy Małgorzata Rozenek i Krzysztof Skórzyński zastąpią najbardziej lubiany duet prowadzących "Dzień Dobry TVN"? Zdjęcie na Instagramie rozzłościło widzów!

W sobotę, 27 sierpnia, pierwszy raz w historii "Dzień Dobry TVN", wszyscy prowadzący postanowili połączyć swoje siły i wspólnie poprowadzili wakacyjny odcinek specjalny. Wśród nich znaleźli się więc Ewa Drzyzga i Agnieszka Woźniak-Starak, Paulina Krupińska i Damian Michałowski, Anna Kalczyńska i Andrzej Sołtysik, Małgorzata Ohme i Filip Chajzer, ale również nowy duet: Małgorzata Rozenek-Majdan i Krzysztof Skórzyński. Co z Dorotą Wellman i Marcinem Prokopem, których zabrakło na pamiątkowej fotce? W sieci burza! "Dzień Dobry TVN" z Małgorzatą Rozenek, ale bez Doroty Wellman i Marcina Prokopa? Sobotni odcinek "Dzień Dobry TVN" był naprawdę wyjątkowy. W studiu pojawili się prawie wszyscy dotychczasowi prowadzący, ale największe zainteresowanie wzbudzała oczywiście nowa para, którą tworzą Małgorzata Rozenek oraz Krzysztof Skórzyński. Samodzielnie zadebiutują już w najbliższy poniedziałek, tymczasem pierwsze spotkanie z widzami na żywo już za nimi. Reakcje widzów na ten duet są skrajne , a emocji nie ostudziła nowa fotka, która pojawiła się na Instagramie śniadaniówki. Znalazły się na niej prawie wszystkie gwiazdy programu, widzowie jednak szybko zauważyli, że brakuje na niej... Doroty Wellman oraz Marcina Prokopa! Niektórzy zaczęli podejrzewać, że zostaną oni zastąpieni właśnie przez Rozenek i Skórzyńskiego. A gdzie najlepsza para Dorota i Marcin???? A Dorota i Marcin😢? Dzień dobry bez Marcina i Doroty 😮 to raczej do widzenia 😢 Jak już inni zauważyli, gdzie jest Marcin i Dorota? ???😢 - pytali zmartwieni widzowie show Na brak Doroty i Marcina zareagował również Qczaj, który wcześniej wbił szpilę Małgorzacie Rozenek : oj mogliście się bardziej postarać 🥺 wkleić główki Marcina i Dorotki chociaż!🥺🥺🥺 zgłaszam sprzeciw ❤️😝 Prawda jest jednak...

Małgorzata Rozenek z rodziną po debiucie w Dzień Dobry TVN
VIPHOTO/East News
Newsy
Małgorzata Rozenek z całą rodziną świętuje debiut w "Dzień Dobry TVN". Zdjęcia paparazzi 
Małgorzata Rozenek mogła liczyć na wsparcie synów i Radosława Majdana po debiucie "Dzień Dobry TVN". Henio szalał na kanapach.

Małgorzata Rozenek ma za sobą debiut w "Dzień Dobry TVN". Żona Radosława Majdana nie boi się wyzwań, a program na żywo to zdecydowana próba osobowości. Pierwszego dnia w nowej pracy Małgorzatę Rozenek wspierał Radosław Majdan, Henio Majdan, Stanisław Rozenek i Tadeusz Rozenek. Ukochani chłopcy gwiazdy TVN czekali na nią w studiu telewizyjnym, a mały Henio z tatą obdarowali ją kwiatami. Urocze nagranie pojawiło się w sieci. Zobaczcie również ich nowe rodzinne zdjęcia paparazzi.  Małgorzata Rozenek z synami i Radosławem Majdanem po studiem "Dzień Dobry TVN" W ostatnią wakacyjną sobotę  prowadzący "Dzień Dobry TVN" zapozowali do wspólnego zdjęcia.  To pierwszy raz w historii programu, kiedy wszyscy gospodarze śniadaniówki poprowadzili jeden serwis. Tak uczcili wakacyjne wydanie specjalne. 29. sierpnia Małgorzata Rozenek zadebiutowała w "Dzień Dobry TVN" już w duecie u boku Krzysztofa Skórzyńskiego. Tego dnia za kulisami na nowych prowadzących czekały ich rodziny, które tuż przed zakończeniem transmisji na żywo, dołączyli do swoich bliskich na scenie i pogratulowali im pierwszego dnia w pracy. Mały Henio Majdan miał dla mamy bukiecik kwiatów:  Chcieliśmy ci pogratulować. Tak sobie przechodziliśmy obok i pomyśleliśmy, że wpadniemy - powiedział Radosław Majdan, niosąc na rękach 2-letniego synka.  Bukiety kwiatów Małgorzacie Rozenek wręczyli również starsi synowie. Gwiazda nie mogła powstrzymać łez.          Wyświetl ten post na Instagramie                       Post udostępniony przez Dzień Dobry TVN (@dziendobrytvn) Zobacz także:  Małgorzata...

Nasze akcje
wernisaż-12.-kalendarza-artystycznego-gedeon-richter
Newsy
Kobiety i astrologia inspiracją dla polskich artystów. Przedstawiamy 12. edycję Kalendarza Artystycznego
Współpraca reklamowa
Gwiazdy
Newsy
Chcesz dobrze czuć się we własnej skórze tak, jak największe gwiazdy? Działaj metodą małych kroków!
Współpraca reklamowa
Skuteczny trening bez wysiłku? Teraz to możliwe!
Newsy
Skuteczny trening to nie tylko siłownia!
Współpraca reklamowa
Nowości
PartyExtra
Małgorzata Rozenek-Majdan uśmiechnięta
Newsy
Małgorzata Rozenek-Majdan
BZ
Julia Wieniawa w neonowej sukience na lato
Newsy
Julia Wieniawa
BZ
Katarzyna Cichopek na 59 Festiwalu w Opolu
Newsy
Katarzyna Cichopek
BZ
Klaudia El Dursi na plaży
TV-Show
Hotel Paradise
BZ
Ślub od pierwszego wejrzenia x-news
TV-Show
Ślub od pierwszego wejrzenia
BZ
Versace wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Trendy w koloryzacji włosów na wiosnę i lato 2022. Te odcienie robią mocne wrażenie
Marcelina Zielnik
Gorący trend: Dopamine dressing
Fleszstyle
Dopamine dressing to najgorętszy trend sezonu. Obłędną koszulę w stylu Małgorzaty Rozenek-Majdan kupisz w Sinsay za 39,99
Anna Kusiak
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Niemal identyczne kupisz w Sinsay za 35 zł
Newsy
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Podobne kupisz w Sinsay za 35 zł
Urszula Jagłowska-Jędrejek
Anna Lewandowska w swetrze za ponad tysiąc złotych
Newsy
Anna Lewandowska w modnym swetrze ponad tysiąc złotych. W Sinsay kupisz podobny za 50 złotych!
Aleksandra Skwarczyńska-Bergiel
Moda uliczna wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Najmodniejsze buty na wiosenno-letni sezon. Te modele ma w szafie każda it-girl
Marcelina Zielnik