Małgorzata Kożuchowska na pokazie kolekcji Gosi Baczyńskiej
ONS

Pięć gwiazd na jednym zdjęciu! Wśród nich Małgorzata Kożuchowska. To piękny widok! ZDJĘCIA

Małgorzata Kożuchowska na pokazie kolekcji Gosi Baczyńskiej
ONS

W zeszłym tygodniu ruszyły zdjęcia do komedii romantycznej "Kochaj". W rolach głównych zobaczymy Małgorzatę Kożuchowską, Magdę Lamparską, Romę Gąsiorowską, Olgę Bołądź i Aleksandrę Popławską. O czym będzie film?


„Kochaj” to opowieść o czterech dziewczynach z wielkiego miasta, które chcą poczuć romantyczny zawrót głowy... I są gotowe na każde szaleństwo - nawet na ucieczkę sprzed ołtarza. Okazuje się, że Małgorzata Kożuchowska zagra macochę jednej z nich. Dziś Roma Gąsiorowska zasugerowała, że - jak to w bajkach bywa - macocha nie będzie wcieleniem dobroci. Czyżby Małgorzata grała w tej komedii zły charakter? :) To by mogło być bardzo interesujące.

Pierwsze zdjęcia z komedii "Kochaj"


Gwiazdy grające w filmie postanowiły zrobić sobie wspólne selfie. Pięć pięknych aktorek na jednym zdjęciu - to nie zdarza się często. Według nas wyglądają bardzo dobrze.

Ciekawi nas tylko, której z nich Małgosia Kożuchowska będzie macochą? Macie jakieś swoje typy? Piszcie w komentarzach, postaramy się szybko tego dla was dowiedzieć.


 

Do naszego grona dołączyła Malgosia Kozuchowska w roli złej macochy;)))

Posted by Roma Gąsiorowska on 2 sierpnia 2015


 

Ruszyły zdjecia do filmu "kochaj"Marty Plucinskiej .w rolach głównych cztery piękne kobiety... Kochaj;)))

Posted by Roma Gąsiorowska on 31 lipca 2015


 

Miłość, przygoda i szalona, damska przyjaźń – 30.07 ruszyły zdjęcia do nowej, romantycznej produkcji „KOCHAJ”. Fot. Mikołaj Tym / Federico Filmwww.facebook.com/kochajfilm

Posted by Kochaj on 31 lipca 2015

Przeładuj

Klaudia El Dursi jest faworyzowana w "Top Model"? Jurorka show odpowiada na zarzuty internautów

zobacz 01:04