Blogerki wśród ludźi z branży modowej znane są nie od dziś. Jednak ostatnio dziewczyny mają swoje 5 minut w mediach. Nic w tym dziwnego, że każdy chce je poznać bliżej. Kilka dni temu na wspólny spacer udały się Maja Sablewska i Jessica Mercedes.

Reklama

Modowe ekspertki wzięły udział w warsztatach "Blog In Style", które odbywały się we Wrocławiu. Po wykładach Jessica i Maja postanowiły się odprężyć. Udały się na przechadzkę po parku. Podczas spaceru z pewnością nie zabrakło dyskusji na temat ubrań czy wymiany opinii na temat branży. W końcu kto jak kto, ale Maja i Jessica w obu tematach czują się jak ryba w wodzie.

Jessica Mercedes fotorelację ze spotkania zamieściła oczywiście na swoim popularnym blogu. Ze szczegółami opisała wszystkie ubrania jakie ona, jak i Sablewska miały na sobie. Z notki dowiadujemy się, że Maja miała na sobie m. in. marynarkę ekskluzywnego domu mody Balmain i t-shirt od Alexandra Wanga, jednego z ulubionych projektantów Rihanny. Blogerka wybrała stylizację bazując na ubraniach z popularnych sieciówkach.

Zobacz: Polskie blogerki na londyńskiej imprezie Rihanny

Reklama

Maja Sablewska od pewnego czasu też jest modową blogerką. Myślicie, że między nią, a Jessicą powstaje nić przyjaźni? Jeśli tak to bardzo stylowa.

Zobacz także
Reklama
Reklama
Reklama