Maja Bohosiewicz
Instagram
1/5
Maja Bohosiewicz
Instagram

 

Tegoroczna sylwestrowa noc była dla Mai Bohosiewicz wyjątkowa - aktorka wyszła za mąż za Tomasza Kwaśniewskiego, swojego wieloletniego partnera i ojca jej dzieci. Już od dłuższego czasu gwiazda serialu "Za marzenia" wspominała, że zmienia swój stan cywilny i tak też się stało. Oczywiście na swoim profilu na Instagramie Maja Bohosiewicz pokazała swoją spektakularną suknię ślubną. Potem okazało się, że miała także drugą! Zobaczcie na kolejnych stronach galerii, jak się prezentowała.

 

Zobacz: Maja Bohosiewicz wzięła ślub w Sylwestra! Mamy pierwsze ZDJĘCIA!

2/5
Maja Bohosiewicz
Instagram

 

Pierwsza suknia Mai Bohosiewicz robiła wrażenie! Miała głęboki dekolt, delikatną koronkę i bardzo długi tren. Kreacja została zaprojektowana przez Laurelle Fashion  i uszyta w 2 tygodnie przed samą ceremonią! 

 

Przepraszam, ale uważam, że jeszcze nie widziałam piękniejszej kiecki ślubnej🙈 - napisała Maja Bohosiewicz o swojej kreacji.

 

Zobacz: Maja Bohosiewicz już po ślubie. Która gwiazda zaśpiewała na jej weselu? W sieci pojawiły się NOWE zdjęcia! 

3/5
Maja Bohosiewicz
Instagram

 

Maja Bohosiewicz zdecydowała się też pokazać drugą kreację. Ta była znacznie krótsza i skromniejsza - została ozdobiona bowiem jedynie złotymi aplikacjami z przodu. Miała długi rękaw i głęboki dekolt. Ta kreacja też została zaprojektowana przez Laurelle Fashion.

 

Zobacz: "Płakałam ze wzruszenia" Maja Bohosiewicz pochwaliła się zdjęciem ze ślubu! Spójrzcie na zjawiskową suknię aktorki!

4/5
Maja Bohosiewicz
Instagram

 

Nam ciężko zdecydować, która kreacja ślubna Mai Bohosiewicz była ładniejsza!

 

Zobacz: Maja Bohosiewicz szykuje się do ślubu! Aktorka powie TAK jeszcze w tym roku! Znamy szczegóły

5/5
Maja Bohosiewicz
Instagram

 

A wam która bardziej się podobała?

 

Zobacz: Maja Bohosiewicz bierze ślub! Pokazała suknię ślubną!

Więcej na temat Maja Bohosiewicz