Małgorzata Ostrowska-Królikowska i Paweł Królikowski
East News

Małgorzata Ostrowska-Królikowska pokazała niepublikowane zdjęcie z mężem. "Taki zostanie w naszej pamięci" napisał jeden z fanów

Małgorzata Ostrowska-Królikowska i Paweł Królikowski
East News

Małgorzata Ostrowska- Królikowska w dniu urodzin swojej córki pokazała na Instagramie piękne zdjęcie z Pawłem Królikowskim. Aktorka pochwaliła się fotką sprzed lat, na której razem mężem przytulają się do małej Julii. Zdjęcie aktora, który zmarł blisko rok temu, porusza do łez. 

Paweł Królikowski na zdjęciu sprzed lat

Śmierć Pawła Królikowskiego wstrząsnęła wszystkimi. Niestety, 27 lutego 2020 roku, media poinformowały, że uwielbiany przez widzów aktor nie żyje. Paweł Królikowski zmarł po długiej walce z chorobą- gwiazdor serialu "Ranczo" miał dopiero 58 lat. Artysta pozostawił ukochaną żonę i pięcioro dzieci. Po śmierci męża Małgorzata Ostrowska-Królikowska może liczyć na wsparcie swoich dzieci.

Nie mogłam się załamać, zwinąć w kłębek i powiedzieć: "Wrócę, jak będzie mi lepiej". Musiałam wziąć się w garść i być silna, radosna dla moich dzieci. Nie chcę, żeby po tym, co je spotkało, martwiły się jeszcze o mnie- aktorka wyznała ostatnio w wywiadzie dla magazynu "Świat Kobiety".

Po śmierci męża Małgorzata Ostrowska-Królikowska tylko kilka razy wspominała go na Instagramie. Teraz jednak znów to zrobiła. W dniu urodzin córki, Julii Królikowskiej, pokazała zdjęcie sprzed lat. Na fotografii razem trzymają swoją pociechę.

Nasza ❤️ tęczowa Panienka❤️ kończy 22 lata.
...Nie daj Ci Boże, broń Boże skosztować
Tak zwanej życiowej mądrości,
Dopóki życie trwa, póki życie trwa... ❤️❤️❤️❤️❤️🍀🍀🍀🍀🍀🍀🌺🌺🌺
#urodziny #córcia #miłość #pięknegoszczęśliwegożycia #wielkawoda #tatuś #małyksiążę #pawełkrólikowski #love- napisała pod zdjęciem.

Internauci ruszyli z życzeniami dla Julii Królikowskiej, ale w sieci nie zabrakło wspomnień o jej ojcu.

- Nic się nie zmieniasz Małgosiu, a Paweł taki zostanie w naszej pamięci. tylko dzieciaki dorastają❤️
- Nasz Kusy kochany, piekna rodzina- pisali fani.

Zobaczcie zdjęcie Małgorzaty Ostrowskiej-Królikowskiej i Pawła Królikowskiego z ich córką Julią!

Zobacz także: Małgorzata Ostrowska-Królikowska o śmierci męża: "Cwaniaczek, tydzień przed pandemią zabrał się po prostu z tego świata"

Małgorzata Ostrowska-Królikowska pokazała zdjęcie z mężem.

 

Paweł Królikowski zmarl 27 lutego 2020 roku. 

Paweł Królikowski nie żyje
East News

 

Przeładuj

Te gwiazdy zainwestowały w swoje zęby! Kiedyś nie uśmiechały się tak chętnie: Pazura, Piaseczny, Lewandowska...

zobacz 01:22