ONS

Małżeństwo Dody i Radosława Majdana przez wiele lat wzbudzało ogromne zainteresowanie mediów. Para była nawet mianowana tytułem "polskich Beckhamów". Po kilku latach sielanki i miłosnych deklaracji na oczach milionów Polaków, małżonkowie z wielkim hukiem zakończyli swój związek. Później była para szukała szczęścia u boku innych partnerów, ale nie były to historie z happy endem. Przynajmniej jeszcze do niedawna.

Od jakiegoś czasu pojawiały się spekulacje, że były mąż gwiazdy jest szczęśliwie zakochany, Radosław jednak milczał i niczego nie potwierdzał. Aż do minionego weekendu, gdzie na nagraniu finału muzycznego show "Bitwa na głosy" Majdan, po raz pierwszy od czasu rozstania z Dodą, pokazał się publicznie z nową partnerką! Na widowni, obok celebryty siedziała aktorka... Anna Prus. Para nie szczędziła sobie czułości.

Zastanawiamy się jedynie, czy publiczne pojawienie się Majdana i Prus nie jest spowodowane promocją książki sportowca, która już za kilka dni trafi do sprzedaży? Swoją drogą, Anna jest ładniejsza od Dody? Porównajcie:Więcej na temat Doda Anna Prus Radosław Majdan