Party Stories
Doda z mężem Emilem Stępniem
Krystian Ferretti z "Hotel Paradise 3"
Newsy

Zakochani Rozenek i Majdan przed nasza kamerą: Kochanie, zdarza się krytyka?

Gwiazdy szczerze o plotkach i... perfumach

Ich związek trwa już rok, ale wciąż są najgorętszą parą w polskim show-biznesie. Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan przełamali niedawno swoją medialną nieśmiałość i pojawili się razem na dwóch dużych imprezach - Balu Fundacji TVN i urodzinach magazynu "Party". Nie trzeba chyba dodawać, że w obu przypadkach byli w samym centrum zainteresowania. Przypomnijmy: Rozenek i Majdan najpiękniejszą parą na urodzinach "Party". Nie zabrakło pocałunków

Była to również jedyna okazja na to, aby po raz pierwszy porozmawiać z parą na temat plotek i doniesień prasy, bowiem nie da się ukryć, że są najczęściej opisywanymi gwiazdami w polskiej prasie. Oni sami jednak nie śledzą publikacji na swój temat. W rozmowie z AfterParty.pl Rozenek i Majdan przyznają, że nie mają czasu na czytanie plotek, a informują o nich jedynie bliscy znajomi i rodzina. Dodają, że najbliżsi są często nimi zdziwieni czy wręcz zmartwieni.
 

Rozenek: My bardzo dużo pracujemy, mamy dzieci i to trochę jest tak, że nie do końca mamy czas, żeby siedzieć i to przeglądać. Co więcej, zdajemy sobie sprawę, że nie wszystkie te informacje, które się pojawiają, są prawdziwe, więc jakoś nie żyjemy tym, co gazety piszą, prawda?

Majdan: Wydaję mi się, ze niedorzeczne plotki powinny być szybko zapomniane. Bardziej informują nas nasi znajomi, przyjaciele, bądź rodzina, którzy pytają nas czy to prawda, zdziwieni, zmartwieni i wtedy to jest takie nasze źródło informacji.


Zapytaliśmy też o kolejne perfumy sygnowane nazwiskiem Radka, które niebawem trafią do sprzedaży. Okazuje się, że Perfekcyjna jest wielką fanką zapachu ukochanego i pierwszym recenzentem.
 

Majdan: Świata sportu nigdy nie porzucę, to jest moje życie. Po zakończeniu kariery byłem trenerem i można powiedzieć, że mentalnie dalej nim jestem. A jeśli chodzi o perfumy to jest coś "przy okazji". Zawsze uważałem, że zapach jest czymś ważnym i postanowiłem stworzyć swoje perfumy - jest Vabun, teraz powstała "Gold Edition", która już niedługo będzie w drogeriach do zakupieniach. I to jest bardziej na zasadzie ciekawości, spontanicznego pomysłu, a piłka nożna będzie na zawsze w moim sercu.

Rozenek: Mi się oczywiście podobają, ja zawsze pierwsza testuję!

Majdan: Tak, Małgosia zawsze jest takim moim pierwszym recenzentem.

Rozenek: Kochanie, a zdarzają się słowa krytyki?

Majdan: Małgosia jest osobą szczerą i prawdziwą, więc jak coś się jej nie podoba to jak najbardziej, natomiast ja zawsze prezentuję jej efekt końcowy i te dwa zapachy się Małgosi podobają.

Rozenek: Tak, są rewelacyjne!


Musicie przyznać, że aż miło na nich popatrzeć, prawda?

Zobacz: Rozenek leci do Londynu w sprawie zagranicznego kontraktu. Nie chodzi o PPD

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan na urodzinach "Party":

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Nasze akcje
Delia My Cream
Styl życia

Krem idealnie dopasowany? Zrób go sama, z Delią to łatwe!

Partner
Macchia marki Tubądzin - wystrój we włoskim stylu
Styl życia

Mieszkanie inspirowane słoneczną Italią. Styl, który pokochały gwiazdy!

Partner
lenor-fresh-air-efect
Fleszstyle

Jak urządzić wnętrze, by zawsze zachwycało świeżością?

Partner
dax-cashmere-podklad-moon-blink
Fleszstyle

Klaudia El Dursi i Marcelina Zawadzka pokochały ten drogeryjny podkład i bazy pod makijaż!

Partner
Motorola moto g100
Styl życia

Uwielbiasz spędzać czas z przyjaciółmi? Wiemy, co zrobić, żeby te spotkania dawały ci jeszcze więcej radości!

Partner