Małgorzata Kożuchowska
ONS.pl

Małgorzata Kożuchowska zdradza po latach wielką tajemnicę "M jak miłość"! Tego nikt się nie spodziewał

Małgorzata Kożuchowska
ONS.pl

Małgorzata Kożuchowska z serialem "M jak miłość" rozstała się się prawie 9 lat temu, jednak dopiero teraz zdecydowała się wyjawić jego tajemnicę! Okazało się, że w 2009 roku aktorka musiała przefarbować się na... czarno, a oglądaliśmy ją ciągle w roli blondynki! Jak to się stało, że nikt nie zauważył tej zmiany u Hanki Mostowiak? Jak gwiazda ją maskowała? 

Zobacz także: Trendy wiosna 2020. Sneakersy w stylu Małgorzaty Kożuchowskiej to must have na wiosnę!

Małgorzata Kożuchowska występowała w peruce na planie "M jak miłość"? 

Uwierzycie, że kiedyś Małgorzata Kożuchowska miała czarne włosy i to na planie "M jak miłość"? Aktorka dopiero po 9 latach po odejściu z serialu zdecydowała się o tym opowiedzieć. Cała sytuacja miała miejsce w 2009 roku, kiedy gwiazda dostała rolę w czeskim filmie "TMA". Jednak bez zgody produkcji polskiego serialu, nie mogła zmienić koloru włosów. Z tego też względu na plan "M jak miłość", Małgorzata Kożuchowska przychodziła w peruce!

O wszystkim gwiazda opowiedziała podczas środowej transmisji na swoim Instagramie.

Grałam kiedyś w filmie czeskim, w którym musiałam mieć czarne włosy. Musiałam przefarbować swoje blond włosy, gdyż miałam tam sceny w wodzie. Nie można ich było sprejować, bo by wszystko spłynęło mi na twarz. To było hardcorowe. Nie przyznałam się do tego grając wtedy w "M jak miłość". Po kryjomu poszłam do teatru Roma. Dowiedziałam się, że tam jest perukarka, która tka mega peruki - wyjawiła Małgorzata Kożuchowska. 

Aktora przyszła na plan "M jak miłość" w czapce, tak, aby nikt z produkcji nie domyślił się, że pod spodem tak naprawdę ma czarne włosy. Oczywiście gwiazda miała ze sobą perukę, a o jej wielkiej tajemnicy wiedziała tylko jedna charakteryzatorka. 

Opowiedziałam o tym tylko Jolce, naszej charakteryzatorce. Ona była przerażona. Przyszłam na plan w czapce, pod którą miałam te pofarbowane na czarno włosy, by nic nie było widać. Mówię: "Jolka, zamykamy się w charakteryzacji. Mam tę perukę. Zakładamy ją i wychodzę na plan jakby nigdy nic". Nikomu innemu nic nie powiedziałam. No i idę normalnie grać w tej peruce na Kożuchowską, pod spodem mając swoje czarne włosy upchane. [...] Wtedy był Tomek Dobrowolski operatorem. W pewnym momencie siedząc przy monitorze na którym ogląda się z reżyserem aktorów, mówi do Jolki: "Jolka, no patrz! Kożuchowska ma nareszcie dobre włosy dzisiaj" - wyznała Małgorzata Kożuchowska. 

Małgorzata Kożuchowska nie mogła grać w czarnych włosach w serialu "M jak miłość", ponieważ musiała dokończyć zdjęcia do wcześniej już zaczętych odcinków. 

Byłam w trakcie rozgrzebanych zdjęć. Miałam mniej więcej 10, czasami więcej dni zdjęciowych porozrzucanych w miesiącu. Graliśmy obiektami, a nie odcinkami - powiedziała aktorka.

Aż trudno uwierzyć, że nikt nie odkrył tajemnicy aktorki! Musimy przyznać, że gwiazda zaplanowała wszystko w najdrobniejszych szczegółach. Niemniej jednak myślimy, że włosy blond zdecydowanie bardziej pasują do Małgorzaty Kożuchowskiej i naprawdę ciężko sobie wyobrazić artystkę w innym kolorze. Dobrze, że była to tylko chwilowa zmiana na potrzeby roli. 

Małgorzata Kożuchowska
Instagram

Małgorzata Kożuchowska była związana z serialem "M jak miłość" przez 11 lat. To właśnie między innymi rola Hanki Mostowiak, rozpoczęła jej wielką karierę aktorską.

East News

 

Więcej na temat Małgorzata Kożuchowska
Przeładuj

"Ślub od pierwszego wejrzenia": Dzień przed ślubem były partner pisał do Agnieszki. Co na to Wojtek?!

zobacz 02:40