Party Stories
Magdalena Narożna w zielonej sukience
Małgorzata Kożuchowska
ONS.pl
Newsy

Małgorzata Kożuchowska zdradza po latach wielką tajemnicę "M jak miłość"! Tego nikt się nie spodziewał

Małgorzata Kożuchowska po wielu latach po odejściu z serialu "M jak miłość", zdecydowała się wyjawić wielką tajemnicę. Sprawdźcie o co chodzi.

Małgorzata Kożuchowska z serialem "M jak miłość" rozstała się się prawie 9 lat temu, jednak dopiero teraz zdecydowała się wyjawić jego tajemnicę! Okazało się, że w 2009 roku aktorka musiała przefarbować się na... czarno, a oglądaliśmy ją ciągle w roli blondynki! Jak to się stało, że nikt nie zauważył tej zmiany u Hanki Mostowiak? Jak gwiazda ją maskowała? 

Zobacz także: Trendy wiosna 2020. Sneakersy w stylu Małgorzaty Kożuchowskiej to must have na wiosnę!

Arciuch i Kożuchowska mają konflikt na planie "Drugiej szansy"? Mamy komentarz Tamary!

Małgorzata Kożuchowska występowała w peruce na planie "M jak miłość"? 

Uwierzycie, że kiedyś Małgorzata Kożuchowska miała czarne włosy i to na planie "M jak miłość"? Aktorka dopiero po 9 latach po odejściu z serialu zdecydowała się o tym opowiedzieć. Cała sytuacja miała miejsce w 2009 roku, kiedy gwiazda dostała rolę w czeskim filmie "TMA". Jednak bez zgody produkcji polskiego serialu, nie mogła zmienić koloru włosów. Z tego też względu na plan "M jak miłość", Małgorzata Kożuchowska przychodziła w peruce!

O wszystkim gwiazda opowiedziała podczas środowej transmisji na swoim Instagramie.

Grałam kiedyś w filmie czeskim, w którym musiałam mieć czarne włosy. Musiałam przefarbować swoje blond włosy, gdyż miałam tam sceny w wodzie. Nie można ich było sprejować, bo by wszystko spłynęło mi na twarz. To było hardcorowe. Nie przyznałam się do tego grając wtedy w "M jak miłość". Po kryjomu poszłam do teatru Roma. Dowiedziałam się, że tam jest perukarka, która tka mega peruki - wyjawiła Małgorzata Kożuchowska. 

Aktora przyszła na plan "M jak miłość" w czapce, tak, aby nikt z produkcji nie domyślił się, że pod spodem tak naprawdę ma czarne włosy. Oczywiście gwiazda miała ze sobą perukę, a o jej wielkiej tajemnicy wiedziała tylko jedna charakteryzatorka. 

Opowiedziałam o tym tylko Jolce, naszej charakteryzatorce. Ona była przerażona. Przyszłam na plan w czapce, pod którą miałam te pofarbowane na czarno włosy, by nic nie było widać. Mówię: "Jolka, zamykamy się w charakteryzacji. Mam tę perukę. Zakładamy ją i wychodzę na plan jakby nigdy nic". Nikomu innemu nic nie powiedziałam. No i idę normalnie grać w tej peruce na Kożuchowską, pod spodem mając swoje czarne włosy upchane. [...] Wtedy był Tomek Dobrowolski operatorem. W pewnym momencie siedząc przy monitorze na którym ogląda się z reżyserem aktorów, mówi do Jolki: "Jolka, no patrz! Kożuchowska ma nareszcie dobre włosy dzisiaj" - wyznała Małgorzata Kożuchowska. 

Małgorzata Kożuchowska nie mogła grać w czarnych włosach w serialu "M jak miłość", ponieważ musiała dokończyć zdjęcia do wcześniej już zaczętych odcinków. 

Byłam w trakcie rozgrzebanych zdjęć. Miałam mniej więcej 10, czasami więcej dni zdjęciowych porozrzucanych w miesiącu. Graliśmy obiektami, a nie odcinkami - powiedziała aktorka.

