Maja Hyży
ONS

Hyży pokazała dzieci w telewizji. Przeszkadzały jej w wywiadzie

Maja Hyży
ONS

W poprzedniej edycji sporo emocji wzbudzał udział małżeństwa wokalistów - Mai i Grzegorza Hyżych. Para występowała wprawdzie oddzielnie, ale wielokrotnie manifestowała swoją miłość przed kamerami. Kilka miesięcy po jego zakończeniu okazało się, że są w trakcie rozwodu. Przypomnijmy: "Nie chcę być kojarzona z moim mężem"

Maja zdaje się nie przejmować rozstaniem i skupiona jest na wychowywaniu dzieci oraz karierze muzycznej - niedawno młoda wokalistka wydała singiel, który zdaniem wielu jest jej komentarzem do całej sytuacji związanej z rozwodem. Zobacz: Maja Hyży nagrała piosenkę o rozstaniu z mężem

Dziś Hyży gościła w specjalnym zimowym wydaniu "Dzień Dobry TVN", gdzie na stoku narciarskim miała rozmawiać z Omeną Mensah. Wokalistce towarzyszyły jej bliźniaki, które nic nie robiły sobie z obecności kamer i obowiązków mamy - przeszkadzając jej raz po raz i ganiając po śniegu. Trzeba przyznać, że był to uroczy obrazek, a dzieciaki najwyraźniej odziedziczyły urodę po swojej śpiewającej matce.
 

 

 

Przeładuj

Ida Nowakowska już wybrała imię dla synka? Będzie tradycyjne! "Nie chcemy zrobić krzywdy dzidziusiowi"

zobacz 02:08