Z kim Małgorzata Kożuchowska spędza wolny czas? Z kim Małgorzata Kożuchowska spędza wolny czas? Małgorzata Kożuchowska Małgorzata Kożuchowska Kożuchowska i Mielcarz w tej samej marynarce! Znamy projektanta i cenę! Która lepiej wyglądała? POJEDYNEK
Z kim Małgorzata Kożuchowska spędza wolny czas?
1/5
Z kim Małgorzata Kożuchowska spędza wolny czas?

Małgorzata Kożuchowska po konferencji TVN, na której zachwyciła wszystkich swoją stylizacją, poszła na spotkanie ze swoim przyjacielem, Marcinem Tyszką. Aktorka i fotograf znają się od lat, bardzo się przyjaźnią, ale nie mają czasu na częste spotkania. Jeśli jednak im się uda zobaczyć, spędzają ze sobą mnóstwo czasu! W sieci pochwalili się, ile dokładnie. Ponadto, Tyszka nie szczędził komplementów pod adresem Małgorzaty. Zobaczcie na kolejnych stronach, co napisali! 

Zobacz: Małgorzata Kożuchowska zamieściła w Internecie rodzinne zdjęcie z mężem i synem. Jak wygląda Jan Franciszek?

2/5
Z kim Małgorzata Kożuchowska spędza wolny czas?

Małgorzata relaksowała się po ramówce TVN z Marcinem Tyszką. Przegadali... prawie 8 godzin!

Dzięki Marcin! Wyciągnąć mnie z domu na 8 godzin... poza godzinami pracy...to potrafisz tylko Ty...😘💋. Było pysznie!!! - napisała gwiazda "Drugiej Szansy"

A jaki komplement sprawił jej Marcin?

3/5
Małgorzata Kożuchowska
ONS.pl

A po konferencji @tvn.pl trzeba się zrelaksować .... Znamy się z 20 lat , możemy się nie widzieć pół roku, a jak się spotkamy, to jakby czas się zatrzymał ... spotkanie na szczycie z @malgorzatakozuchowska_ to 8 godzin gadania non stop ... i sporo #prosecco tak że głowa dziś boli ( podobno tylko mnie 😂) @werandabistro idealna na letni wieczor w mieście  Wy też myślicie, że Malgosia wygląda coraz lepiej lepiej z roku na rok ? Co to będzie za 20 lat 🤷🏻‍♂️🤔🙃" - pisze Tyszka.

Trudno się z nim nie zgodzić! 

4/5
Małgorzata Kożuchowska

Na ramówce TVN Małgorzata Kożuchowska promowała swój serial "Druga Szansa". Będzie się działo!

Zobacz: Czy Marcin Kryński umrze w serialu "Druga szansa"? W końcu poznaliśmy prawdę!

5/5
Kożuchowska i Mielcarz w tej samej marynarce! Znamy projektanta i cenę! Która lepiej wyglądała? POJEDYNEK
Więcej na temat Małgorzata Kożuchowska