Maja Sablewska krytykuje książkę Nergala
Newsy

Sablewska broni Dody i nabija się z Nergala: Wylewa brudy!

Nieoficjalny początek współpracy z Rabczewską?

Książka Nergala spotkała się już z falą krytyki ze strony Dody. Teraz głos w tej sprawie zabrała Maja Sablewska, która w poniedziałek oficjalnie pogodziła się ze swoją byłą podopieczną. Była menadżerka gwiazdy na swoim blogu wyraziła dość krytyczną opinię na temat wydawnictwa "Sacrum Profanum":

- Kiedy kilkukrotnie dostawałam propozycję napisania książki o moich byłych podopiecznych, raz po raz, odmawiałam bez zastanowienia.  Nie taką drogą chciałabym dążyć do celu – wyznaje Sablewska. Przeraża mnie najnowszy trend wywalania brudów poprzez pisanie książek. Ujawniania takich momentów z życia w samotności, czy też kiedy jest przy nas ukochana osoba, które nigdy nie powinny ujrzeć światła dziennego. Na szczęście w moim przypadku wydawnictwo zgodziło się na pokazanie mnie w zupełnie innej rolidodaje.


Zobacz: Doda i Sablewska imprezowały razem na urodzinach "Party"

Jak widać spotkanie obu pań na poniedziałkowej imprezie nie było ustawione. Doda zaproponowała Mai powrót do ponownej współpracy. Sablewska zawierając głos na temat poczynań literacki Nergala, w których to piosenkarka przedstawiona jest w bardzo negatywnym kontekście, pokazuje swoją uczciwość wobec przyjaciółki i daje do zrozumienia, że duet Doda-Sablewska ma sporą szansę na reaktywację.

Maja Sablewska o Dodzie i Edycie Górniak
ONS
Newsy
Sablewska o Dodzie i Górniak: Nie ułatwiały mi życia
Była menadżerka gwiazd zdradza kulisy pracy z artystkami

Edyta Górniak i Doda należą do grona największych polskich gwiazd oraz najbardziej wymagających. Krążą legendy na temat ich wymagań dotyczących koncertów, sesji zdjęciowych czy innych wydarzeń z ich udziałem. Nie można jednak odmówić im jednego - wszystko, za co się zabiorą, musi być perfekcyjne. Maja Sablewska miała okazje współpracować z nimi obiema. Przyznaje, że było ciężko. Zobacz: Doda czy Górniak? Sablewska: Wyjątkową artystką jest... Choć była menadżerka gwiazd zajmuję się swoją karierą telewizyjną, bowiem z powodzeniem prowadzi program "Sablewskiej sposób na modę" w TVN Style, nadal wraca do czasów, kiedy pracowała i z Dodą, i z Edytą Górniak. W emocjonującym wpisie na swoim Facebooku, stylistka przyznaje, że ludzie zaczęli ją kojarzyć przez pryzmat programu, ale wraca także do przeszłości : Pomyślałam sobie, że ludzie zaczęli mnie kojarzyć z programem. Odetchnęłam z ulgą, bo czułam, że nadchodzi moment, kiedy pracuje na własny rachunek. Przestałam być spostrzegana przez pryzmat Edyty G. czy Dody . Zaczęłam od początku, nie pierwszy raz, ale tym razem skoczyłam do wody bez koła ratunkowego. I choć moje ukochane gwiazdeczki nie ułatwiały mi życia to wiedziałam, że program pokaże jaka jestem na prawdę. Co chciałabym zrobić dla innych, a co dla siebie. Jakie mam wartości i cele w życiu - pisze na swoim Facebooku Maja. Gwiazda telewizji przekonuje również, że następna edycja jej programu będzie wyjątkowa: A już teraz mogę Wam śmiało napisać, że będzie to niezapomniana edycja . I nie dlatego, że Sablewska staje na rzęsach żeby się udało. Po prostu kobiety, które pojawiły się u mnie są przewspaniałe. Odważne i zdecydowane na to aby coś zmienić w swoim życiu. W pierwszej edycji udowodniłam, że moda zaczyna się pod ubraniem. W drugiej udowodnię, że moda jest dla wszystkich bez względu na...

