Maja Sablewska w spodniach za 39 złotych
ONS

Maja Sablewska w spodniach za 39 złotych

Maja Sablewska w spodniach za 39 złotych
ONS

Chociaż z sieci zniknął na dobre blog Mai Sablewskiej to wystarczyło jej zaledwie rok jego istnienia, żeby wylansować swój charakterystyczny styl. Zobacz: Sablewska usunęła bloga! Była menadżerka gwiazd chyba za bardzo nie przejmuje się faktem zakończenia współpracy z marką Rimmel, bo wczoraj uśmiechnięta pojawiła się na publicznym wydarzeniu, na śniadaniu prasowym Sunrise Fashion Festival.

Maja na tę okazję wybrała bardzo minimalistyczną, jeżeli chodzi o kolory, stylizację. Do czarnego kapelusza, marynarki i trzewików w stylu retro celebrytka dobrała spodnie w czarno-białe pionowe pasy. Chociaż na pozór wydaje się, że za ostatnią z wymienionych części stylizacji musiała zapłacić sporo to nic bardziej mylnego. Za spodnie Maja zapłaciła zaledwie 39 złotych!

- Wypatrzyłam je niedawno w jednej z sieciówek. Ostatnio czytałam książkę, która ma okładkę w pionowe paski i chciałam mieć takie spodnie. Jak we wszystkim, tak i w modzie ważna jest harmonia i równowaga. Niefajnie jest przesadzić, żeby nie stać się jej ofiarą - powiedziała Maja w rozmowie z magazynem "Vege".

Jak widać, można się gustownie ubrać bez wydawania kilku tysięcy złotych. Chciałybyście mieć taki model spodni w swojej szafie?

Maja Sablewska w spodniach za 39 złotych

Zobacz stylizacje innych gwiazd obecnych na modowej dykusji przy śniadaniu:

Przeładuj

Czy Klaudia El Dursi sama wzięłaby udział w "Hotel Paradise" jako uczestniczka?

zobacz 00:52