Aż trudno uwierzyć, że nikt nie odkrył tajemnicy aktorki! Musimy przyznać, że gwiazda zaplanowała wszystko w najdrobniejszych szczegółach. Niemniej jednak myślimy, że włosy blond zdecydowanie bardziej pasują do Małgorzaty Kożuchowskiej i naprawdę ciężko sobie wyobrazić artystkę w innym kolorze. Dobrze, że była to tylko chwilowa zmiana na potrzeby roli. 

Małgorzata Kożuchowska
Instagram

Małgorzata Kożuchowska była związana z serialem "M jak miłość" przez 11 lat. To właśnie między innymi rola Hanki Mostowiak, rozpoczęła jej wielką karierę aktorską.

East News

 

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
malgorzatakozuchowska.jpg
ONS
Newsy
Nie będzie już Hanki w "M jak Miłość"
Kożuchowska ma dość i odchodzi

Czyżby Małgorzata Kożuchowska miała już dość roli przykładnej Hanki? Wszystko wskazuje na to, że tak. Kożuchowska wydała oświadczenie w którym czytamy, że jej 11-letnia przygoda z serialem właśnie dobiegła końca. Szanowni Państwo! Po 11-stu latach grania w serialu „M jak Miłość” i wcielania się w postać Hanki Mostowiak, przyszedł czas rozstania. To jedna czwarta mojego życia i dlatego nie jest to łatwa decyzja... Podejmuję ją jednak z pełną świadomością i odpowiedzialnością. Nawet najpiękniejsza przygoda musi się kiedyś zakończyć. Za te jedenaście wspólnych lat chciałabym serdecznie podziękować przede wszystkim widzom! Za wszystkie oznaki ogromnej sympatii, którą darzyliście Hankę, a tym samym i mnie - dziękuję! - cytuje oświadczenie aktorki "Fakt". Hanka Mostowiak i cała rodzina „M jak miłość” na zawsze pozostaną w moim sercu. To była cudowna przygoda, ale w moim życiu czas już na nowe, zawodowe i nie tylko, wyzwania! Pozostaję do dyspozycji producentów serialu do lipca b.r. - czytamy. Ilona Łepkowska, producentka formatu nie zmartwiła się jednak zbytnio tą wiadomością. Przyjmujemy do wiadomości oświadczenie, w którym Małgorzata Kożuchowska poinformowała opinię publiczną, że po 11 latach odchodzi z obsady "M jak miłość". Jest nam przykro ze względu na fanów serialu, którzy przez te lata przywiązali się do Hanki Mostowiak. Decyzja aktorki to oczywiście pewna trudność dla scenarzystów, ale doświadczony zespół scenariuszowy tego od lat najbardziej popularnego w Polsce serialu na pewno poradzi sobie z takim wyzwaniem. Co więcej, jesteśmy przekonani, że konieczność zmiany zaplanowanych wątków może okazać się pozytywnym i ożywczym impulsem, otwierającym nowe możliwości rozwoju fabuły. Serial będzie trwał i nadal będziemy...

Kuba Wojewódzki, Grubson i Małgorzata Kożuchowska w programie TVN
Instagram
Seriale
Małgorzata Kożuchowska po latach zdradziła, dlaczego Hanka zginęła akurat w kartonach!
Małgorzata Kożuchowska w programie Kuby Wojewódzkiego zdradziła kulisy jednej z najsłynniejszych scen w "M jak miłość"!

