Newsy

Zakochani Rozenek i Majdan przed nasza kamerą: Kochanie, zdarza się krytyka?

Gwiazdy szczerze o plotkach i... perfumach

Ich związek trwa już rok, ale wciąż są najgorętszą parą w polskim show-biznesie. Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan przełamali niedawno swoją medialną nieśmiałość i pojawili się razem na dwóch dużych imprezach - Balu Fundacji TVN i urodzinach magazynu "Party". Nie trzeba chyba dodawać, że w obu przypadkach byli w samym centrum zainteresowania. Przypomnijmy: Rozenek i Majdan najpiękniejszą parą na urodzinach "Party". Nie zabrakło pocałunków

Była to również jedyna okazja na to, aby po raz pierwszy porozmawiać z parą na temat plotek i doniesień prasy, bowiem nie da się ukryć, że są najczęściej opisywanymi gwiazdami w polskiej prasie. Oni sami jednak nie śledzą publikacji na swój temat. W rozmowie z AfterParty.pl Rozenek i Majdan przyznają, że nie mają czasu na czytanie plotek, a informują o nich jedynie bliscy znajomi i rodzina. Dodają, że najbliżsi są często nimi zdziwieni czy wręcz zmartwieni.
 

Rozenek: My bardzo dużo pracujemy, mamy dzieci i to trochę jest tak, że nie do końca mamy czas, żeby siedzieć i to przeglądać. Co więcej, zdajemy sobie sprawę, że nie wszystkie te informacje, które się pojawiają, są prawdziwe, więc jakoś nie żyjemy tym, co gazety piszą, prawda?

Majdan: Wydaję mi się, ze niedorzeczne plotki powinny być szybko zapomniane. Bardziej informują nas nasi znajomi, przyjaciele, bądź rodzina, którzy pytają nas czy to prawda, zdziwieni, zmartwieni i wtedy to jest takie nasze źródło informacji.


Zapytaliśmy też o kolejne perfumy sygnowane nazwiskiem Radka, które niebawem trafią do sprzedaży. Okazuje się, że Perfekcyjna jest wielką fanką zapachu ukochanego i pierwszym recenzentem.
 

Majdan: Świata sportu nigdy nie porzucę, to jest moje życie. Po zakończeniu kariery byłem trenerem i można powiedzieć, że mentalnie dalej nim jestem. A jeśli chodzi o perfumy to jest coś "przy okazji". Zawsze uważałem, że zapach jest czymś ważnym i postanowiłem stworzyć swoje perfumy - jest Vabun, teraz powstała "Gold Edition", która już niedługo będzie w drogeriach do zakupieniach. I to jest bardziej na zasadzie ciekawości, spontanicznego pomysłu, a piłka nożna będzie na zawsze w moim sercu.

Rozenek: Mi się oczywiście podobają, ja zawsze pierwsza testuję!

Majdan: Tak, Małgosia zawsze jest takim moim pierwszym recenzentem.

Rozenek: Kochanie, a zdarzają się słowa krytyki?

Majdan: Małgosia jest osobą szczerą i prawdziwą, więc jak coś się jej nie podoba to jak najbardziej, natomiast ja zawsze prezentuję jej efekt końcowy i te dwa zapachy się Małgosi podobają.

Rozenek: Tak, są rewelacyjne!


Musicie przyznać, że aż miło na nich popatrzeć, prawda?

Zobacz: Rozenek leci do Londynu w sprawie zagranicznego kontraktu. Nie chodzi o PPD

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan na urodzinach "Party":

Nasze akcje

Uwielbiasz taniec? Rozwijaj swoje umiejętności i dziel się nimi ze światem!

Partner
Newsy

Kosmetyki, które dbają o ciebie i planetę. Poznaj nową linię przeciwzmarszczkową Laboratorium Kosmetycznego Ava

Partner

Lubisz zieloną herbatę? Poznaj jej prozdrowotne właściwości

Partner

Słuchawki jak ekskluzywne kosmetyki? To możliwe z Huawei FreeBuds Lipstick

Partner
Newsy

Pierścionek zaręczynowy w codziennych stylizacjach. Sprawdź najmodniejsze zestawienia na jesień 2021

Partner
Kosmetyki Neboa
Newsy

Zadbaj o włosy w duchu eko. Jak duży wpływ na planetę ma zawartość naszych kosmetyczek? Będziesz zaskoczona!

Partner