Małgorzata Kożuchowska należy do grona gwiazd, które dla wielu są ikoną do naśladowania pod kątem nienagannej elegancji i ponadczasowego stylu. A jak aktorka prezentuje się na co dzień? Paparazzi "przyłapali" ją podczas załatwiania codziennych sprawunków. Zobaczcie, jak prezentowała się Małgorzata Kożuchowska na zakupach!

Reklama

Małgorzata Kożuchowska na zakupach. Uwagę zwracają buty i torebka

Małgorzata Kożuchowska to jedna z najpopularniejszych polskich aktorek, które fani cenią nie tylko za umiejętności, które pokazuje na ekranie, ale także za nienaganny styl i wyczucie gustu. Rzeczywiście, Małgorzata Kożuchowska niezwykle dba o swoje stylizacje nie tylko na szklanym ekranie, ale także na co dzień.

Fotoreporterzy z pewnością mieli okazję się o tym przekonać, gdy dostrzegli Małgorzatę Kożuchowską, gdy robiła zakupy na mieście. Aktorka postawiła na casualową klasykę, a w jej stylizacji największą uwagę zwracały luksusowe dodatki. Gwiazda miała na sobie jeansowy total look - proste spodnie i koszulę z ozdobnymi guzikami. Do całości dobrała też duże, kwadratowe okulary przeciwsłoneczne, a włosy nonszalancko spięła w kucyk.

Zobacz także: Małgorzata Kożuchowska pokazała klasę w czarnej sukni z głębokim dekoltem

To jednak właśnie dodatki zagrały kluczową rolę w stylizacji Małgorzaty Kożuchowskiej. Za torebkę na łańcuszku Yves Saint Laurent trzeba zapłacić bagatela 11 tysięcy złotych! Nie mniej luksusowe są też ... sneakersy, na które zdecydowała się aktorka - model Loewe kosztuje niemal 3 tysiące złotych. Trzeba przyznać, że Małgorzata Kożuchowska jak nikt inny potrafi łączyć casualowe elementy z luksusowymi akcentami!

Zobacz także

Małgorzata Kożuchowska wyglądała na bardzo skupioną na sprawunkach, a na jej twarzy próżno było szukać uśmiechu. Czyżby powrót do rzeczywistości po spotkaniu z Anną Lewandowską i festiwalu w Wenecji był dla aktorki nieco przytłaczający? Tego nie wiadomo. Tymczasem, zobaczcie więcej zdjęć codziennej stylizacji gwiazdy!

Zobacz także: Małgorzata Kożuchowska rzadko mówi o mężu. Są razem od 19-stu lat

Reklama

Reklama
Reklama
Reklama