Party Stories
Martyna Wojciechowska o dramatycznej diagnozie
Doda w zielonej marynarce
Agnieszka Woźniak Starak w białym t-shircie na konferencji Big Brothera
beata-kozidrak
„Hotel Paradise” Ata Postek rozstała się z partnerem, ale już ma nowego! Zdradziła, jak się poznali
Michał Kostrzewski i pozostali jurorzy You Can Dance
Justyna Steczkowska z fanami
Ida Nowakowska prowadzącą "You Can Dance"
Doda
Paweł Królikowski nie żyje
East News
Newsy

Paweł Królikowski nie żyje. Miał 58 lat. Od lat zmagał się z chorobą

Paweł Królikowski nie żyje. Na co zmarł Paweł Królikowski? Choroba Pawła Królikowskiego. Paweł Królikowski nie ż

Paweł Królikowski nie żyje. Informację potwierdziła rodzina aktora oraz prezes ZASP, Krzysztof Szuster. Popularny aktor miał 58 lat. Od dawna zmagał się z poważną chorobą neurologiczną. Cztery lata temu u artysty zdiagnozowano tętniaka mózgu, jednak dzięki natychmiastowej reakcji lekarzy szybko powrócił do formy. 20 grudnia 2019 Królikowski ponownie trafił do szpitala. 

Tak wygląda grób Pawła Królikowskiego rok po śmierci. Rodzina jest bezsilna. Chcą postawić mu pomnik, ale jest problem

Paweł Królikowski nie żyje. Na co zmarł aktor?

Problemy ze zdrowiem u Pawła Królikowskiego rozpoczęły się już 4 lata temu, kiedy podczas jazdy samochodem nagle źle się poczuł. Trafił do szpitala, tam wykryto u niego tętniaka mózgu. Po operacji szybko wrócił do formy:

Uratowała mi życie moja żona i uratował mi życie mój profesor Ząbek. I okazało się, że mogę żyć, że mogę się z wami spotykać” - mówił po powrocie na plan „TTBZ”.

W grudniu 2019 roku Paweł Królikowski ponownie trafił do szpitala i przeszedł operację. Rodzina nie poinformowała, dlaczego lekarze tym razem musieli interweniować. W styczniu jego żona Małgorzata Ostrowska-Królikowska zapewniała, że mąż czuje się dobrze, ale musiał zostać na oddziale z powodu infekcji:

Paweł jest w dobrej formie. Niestety, zostanie jeszcze w szpitalu, bo wkradła się jakaś infekcja. To się zdarza. Konsultuję wszystko na bieżąco z lekarzem - wyznała Małgorzata Ostrowska-Królikowska w rozmowie z "Faktem". 

Ostatnie dwa miesiące Paweł Królikowski spędził w szpitalu. Czuwali przy nim najbliżsi. Fani dopytywali się o powrót aktora na plan "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". Produkcja show czekała na jego powrót, ale ostatecznie zadecydowano, że w roli jurora zastąpi go Adam Strycharczuk. 

Paweł Królikowski miał piątkę dzieci - trzech synów (Antka, Jana i Ksawerego) i dwie córki (Julię i Marcelinę). Przez 32 lata był mężem Małgorzaty Ostrowskiej-Królikowskiej, którą poznał jeszcze za czasów szkoły aktorskiej.

Paweł Królikowski zmarł w wieku 58 lat. 

East News

Widzowie pokochali go m.in. w roli Kusego w serialu "Ranczo"! 

Paweł Królikowski nie żyje
EastNews

Paweł Królikowski nie żyje
East News

 

Paweł Królikowski trafił do szpitala
ONS
Newsy
Paweł Królikowski trafił do szpitala! Co się stało?
Paweł Królikowski trafił do szpitala! Co się stało?

Paweł Królikowski trafił do szpitala. Informację tę potwierdził Antoni Królikowski w rozmowie z serwisem pudelek.pl. Serwis nieoficjalnie podał, że popularny aktor przebywa na oddziale neurochirurgii jednego z warszawskich szpitali.  Trafił do szpitala, jest pod opieką lekarzy  - potwierdził Antoni Królikowski  Choroba Pawła Królikowskiego Paweł Królikowski zmaga się z problemami zdrowotnymi już od kilku lat. W 2015 roku przeszedł poważną operację wycięcia tętniaka mózgu. Kilka miesięcy temu również przebywał w szpitalu, do czego przyznał się w pierwszym odcinku tegorocznej edycji "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". Gwiazdor "Rancza" dodatkowo zdradził, że stan był na tyle poważny, że lekarze musieli walczyć o jego życie.  Na początku maja nie przyjechałem do was na spotkanie. Okazało się, że moje zdrowie nie było okej. Musiałem więc coś z tym zrobić, spotkałem ludzi w Szpitalu Bródnowskim, w szpitalu koło Zgierza i tam mi uratowali życie. Uratowała mi życie moja żona i uratował mi życie mój profesor Ząbek. Okazało się, że mogę żyć, że mogę z wami się spotykać - mówił wówczas Paweł Królikowski.  O konsekwencjach problemów ze zdrowiem męża mówiła także Małgorzata Ostrowska-Królikowska w rozmowie z Faktem: Rehabilitacja to jest proces. Nie wiadomo, ile potrwa. Mąż pracuje, ale jest cały czas rehabilitowany, walczy i jest bardzo dzielny. Jest po bardzo ciężkiej operacji, więc to wymaga czasu Jak nieoficjalnie dowiedział się Pudelek, Paweł Królikowski dziś ponownie trafił do szpitala. Informację potwierdził jego syn, Antoni Królikowski. Trzymamy kciuki za zdrowie aktora.  Zobacz także:  "Cały czas walczy" Małgorzata...

