Małgorzata Kożuchowska wystąpi w serialu "Korona królów"?
mat. prasowe/Instagram
1/5
Małgorzata Kożuchowska wystąpi w serialu "Korona królów"?
mat. prasowe/Instagram

Ilona Łepkowska chce zaproponować Małgorzacie Kożuchowskiej rolę w "Koronie królów"?! Niewykluczone! Jeszcze kilka dni temu chyba nikt nie spodziewał się takiego obrotu spraw. Ilona Łepkowska już nie raz wbijała szpilę aktorce, która kilka lat temu zrezygnowała z roli w serialu "M jak miłość". Jakiś czas temu scenarzystka krytycznie oceniła m.in. jej decyzję o występowaniu w hitowych produkcjach "Rodzinka.pl" i "Druga szansa" zamiast powrotu do teatru. Teraz Łepkowska przyznaje, że chciałaby zobaczyć Kożuchowską w "Koronie królów"- ma jednak pewne zastrzeżenie. Jakie?

 

Zobaczcie co Ilona Łepkowska powiedziała o Małgorzacie Kożuchowskiej!

 

Więcej tutaj: Małgorzata Kożuchowska zmieniła kolor włosów?...

 

Zobacz także: Ilona Łepkowska wciąż nie wybaczyła Małgorzacie Kożuchowskiej odejścia z „M jak miłość”?!

2/5
Ilona Łepkowska na gali z okazji 25-lecia Super Expressu

Ilona Łepkowska w rozmowie z "Super Expressem" zapewnia, że bardzo lubi Małgorzatę Kożuchowską i chętnie rozpocznie z nią współpracę. Okazuje się, że scenarzystka nie wyklucza udziału aktorki w historycznej telenoweli "Korona królów"! Kogo w serialu TVP mogłaby zagrać Małgorzata Kożuchowska?

Jesteśmy w dużej mierze związani prawdą historyczną, więc musi to być postać wzięta z historii. Musiałaby być to postać pasująca do warunków, jakie ma Małgosia. Myślimy o drugim sezonie, w którym Kazimierz Wielki będzie dojrzalszym królem, będziemy musieli go postarzyć, być może wtedy znajdzie się dla niej rola. W tym sezonie nie ma takiej postaci, w której Małgosia mogłaby się odnaleźć, ale nie mówię, że w przyszłym sezonie to się nie zmieni- przyznaje w "SE".

Co jeszcze powiedziała Ilona Łepkowska? 

Zobacz także: TVP zwiększa budżet na produkcję "Korony królów"! Jeden odcinek ma teraz kosztować aż...

3/5
Ilona Łepkowska ostro o Małgorzacie Kożuchowskiej

Małgosia wygląda fantastycznie i jest piękną kobietą, której czas się nie ima, ale mimo wszystko nasz obecny Kazimierz ma niecałe 30 lat... Więc to byłoby niewłaściwe, żeby grali parę. Jeśli postarzymy Kazimierza, być może z czasem będzie go grał inny aktor, to nie wykluczam, że zagrają kochanków...- przyznała Ilona Łepkowska.

Chcielibyście, żeby Małgorzata Kożuchowska dołączyła do obsady "Korony królów"? 

Zobacz także: Miażdżące recenzje, WPADKI historyczne... A jaka była oglądalność "Korony Królów"?!

4/5
Małgorzata Kożuchowska na Paszporty Polityki 2018
ONS.pl

Myślicie, że Małgorzata Kożuchowska chciałaby zagrać w "Koronie królów"? 

5/5
"Korona królów"
Materiały prasowe