Maja Bohosiewicz
Instagram

Maja Bohosiewicz ostro do fanów: "Nie mam siły odpierać głupoty ludzkiej!" Poszło o jej dziecko!

Maja Bohosiewicz
Instagram

Maja Bohosiewicz w ogniu krytyki. Fani młodej mamy byli zaskoczeni wczorajszym oświadczeniem w sprawie jej dziecka. Na Instagramie wstawiła bowiem wpis, w którym zapowiedziała, że nie zamierza odpowiadać internautom na pytania o jej dziecko i nie będzie wypowiadać się w mediach na temat macierzyństwa.

Dziękujemy za porady, informacje i pytania. Spieszę z odpowiedzią, że moja dzidzia nie jest osobą publiczną więc nie, - nie pokaże zdjęcia, nie powiem jak ma na imię, ani nie będę się już angażowała w jakiekolwiek wypowiedzi medialne na temat ciąży, karmienia, chustowania, rodzenia, ulewania, kupek ani pępeków, pozostaje w swoim Zenie - napisała wówczas Maja Bohosiewicz.

Pod wpisem pojawiło się wiele komentarzy. Wśród nich pojawiły się zarzuty, że Maja Bohosiewicz nie jest konsekwentna w tym, co robiła będąc w ciąży. To właśnie wtedy założyła bloga o macierzyństwie, chętnie pokazywała swój rosnący brzuszek i gadżety, jakie kupiła dla maleństwa.

Ja jednak nie rozumiem polskich celebrytek, blog o ciazy i parentingu, teraz kolekcja kocykow dzieciecych i zapewne wiele innych komercyjnych przedsiewziec zwiazanych z byciem mama a orzy okazji "szanujcie nasza prywatnosc."- skomentowała jedna z internautek.

Maja Bohosiewicz odpowiedziała na te zarzuty i zdradziła,  dlaczego zmieniła w tej kwestii zdanie.

tak byl blog. Byl pomysl ale nie mam sily odpierac glupoty ludzkiej i wiecznych rad. Wiec zawieszam taka dzialalnosc. Kolekcja kocykow to piekna propozycja ktora do mnie przyszla i nie narusza moich dobr, ani dobr dzieciaczka. Musze ci opowiedziec jak spalo moje dziecko zeby zaprojektowac jednorozca na koc?- napisała na Instagramie (pisownia oryginalna).

Jesteście zaskoczeni?

 

Zobacz także: Bohosiewicz pokazała zdjęcie swojego DUŻEGO brzuszka ciążowego. Przy okazji zdradziła jaką stosuje dietę!

 

Maja Bohosiewicz odpowiada internautom.

Maja Bohosiewicz tłumaczy się z oświadczenia w sprawie swojego dziecka
Instagram

Maja Bohosiewicz nie zamierza rozmawiać o macierzyństwie.

Maja Bohosiewicz na pokazie Dawida Wolińskiego
ONS

Więcej na temat Maja Bohosiewicz
Przeładuj

Zobaczymy Dodę w "The Voice of Poland"? Fani bardzo chcą, ona też... Czy pojawiła się propozycja?

zobacz 02:27