Małgosia Borysewicz z "Rolnik szuka żony" opublikowała na Instagramie zdjęcia z rodzinnej imprezy i zachwyciła swoim wyglądem w supermodnej stylizacji! Rolniczka podkreśliła coraz większy ciążowy brzuszek w żółtej sukience na cienkie ramiączka. Była uczestniczka programu TVP wyglądała pięknie! Podobną sukienkę znajdziecie na wyprzedaży w Zarze!

Reklama

Małgosia Borysewicz cała w trendach

Małgosia Borysewicz w miniony weekend w towarzystwie najbliższych świętowała rocznicę ślubu swoich rodziców. Z tej wyjątkowej okazji wszyscy wybrali się do restauracji, która w przeszłości przeszła "Kuchenne rewolucje". Na rodzinnej imprezie Małgosia z czwartej edycji programu "Rolnik szuka żony" pokazała się w żółtej satynowej sukience na cienkie ramiączka. Rolniczka wyglądała pięknie! Stylizacja podkreśliła spory już ciążowy brzuszek Małgosi Borysewicz. Look byłej uczestniczki hitu TVP uzupełniły modne metaliczne sandały na słupku.

- Super rodzinka, mama wygląda zjawiskowo ????
- Najpiękniejsza para???? Cudowna letnia sukienka, wyglądasz kwitnąco ????
- Piękni jesteście ???? Śliczna sukienka????- komentują internauci.

Sukienka, w której na imprezie zaprezentowała się Małgosia, to hit który chyba nigdy nie wyjdzie z mody! Niemal identyczną znajdziecie teraz na wyprzedaży w Zarze. Sukienka z satynowej tkaniny została przeceniona z 69,90 złotych na 49,90 złotych!

Zobaczcie sami!

Zobacz także: Wiktoria Gąsiewska w sukience z Zary z drapowaniami. To hit lata za jedyne 60 złotych

Zobacz także

Małgosia Borysewicz w sukience na ramiączka.

Instagram

Podobną sukienkę kupicie na wyprzedaży w Zarze. Sukienka z satynowej tkaniny została przeceniona z 69,90 złotych na 49,90 złotych! Jest równie piękna!

zara.com
Reklama

Reklama
Reklama
Reklama