Katarzyna Skrzynecka i Paweł Królikowski
Newsy
Paweł Królikowski wróci do "Twoja Twarz Brzmi Znajomo"? Kasia Skrzynecka zabrała głos w sprawie
Paweł Królikowski wróci do "Twoja Twarz Brzmi Znajomo"? Kasia Skrzynecka zabrała głos w sprawie

Katarzyna Skrzynecka trzyma kciuki za zdrowie Pawła Królikowskiego . Aktor trafił do szpitala jeszcze przed świętami Bożego Narodzenia. Aktorka podkreśliła, że wszyscy w programie "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" czekają na niego, w końcu "nie takie góry już przenosił". Co jeszcze powiedziała Katarzyna Skrzynecka na temat stanu zdrowia kolegi z planu?  Zobacz także:  Antek Królikowski opublikował zdjęcie z tatą Pawłem Królikowskim. Chwyta za serce! Katarzyna Skrzynecka o Pawle Królikowskim Zdjęcia do kolejnej edycji "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" ruszają już na dniach. Wciąż nie wiadomo czy Paweł Królikowski weźmie udział w produkcji. Aktor przed świętami Bożego Narodzenia trafił na odział neurochirurgii do jednego z warszawskich szpitali i w dalszym ciągu poddawany jest hospitalizacji.  Stan zdrowia oraz nieobecność aktora spowodowane nagłą chorobą, we wzruszający sposób skomentowała jego koleżanka z planu Katarzyna Skrzynecka:  Wszyscy w programie "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" czekamy na Pawła. Całym sercem wspieraliśmy go w poprzedniej edycji, kiedy trafił do szpitala, a także podczas rehabilitacji. Paweł jest bardzo dzielny i nie takie góry już przenosił. Co najważniejsze, znajduje się pod opieką najlepszych lekarzy i wierzę, że szybko wróci do zdrowia - zdradziła w rozmowie z Super Expressem. Kłopoty zdrowotne Pawła Królikowskiego zaczęły się już w 2015 roku. Przeszedł wówczas operację tętniaka mózgu. Jesienią ubiegłego roku przyznał w programie "Twoja Twarz Brzmi Znajomo", że zaledwie kilka miesięcy wcześniej ponownie trafił do szpitala, a tamtejsi lekarze uratowali mu życie. Niestety w grudniu stan aktora ponownie się pogorszył.  Kilka dni temu Małgorzata Ostrowska-Królikowska pierwszy...

Paweł Królikowski z żoną, Małgorzatą Ostrowską-Królikowską
East News
Newsy
Żona Pawła Królikowskiego skomentowała stan zdrowia męża! Co dzieje się z aktorem? "Nadal jest w szpitalu"
Żona Pawła Królikowskiego skomentowała stan zdrowia męża! Co dzieje się z aktorem? "Nadal jest w szpitalu"

Paweł Królikowski w dalszym ciągu przebywa w jednym z warszawskich szpitali, na oddziale neurochirurgii. Tuż przed świętami Bożego Narodzenia, stan zdrowia aktora bardzo się pogorszył i do tej pory musi być poddawany hospitalizacji. Na szczęście artysta może liczyć na wsparcie swojej rodziny i bliskich, a zwłaszcza żony, Małgorzaty Ostrowskiej-Królikowskiej. W rozmowie z "Faktem", aktorka wyjawiła szczegóły dotyczące stanu zdrowia jej męża. Zobacz także:  Ilona Ostrowska wspiera Pawła Królikowskiego. Gwiazda "Rancza" opublikowała wzruszający wpis! Jak się okazało, Paweł Królikowski jest już w dobrej formie, jednak musi w jeszcze pozostać w szpitalu z powodu infekcji.  - Paweł jest w dobrej formie. Niestety, zostanie jeszcze w szpitalu, bo wkradła się jakaś infekcja. To się zdarza. Konsultuję wszystko na bieżąco z lekarzem - powiedziała Małgorzata Ostrowska-Królikowska w rozmowie z "Faktem".  Żona artysty bardzo troszczy się o męża i stara się mu pomóc w jak najszybszym powrocie do zdrowia. Niedawno "Fakt" ujawnił także, że rodzina Pawła Królikowskiego bierze pod uwagę rehabilitację aktora w Niemczech. Fani natomiast martwią się, czy aktorowi uda się zasiąść w jury programu "Twoja Twarz brzmi znajomo", ponieważ zdjęcia do nowej edycji, ruszają już w styczniu. Póki co nie wiadomo czy Pawłowi Królikowskiemu uda się zasiąść na jurorskim fotelu. Problemy zdrowotne aktora zaczęły się już kilka lat temu. Wtedy dokuczliwe bóle głowy sprawiły, że Paweł Królikowski wylądował w szpitalu i jak się okazało, konieczna była natychmiastowa operacja. Artysta miał tętniaka mózgu, jednak dzięki natychmiastowej reakcji lekarzy, szybko powrócił do formy. Miejmy nadzieję, że tym razem też tak...

Nasze akcje
wyniki konkursu duplo 2021
Fleszstyle

KONKURS! Wygraj zaproszenie na największą imprezę modową w Polsce i inne supernagrody!

Partner
hada-labo-3d-lifting-mask
Fleszstyle

Sposób Japonek na zatrzymanie upływu czasu tkwi w prostocie kosmetyków

Partner
kosmetyki-neutrogena-bright-boost
Fleszstyle

TEST REDAKCJI: Sprawdziłyśmy kosmetyki Neutrogena® Hydro Boost® i Bright Boost!

Partner