Paweł Królikowski i Małgorzata Ostrowska-Królikowska, 2018 rok
EastNews

Małgorzata Ostrowska-Królikowska wyjawiła, jak przeżywa okres żałoby. Poruszające słowa wdowy po Pawle Królikowskim

Paweł Królikowski i Małgorzata Ostrowska-Królikowska, 2018 rok
EastNews

Paweł Królikowski zmarł 27 lutego, po wielu miesiącach walki z ciężką chorobą. Aktor zostawił piątkę dzieci oraz swoją ukochaną żonę Małgorzatę, która czuwała przy swoim mężu do ostatniej chwili. Teraz na łamach "Faktu" wdowa opowiedziała, jak przeżywa okres żałoby. Padły wzruszające słowa.

Zobacz także: To było ostatnie marzenie Pawła Królikowskiego. Prawie się spełniło...

Małgorzata Ostrowska - Królikowska wyjawiła, jak przeżywa okres żałoby po mężu

Wiadomość o śmierci Pawła Królikowskiego była dla wszystkich ogromnym szokiem. Chociaż wszyscy wiedzieli, że aktor zmagał się z chorobą i od 20 grudnia 2019 roku przebywał w szpitalu, to jednak każdy głęboko wierzył, że artysta wygra tę walkę. Niestety 27 lutego media obiegła tragiczna wiadomość o śmierci Pawła Królikowskiego. Rodzina, przyjaciela i fani aktora pogrążyli się w żałobie. Dla Małgorzaty Ostrowskiej - Królikowskiej, która przeżyła z mężem 30 lat wspólnego życia, był to ogromny cios. 

Aktorka wyjawiła na łamach "Faktu" jak radzi sobie z tą ogromną tragedią. Wdowa opowiedziała, jak spędza okres żałoby. 

Trzeba jakoś żyć. Nie mam problemu z organizacją czasu. Nie brakuje nam zajęć domowych. Moje córki chętnie gotują teraz za mnie obiady, grają ze mną w szachy czy planszówki. Z przyjemnością spędzam czas z nimi i synami.

Małgorzata Ostrowska - Królikowska miała nadzieję, że wkrótce uda jej się wrócić na plan "Klanu". Niestety  przez panującą pandemię, TVP zawiesiło nagrania do serialu, w którym aktorka gra od przeszło 20 lat. Z tego też względu artystka znalazła sobie inne zajęcie, które pomaga jej odsunąć myśli na bok.

Mam też ogródek, który potrzebuje opieki i praca w nim uspokaja. Polecam to każdemu, kto lubi. Świat teraz przystopował, więc trzeba skorzystać z okazji, by zająć się rodziną, domem i poddać się refleksji. Najcenniejsze, co mam, to świetne dzieci. Możemy na siebie liczyć. To największa siła i skarb - powiedziała w rozmowie z "Faktem" Małgorzata Ostrowska - Królikowska. 

Aktorka w każdej chwili może liczyć na swoje wspaniałe dzieci - Antka, Jana, Julię, Marcelinę i Ksawerego. Niedawno na Instagramie Małgorzaty Ostrowskiej - Królikowskiej pojawiło się pierwsze zdjęcie po śmierci męża, na którym wspólnie z dziećmi gra w planszówki i zachęca wszystkich do pozostania w domu w okresie kwarantanny. 

Trzymamy mocno kciuki za całą rodzinę i życzymy im dużo zdrowia i siły! 

Małgorzata Ostrowska - Królikowska przeżyła z mężem ponad 30 lat. Para tworzyła bardzo zgodny i szczęśliwy związek. 

Paweł Królikowski i Małgorzata Ostrowska-Królikowska, 2011 rok
EastNews

Rodzina była dla Pawła Królikowskiego największym szczęściem!

East News

 

Przeładuj

Co zrobić, by przebić się na Youtubie? Radzi Danny Ferreri!

zobacz 01:05