Party Stories
Paweł Królikowski i Małgorzata Ostrowska-Królikowska, 2018 rok
EastNews
Newsy

Małgorzata Ostrowska-Królikowska wyjawiła, jak przeżywa okres żałoby. Poruszające słowa wdowy po Pawle Królikowskim

Małgorzata Ostrowska-Królikowska jest w żałobie po mężu. Aktorka wyjawiła, jak przeżywa ten trudny czas.

Paweł Królikowski zmarł 27 lutego, po wielu miesiącach walki z ciężką chorobą. Aktor zostawił piątkę dzieci oraz swoją ukochaną żonę Małgorzatę, która czuwała przy swoim mężu do ostatniej chwili. Teraz na łamach "Faktu" wdowa opowiedziała, jak przeżywa okres żałoby. Padły wzruszające słowa.

Zobacz także: To było ostatnie marzenie Pawła Królikowskiego. Prawie się spełniło...

Ostatnie pożegnanie Pawła Królikowskiego. Zapamiętamy jego uśmiech i dobre serce!

Małgorzata Ostrowska - Królikowska wyjawiła, jak przeżywa okres żałoby po mężu

Wiadomość o śmierci Pawła Królikowskiego była dla wszystkich ogromnym szokiem. Chociaż wszyscy wiedzieli, że aktor zmagał się z chorobą i od 20 grudnia 2019 roku przebywał w szpitalu, to jednak każdy głęboko wierzył, że artysta wygra tę walkę. Niestety 27 lutego media obiegła tragiczna wiadomość o śmierci Pawła Królikowskiego. Rodzina, przyjaciela i fani aktora pogrążyli się w żałobie. Dla Małgorzaty Ostrowskiej - Królikowskiej, która przeżyła z mężem 30 lat wspólnego życia, był to ogromny cios. 

Aktorka wyjawiła na łamach "Faktu" jak radzi sobie z tą ogromną tragedią. Wdowa opowiedziała, jak spędza okres żałoby. 

Trzeba jakoś żyć. Nie mam problemu z organizacją czasu. Nie brakuje nam zajęć domowych. Moje córki chętnie gotują teraz za mnie obiady, grają ze mną w szachy czy planszówki. Z przyjemnością spędzam czas z nimi i synami.

Małgorzata Ostrowska - Królikowska miała nadzieję, że wkrótce uda jej się wrócić na plan "Klanu". Niestety  przez panującą pandemię, TVP zawiesiło nagrania do serialu, w którym aktorka gra od przeszło 20 lat. Z tego też względu artystka znalazła sobie inne zajęcie, które pomaga jej odsunąć myśli na bok.

Mam też ogródek, który potrzebuje opieki i praca w nim uspokaja. Polecam to każdemu, kto lubi. Świat teraz przystopował, więc trzeba skorzystać z okazji, by zająć się rodziną, domem i poddać się refleksji. Najcenniejsze, co mam, to świetne dzieci. Możemy na siebie liczyć. To największa siła i skarb - powiedziała w rozmowie z "Faktem" Małgorzata Ostrowska - Królikowska. 

Aktorka w każdej chwili może liczyć na swoje wspaniałe dzieci - Antka, Jana, Julię, Marcelinę i Ksawerego. Niedawno na Instagramie Małgorzaty Ostrowskiej - Królikowskiej pojawiło się pierwsze zdjęcie po śmierci męża, na którym wspólnie z dziećmi gra w planszówki i zachęca wszystkich do pozostania w domu w okresie kwarantanny. 

Trzymamy mocno kciuki za całą rodzinę i życzymy im dużo zdrowia i siły! 

Małgorzata Ostrowska - Królikowska przeżyła z mężem ponad 30 lat. Para tworzyła bardzo zgodny i szczęśliwy związek. 

Paweł Królikowski i Małgorzata Ostrowska-Królikowska, 2011 rok
EastNews

Rodzina była dla Pawła Królikowskiego największym szczęściem!

