Party Stories
Doda z mężem Emilem Stępniem
Krystian Ferretti z "Hotel Paradise 3"
ONS
Newsy

Pieczyńska szczerze o rozwodzie: Żyłam złudzeniami

Co jeszcze powiedziała?

Małgorzata Pieczyńska to jedna najbardziej lubianych polskich aktorek swojego pokolenia. Widzowie cenią ją za niezwykłą urodę oraz sympatyczną osobowość. Gwiazda przez wiele lat była żoną Andrzeja Pieczyńskiego. Para pobrała się, gdy aktorka miała zaledwie 18 lat. Wówczas temu związkowi sprzeciwiali się rodzice. Zobacz też: Pieczyńska zmęczona polskimi tradycjami

Dziś Pieczyńska jest już po rozwodzie i przyznaje, że wówczas była niedojrzała do małżeństwa. W wywiadzie dla "Rewii" wyznała:

Na początku miałam nadzieję, że będzie to udane małżeństwo. Niestety, żyłam złudzeniami. Uznałam, że łatwiej zmienić męża niż jego trudny charakter.

Obecnie Małgorzata Pieczyńska ma nowego partnera życiowego. Jest nim Gabriel Wróblewski, biznesmen. Para mieszka na stałe w Szwecji i uchodzi za bardzo szczęśliwą.


Zobacz na Polki.pl: Rozwód z klasą


Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
ONS
Newsy
Pieczyńska jest zmęczona polskimi tradycjami
Dlatego nie spędzi świąt w Polsce...

Małgorzata Pieczyńska od 25 lat mieszka w Szwecji. Gwiazda "Szpilek na Giewoncie" przejęła więc wiele tradycji tego kraju. Aktorka uważa nawet, że Boże Narodzenie w jej drugiej ojczyźnie jest o wiele ciekawsze niż w Polsce. - Szczerze mówiąc, wolę spędzać Święta w Sztokholmie. Uwielbiam tamtejszą atmosferę: te światła, ten zapach pieczonego piernika, te kolory . Tam przygotowania do świąt zaczynają się wcześniej, więc nie ma takiej jak u nas przedświątecznej gorączki, nerwowości, stresów – opowiada aktorka na łamach "Kobiety i życia". Dlaczego wigilia spędzona w Szwecji jest o wiele bardziej atrakcyjna? - W Polsce robimy wszystko szybko, w ostatniej chwili , a potem siadamy do stołu zmęczeni, zdenerwowani. Tam każdą czynność się celebruje . Spokojnie, radośnie, bez stresu. W Szwecji człowiek nie czuje się tak przejedzony jak w Polsce. Owszem, stół też jest suto zastawiony, ale dużo się spaceruje, biega, jeździ na łyżwach. Gdy dopisuje pogoda, jadę podmiejską kolejką 30 kilometrów na północ, do Sigtuny, skąd wracam zamarzniętymi jeziorami, pod słońce, na łyżwach . Uwielbiam to! - wylicza Małgorzata. Bez względu na to, gdzie Małgorzata Pieczyńska spędzi święta, życzymy aby były one wesołe. chimera

ONS
Newsy
Pieczyńska urodę zawdzięcza jodze
Lata ćwiczeń przynoszą efekty

Chociaż aktorka Małgorzata Pieczyńska rok temu obchodziła 50-te urodziny, wciąż prezentuje się niezwykle efektownie. Jak to osiągnęła? - To joga - tłumaczy w "Na żywo". - Każdego dnia półtorej godziny. Rano lub wieczorem. Dzięki niej czuję w sobie harmonię. Ale jej działanie jest widoczne dopiero po wielu latach ćwiczeń. Nie pozostaje więc nic innego, jak jeszcze dziś zacząć ćwiczyć! (ac)

Arciuch i Kasprzykowski stracili pracę
ONS
Newsy
Kasprzykowski i Arciuch wylecieli z teatru. Tabloid zdradza zaskakujące kulisy
Nie było to rozstanie w przyjaźni

Podczas ostatniego Festiwalu w Międzyzdrojach widzowie mieli okazję zobaczyć spektakl "Kochanie na kredyt", z którym z Warszawy przyjechał Teatr MY. W głównych rolach wystąpili Tamara Arciuch i Bartek Kasprzykowski . Przypomnijmy: Trzeci dzień Festiwalu w Międzyzdrojach za nami. Gwiazdy pozują nad morzem Wszystko wskazuje na to, że była to dla aktorskiej pary ostatnia okazja, aby zaprezentować się w tym repertuarze. W rozmowie z "Faktem" producenci spektaklu potwierdzają, że zakończyli współpracę z Arciuch i Kasprzykowskim. Tabloid mocno sugeruje, że stoi za tym niezbyt pokorna postawa pary, która miała się dawać we znaki wszystkim pracownikom teatru. Para przenosiła prywatne problemy na deski teatru, co psuło atmosferę w zespole. W końcu wszyscy mieli ich tak dość, że małżonkowie stracili pracę. Gdy mieli ciche dni, to byli nie do zniesienia. Ciągle się kłócili, przychodzili na ostatnią chwilę na spektakle i wprowadzali nerwową atmosferę - czytamy w "Fakcie" powołującym się na znajomych Arciuch i Kasprzykowskiego. Teatr skomentował te doniesienia bardzo lakonicznie. Produkcja spektaklu "Kochanie na kredyt" - TEATR MY - oświadcza, iż zakończyła współpracę z panią Tamarą Arciuch i panem Bartłomiejem Kasprzykowskim za zgodnym porozumieniem stron, dla dobra spektaklu. Festiwal Gwiazd w Międzyzdrojach był dla nich ostatnim w obsadzie "Kochania na kredyt" - cytuje produkcję spektaklu dziennik. Arciuch i Kasprzykowskiego zastąpią teraz Małgorzata Pieczyńska i Przemysław Sadowski. Zobacz: Arciuch o dzieciach: "Nie mam dla nich czasu. Umyka mi jak szybko rosną" Tamara Arciuch w studiu nagraniowym:

Nasze akcje
Delia My Cream
Styl życia

Krem idealnie dopasowany? Zrób go sama, z Delią to łatwe!

Partner
Macchia marki Tubądzin - wystrój we włoskim stylu
Styl życia

Mieszkanie inspirowane słoneczną Italią. Styl, który pokochały gwiazdy!

Partner
lenor-fresh-air-efect
Fleszstyle

Jak urządzić wnętrze, by zawsze zachwycało świeżością?

Partner
dax-cashmere-podklad-moon-blink
Fleszstyle

Klaudia El Dursi i Marcelina Zawadzka pokochały ten drogeryjny podkład i bazy pod makijaż!

Partner
Motorola moto g100
Styl życia

Uwielbiasz spędzać czas z przyjaciółmi? Wiemy, co zrobić, żeby te spotkania dawały ci jeszcze więcej radości!

Partner