Małgorzata Kożuchowska w programie Kuby Wojewódzkiego zdradziła kulisy jednej z najsłynniejszych scen w "M jak miłość"! Aktorka po wielu  latach opowiedziała, dlaczego serialowa Hanka Mostowiak zginęła w kartonach. Śmierć Hanki z "M jak miłość" wstrząsnęła widzami TVP. Osiem lat temu fani zobaczyli ostatnią scenę z udziałem Małgorzaty Kożuchowskiej, która postanowiła odejść z serialu. Bohaterka, w którą wcielała się aktorka, miała wówczas wypadek samochodowy podczas którego uderzyła się w głowę. Kilka godzin później okazało się, Hanka miała tętniaka mózgu, który pękł w czasie kolizji... Do tej pory nikt jednak nie wspominał prawdziwego powodu śmierci Hanki. Wszyscy żartują za to, że serialowa bohaterka zginęła w kartonach! Teraz Małgorzata Kożuchowska opowiedziała o kulisach słynnej sceny! Dlaczego Hanka z "M jak miłość" wjechała w kartony? Małgorzata Kożuchowska pojawiła się w ostatnim odcinku Kuby Wojewódzkiego, gdzie promowała najnowszy film ze swoim udziałem. Podczas rozmowy nie zabrakło jednak pytań o słynną scenę z "M jak miłość", w której serialowa Hanka Mostowiak wjeżdża samochodem w kartony ustawione na poboczu. Aktorka po latach opowiedziała, dlaczego na ulicy zostały ustawione papierowe pudła. Co ciekawe, Małgorzata Kożuchowska była pewna, że scena z kartonami zostanie pokazana tak, żeby nie było widać w co uderza jej samochód!  Rekwizytorzy powiedzieli: "Gośka, ponieważ nie ma kasy na to, nie możemy rozwalić samochodu i generalnie jest słabo, więc dla Ciebie sprowadziliśmy kartony. (...) nie było materacy, gąbek. Powinny być takie rzeczy. Były kartony, no bo jedyne, co mogli po prostu za friko tam wrzucić. Ja wtedy, pamiętam powiedziałam: "dobra, musimy to tak wykadrować,...

Małgorzata Kożuchowska
ONS
Newsy
Małgorzata Kożuchowska
Widzowie nie pokochali jej nowego serialu w Polsacie. Czy aktorka wróci do roli Hanki Mostowiak w hicie dwójki „M jak miłość”?

Kiedy Małgorzata Kożuchowska (36) oznajmiła producentom „M jak miłość”, że zamierza zrobić sobie urlop i zagrać w serialu Polsatu, wszyscy sądzili, że to koniec Hanki Mostowiak! Nikt nie wyobrażał sobie, że ta sama aktorka może firmować swoją twarzą dwie konkurencyjne produkcje. Ilona Łepkowska, scenarzystka „M jak miłość”, była decyzją Kożuchowskiej zaskoczona. Ostatecznie wysłała swoją filmową bohaterkę do sanatorium. Małgorzata tłumaczyła, że potrzebuje „świeżego oddechu”. Spekulowano jednak, że jeśli polsatowski serial „Tylko miłość” okaże się sukcesem, Kożuchowska może ostatecznie zrezygnować z roli Hanki. Ryzyko, które podjęła, na razie się nie opłaciło, a dowodzą tego bezlitosne słupki oglądalności. Na starcie „Tylko miłość” miało zaledwie 1,5 mln widzów, a „M jak miłość” w tym samym czasie obejrzało około 8 mln Polaków! Nina Terentiew jest spokojna o „Tylko miłość”. – Dopiero po 100. odcinku będę mogła stwierdzić, czy serial „zaskoczył” i zdecydować o jego przyszłości – powiedziała „Party” dyrektor programowa Polsatu. Kożuchowska zostaje w polsatowskiej produkcji do końca zdjęć (powstają 32 odcinki). Łepkowska zdradziła nam, że nadal jest dla tej aktorki miejsce w „M jak miłość”. – Nawet wymyśliłam bardzo ciekawy wątek dla granej przez Małgosię Hanki – dodaje. (MK)

Nasze akcje
witamina-c-neauvia
Newsy

Odkryj niezwykłą moc witaminy C w pielęgnacji skóry!

Partner
bmw-m-sport-seria2-gran-coupe
Newsy

Poczuj prawdziwą przyjemność z jazdy dzięki nowemu BMW serii 2 Gran Coupé!

Partner
Cashmere Make Up fluid rozświetlający
Newsy

Nowy fluid rozświetlający marki Cashmere to hit tej wiosny!

Partner
catering-tajm
Fleszstyle

Pyszne, zdrowe i niebanalne dania z dostawą pod twoje drzwi?

Partner