Newsy
Nergal i Sablewska na wspólnych plotkach
Ciekawe o kim rozmawiali? ;-)

Adam Darski już wkrótce wyda swoją autobiografię, w której podobno możemy spodziewać się rozdziału poświęconego związkowi z Dodą. Temat na pewno zainteresuje wielu, tak samo jak zdjęcia ze spotkania z Mają Sablewską na Sunrise Fashion Festival . Znana dwójka wzięła udział w panelu dyskusyjnym na temat białaczki. Przypomnijmy, że Nergal poznał się z Mają kiedy był w związku z Dodą, a ta z kolei była jej menadżerką . Później Sablewska zakończyła współpracę z Rabczewską, ale związek z Darskim jeszcze potrwał kilka miesięcy dłużej. Od czasu rozstania Nergala z Dodą nie spotkaliśmy na żadnej imprezie publicznej Adama w towarzystwie Mai, aż do wczoraj. Widać, że Adam i Maja mieli o czym rozmawiać także poza częścią oficjalną. Wspólnie poruszyli zapewne wiele tematów. Ciekawe czy rozmawiali na temat twórczości Dody?

Doda krytykuje Nergala
Newsy
"Psim obowiązkiem Nergala jest jakakolwiek wdzięczność"! Doda ostro o byłym partnerze. O co chodzi?!
Co tak zdenerwowało Dodę?

  Doda ostro o byłym chłopaku, Nergalu! W rozmowie z film.dziennik.pl artystka oraz gwiazda nowego filmu "Pitbull. Ostatni Pies" mocno skrytykowała jego filmik, który opublikował na Dzień Kobiet. Twierdzi, że jego zachowanie było "mega kiepskie" oraz nawiązuje do zbierania potencjalnych dawców szpiku kostnego, który ruszyli mu na pomoc, gdy walczył z białaczką. Poznajcie szczegóły!   Zobacz:  Woronowicz zagrał z Dodą kilka scen w "Pitbullu"! Jak ją ocenia? "Niektórzy twórcy nie chcą pracować z nieprofesjonalnymi aktorami"   Afera z Nergalem rozpętała się w dniu kobiet, kiedy to artysta na swoim Facebooku zamieścił dość kontrowersyjny filmik - a mianowicie śpiewał utwór do sztucznego penisa, na którym była przymocowana figurka Jezusa. Już dzień później poseł Dominik Tarczyński złożył zawiadomienie do Prokuratury Rejonowej w Kielcach dotyczące podejrzenia popełnienia przestępstwa obrazy uczuć religijnych. Następnie Nergal usunął filmik i  przeprosił wszystkich urażonych:   W czwartek zamieściłem w mediach społecznościowych film z życzeniami z okazji Międzynarodowego Dnia Kobiet. Na filmie – oprócz mojej twarzy – widoczny był także jeden z artefaktów z mojej prywatnej kolekcji, instalacja autorstwa uznanego na całym świecie muzyka i artysty Thomasa Gabriela Fischera, która – jak widzę – wzbudziła spore kontrowersje. Cóż, część osób śledzących moje profile zrozumiała intencje, którymi się kierowałem, część nie do końca. Dlatego pragnę zaznaczyć, że jedynym moim zamiarem było rozbawienie żeńskiej części mojej publiczności. Trudno mi pojąć, że film ten mógł zostać odebrany inaczej, niż jako zwykły żart. Jeżeli jednak ktoś poczuł się nim urażony, to zadziało się tak wbrew moim intencjom. Takie osoby (a w szczególności KOBIETY) przepraszam – nie miałem zamiaru sprawić im przykrości....

Nasze akcje

Nowa kolekcja Lilou zachęca do świętowania wspólnych chwil

Partner
Pomysł na prezent: perfumy Tom Tailor

Te perfumy symbolizują drogocenne chwile szczęścia i spokoju

Partner

Niebanalna i ponadczasowa biżuteria Pandora zachwyca blaskiem

Partner

Uwielbiasz taniec? Rozwijaj swoje umiejętności i dziel się nimi ze światem!

Partner

Lubisz zieloną herbatę? Poznaj jej prozdrowotne właściwości

Partner

Słuchawki jak ekskluzywne kosmetyki? To możliwe z Huawei FreeBuds Lipstick

Partner