East News

 

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
East News
Newsy
Małgorzata Ostrowska-Królikowska pokazała zdjęcie z wnukiem! Obchodziła ważne święto
Małgorzata Ostrowska - Królikowska pokazała wnuka. To był bardzo ważny dzień dla aktorki

Małgorzata Ostrowska-Królikowska przeżywa bardzo trudne chwile. 27 lutego aktorka straciła swojego ukochanego męża, Pawła Królikowskiego . Na szczęście gwiazda zawsze może liczyć na wsparcie swoich dzieci. Aktorka jest babcią i teraz... postanowiła pochwalić się swoim wnukiem! Małgorzata Ostrowska-Królikowska pokazała go w mediach społecznościowych - świętowała bowiem ważne wydarzenie. Zobaczcie sami! Zobacz także:  Małgorzata Ostrowska-Królikowska i Antoni Królikowski żegnają ukochanego męża i tatę Małgorzata Ostrowska-Królikowska pokazała wnuka Śmierć Pawła Królikowskiego wstrząsnęła wielbicielami jego talentu. Chociaż aktor od 20 grudnia 2019 roku przebywał ciągle w szpitalu, to jednak wszyscy mieliśmy nadzieję, że uda mu się pokonać chorobę. Niestety, 27 lutego 2020 media doszła do nas tragiczna informacja o śmierci artysty. Paweł Królikowski po wielu miesiącach walki z ciężką chorobą niestety odszedł, pozostawiając piątkę dzieci oraz swoją ukochaną żonę Małgorzatę. Ostatnio w rozmowie z "Faktem" aktorka wyjawiła, jak przeżywa okres żałoby. Trzeba jakoś żyć. Nie mam problemu z organizacją czasu. Nie brakuje nam zajęć domowych. Moje córki chętnie gotują teraz za mnie obiady, grają ze mną w szachy czy planszówki. Z przyjemnością spędzam czas z nimi i synami - wyjawiła Małgorzata Ostrowska - Królikowska w rozmowie z "Faktem".  Rodzina jest dla aktorki najważniejsza, a oprócz dzieci, ma także wspaniałego wnuka, Józefa! Na Instagramie Małgorzaty Ostrowskiej-Królikowskiej właśnie pojawiło się zdjęcie, na którym artystka zapozowała ze swoim wnukiem. Okazało się, że aktorka świętowała ważne wydarzenie. 19. marca obchodzony jest dzień świętego Józefa,...

Paweł Królikowski i Małgorzata Ostrowska-Królikowska, 2011 rok
EastNews
Newsy
Małgorzata Ostrowska - Królikowska opowiedziała o codzienności po śmierci męża: "Ten czas staramy się przerobić na pozytyw, żeby wynikało z tego coś dobrego"

Już od ponad dwóch miesięcy nie ma wśród nas Pawła Królikowskiego . To bardzo trudny czas przede wszystkim dla rodziny, która przeżywa okres żałoby. Małgorzata Ostrowska - Królikowska razem z synem Antonim opowiedzieli w rozmowie z "Dzień Dobry TVN" o rzeczywistości po śmierci męża i ojca. Aktorka przyznała, że najstarszy syn bardzo jej pomaga i jest z niego niezwykle dumna. Zobaczcie co jeszcze wyjawiła rodzina Pawła Królikowskiego.  Zobacz także:  Małgorzata Ostrowska-Królikowska świętuje 18. urodziny córki: "Życie toczy się dalej..." Małgorzata Ostrowska Królikowska i Antoni Królikowski opowiedzieli o rzeczywistości po śmierci Pawła Królikowskiego Paweł Królikowski zmarł 27 lutego po walce z ciężką chorobą neurologiczną. Aktor zostawił piątkę dzieci oraz swoją ukochaną żonę Małgorzatę, która czuwała przy swoim mężu do ostatniej chwili. To dla całej rodziny bardzo trudny czas, jednak muszą znaleźć w sobie siłę, aby żyć dalej. O tym jak wygląda życie bez Pawła Królikowskiego po dwóch miesiącach od jego śmierci opowiedzieli w "Dzień Dobry TVN" Małgorzata Ostrowska - Królikowska i Antoni Królikowski.  Jest różnie, bo wiadomo, jakie mamy czasy.   W naszym domu jest pewna pustka, która od niedawna powstała, ale jednocześnie jest też pełna chata, bo jest dużo dzieciaków. Dajemy radę   - powiedział Antek Królikowski.  Małgorzata Ostrowska - Królikowska przyznała, że jej najstarszy syn, Antek, bardzo jej pomaga i jest z niego niezwykle dumna. Cała rodzina zaś stara się poświęcić wspólnym zajęciom, i spędza wiele czasu razem.  Mamy poczucie, że Paweł tu z nami jest, jest jasno . [...]  W tej chwili jestem w domu...

