Małgosia Borysewicz z Rolnik szuka żony
Instagram

Małgorzata Borysewicz z "Rolnik szuka żony" eksponuje ciążowy brzuszek w weselnej kreacji. Wiemy, gdzie kupicie podobną sukienkę!

Małgosia Borysewicz z Rolnik szuka żony
Instagram

Małgosia Borysewicz z "Rolnik szuka żony" po raz kolejny zachwyciła swoją stylizacją. Rolniczka uwielbia kobiece zestawy z sukienkami w roli głównej, a na specjalne okazje wybiera najczęściej długie, eleganckie kreacje. Tak było też tym razem! Małgosia Borysewicz założyła długa suknię w zielonym kolorze. Zobaczcie, jak się prezentowała i gdzie można znaleźć podobną!

Małgorzata Borysewicz z "Rolnik szuka żony" w weselnej sukience!

Małgosia Borysewicz pochwaliła się na Instagramie zdjęciem z wesela, na które razem z mężem zostali zaproszeni. To już ostatnia tego typu uroczystość pary w tym sezonie. Rolniczka zdradziła, że było to wesele jej sąsiadki i bawiła się na nim doskonale:

Wesele sąsiadki to rzadka sprawa w naszej miejscowości, ale tak się akurat składa,że u nas będzie rok po roku😌Było super (...) Tym sposobem zakończyliśmy sezon imprezek😁tanecznych. Pabeł i Sosia- tatuś i mamuńcia😃 - napisała Małgorzata Borysewicz na Instagramie.

Tymczasem Internauci zwracają uwagę przede wszystkim na stylizację rolniczki. Pod zdjęciem Małgosi i Pawła pojawiło się mnóstwo komplementów. Obserwatorki gwiazdy  programu "Rolnik szuka żony" są pod wrażaniem jej nowej fryzury i uważają, że wyjątkowo korzystnie wygląda w zieleni:

Piękni, młodzi i zakochani - wyglądacie szałowo! 👌A kolor sukienki i fryzurka bardzo pasują Sosi 🤣

Jesteście cudowni

Ślicznie wyglądacie. Urocza sukienka bardzo twarzowa 🥰🥰

Piękna z Was para :)

Sami spójrzcie na zdjęcie weselnej kreacji Małgosi Borysewicz!

Zobacz także: Ania Bardowska z "Rolnik szuka żony" wręczyła mężowi kopertę i... niemal doprowadziła go do łez! Zobaczcie

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Często słyszę, że @paulo_borysewicz jest mało uśmiechnięty na zdjęciach, naprawdę nie wiem czemu 😃Wesele sąsiadki to rzadka sprawa w naszej miejscowości, ale tak się akurat składa,że u nas będzie rok po roku😌Było super❤️Z ciekawostek Wam zdradzę, że u sąsiadów też same córy😀 więc taki u nas babski zakątek był na U-K😍 Lata lecą, takie wydarzenia celebrujemy❤️ a dziś na kawkę poweselną ciasto Afrodyta, podam przepisa jeśli ktoś będzie chętny, trochę je zmodyfikowałam. Tym sposobem zakończyliśmy sezon imprezek😁tanecznych. Pabeł i Sosia- tatuś i mamuńcia😃 #bliźniaki#starzynawychodnym #fajnewesele#familytime

Post udostępniony przez Małgosia Borysewicz (@rolnikwszpilkach)

 

Sukienkę w podobnym stylu w swojej ofercie ma marka Mango. Zielona satynowa kreacja kosztuje 159 zł. 

Sukienka Mango
Mat. prasowe

Małgosia Borysewicz w ostatnim czasie pokochała satynowe sukienki. Niedawno pochwaliła się na Instagramie stylizacją z sukienką z Zary w roli głównej. Ten model na letniej wyprzedaży był dostępny za 49 zł.

Trendy lato 2020. Małgosia Borysewicz z "Rolnik szuka żony" w modnej sukience. Identyczna jest na wyprzedaży w Zarze za 49 złotych
Instagram/Rolnik w szpilkach

 

 

Więcej na temat Rolnik szuka żony
Przeładuj

Marietta z "Hotel Paradise" wbija szpilę uczestnikom pierwszej edycji show! "W "Love Island" wszyscy są ładni"

zobacz 01:22