Antoni Królikowski i Małgorzata Ostrowska-Królikowska na pogrzebie Pawła Królikowskiego
East News
Newsy
Małgorzata Ostrowska-Królikowska i Antoni Królikowski żegnają ukochanego męża i tatę
Małgorzata Ostrowska-Królikowska żegna męża, Pawła Królikowskiego. Paweł Królikowski nie żyje. Pogrzeb Pawła Królikowskiego.

Pawku, najlepsza podroży mojego życia, w kontakcie - tak Małgorzata Ostrowska-Królikowska napisała tuż po śmierci swojego męża, Pawła Królikowskiego. Dziś w Warszawie odbywa się ceremonia pogrzebowa aktora, który zmarł w wieku 58 lat w wyniku ciężkiej choroby neurologicznej. Małgorzacie Ostrowskiej-Królikowskiej towarzyszyli najbliżsi.  Małgorzata Ostrowska-Królikowska żegna męża W tym roku obchodziliby już 32. rocznicę ślubu. Małgorzata i Paweł poznali się w czasach, kiedy aktor zdawał egzaminy do szkoły aktorskiej. Byli bardzo młodzi - ona miała 18 lat, on - 21 lat. Wiedzieli jednak, że to miłość od pierwszego wejrzenia: Kiedy zobaczyłem Małgośkę po raz pierwszy, była wiosna, pachniały magnolie. Pomyślałem: To na nią właśnie czekałem. I zacząłem ją podrywać - mówił Paweł Królikowski w wywiadzie dla "Gali". Aktor musiał mocno starać się o względu Małgosi: Pamiętam wszystkie randki z moją żoną. (...) Ja przystojny nie byłem i musiałem zabiegać o tę pierwszą randkę wielokrotnie. A jak już się spotkaliśmy, to mi się wydawało, że to randka, a tak naprawdę ta pierwsza właściwa była dopiero po jakimś czasie - zdradził w "Fakcie" jakiś czas temu. Paweł i Małgorzata doczekali się piątki dzieci - Antka, Jana, Ksawerego oraz Julii i Marceliny.  Antek i Julia poszli w ślady rodziców i zostali aktorami. Rok temu Królikowscy doczekali się pierwszego wnuka - Józefa (syna Jana i Joanny Jarmołowicz, aktorki). Zobacz także:   Taka miłość się nie zdarza! Historia miłości Pawła Królikowskiego i Małgorzaty Ostrowskiej-Królikowskiej Małgorzata Ostrowska-Królikowska i Antoni Królikowski na pogrzebie Pawła Królikowskiego.   ...

Nasze akcje
maseczki-orientana
Fleszstyle

Maseczki stworzone przez naturę – 99% naturalnych składników i 100% skuteczność! 

Partner
kosmetyki-alkemie
Fleszstyle

Alkmie - polska marka, która tworzy kosmetyczne dzieła sztuki!

Partner
Newsy

Natura i nauka łączą siły w walce ze zmarszczkami. Poznaj kosmetyki Botanical HiTech

Partner
jane-perkins
Newsy

Plastikowa REwolucja, czyli o sile REcyklingu!

Partner
anabelle-minerals
Fleszstyle

Doskonały makijaż w duchu eko i zero waste: odkryj mineralne kosmetyki Annabelle Minerals! 

Partner