Ich związek trwa już rok, ale wciąż są najgorętszą parą w polskim show-biznesie. Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan przełamali niedawno swoją medialną nieśmiałość i pojawili się razem na dwóch dużych imprezach - Balu Fundacji TVN i urodzinach magazynu "Party". Nie trzeba chyba dodawać, że w obu przypadkach byli w samym centrum zainteresowania. Przypomnijmy: Rozenek i Majdan najpiękniejszą parą na urodzinach "Party". Nie zabrakło pocałunków

Reklama

Była to również jedyna okazja na to, aby po raz pierwszy porozmawiać z parą na temat plotek i doniesień prasy, bowiem nie da się ukryć, że są najczęściej opisywanymi gwiazdami w polskiej prasie. Oni sami jednak nie śledzą publikacji na swój temat. W rozmowie z AfterParty.pl Rozenek i Majdan przyznają, że nie mają czasu na czytanie plotek, a informują o nich jedynie bliscy znajomi i rodzina. Dodają, że najbliżsi są często nimi zdziwieni czy wręcz zmartwieni.

Rozenek: My bardzo dużo pracujemy, mamy dzieci i to trochę jest tak, że nie do końca mamy czas, żeby siedzieć i to przeglądać. Co więcej, zdajemy sobie sprawę, że nie wszystkie te informacje, które się pojawiają, są prawdziwe, więc jakoś nie żyjemy tym, co gazety piszą, prawda?

Majdan: Wydaję mi się, ze niedorzeczne plotki powinny być szybko zapomniane. Bardziej informują nas nasi znajomi, przyjaciele, bądź rodzina, którzy pytają nas czy to prawda, zdziwieni, zmartwieni i wtedy to jest takie nasze źródło informacji.

Zapytaliśmy też o kolejne perfumy sygnowane nazwiskiem Radka, które niebawem trafią do sprzedaży. Okazuje się, że Perfekcyjna jest wielką fanką zapachu ukochanego i pierwszym recenzentem.

Majdan: Świata sportu nigdy nie porzucę, to jest moje życie. Po zakończeniu kariery byłem trenerem i można powiedzieć, że mentalnie dalej nim jestem. A jeśli chodzi o perfumy to jest coś "przy okazji". Zawsze uważałem, że zapach jest czymś ważnym i postanowiłem stworzyć swoje perfumy - jest Vabun, teraz powstała "Gold Edition", która już niedługo będzie w drogeriach do zakupieniach. I to jest bardziej na zasadzie ciekawości, spontanicznego pomysłu, a piłka nożna będzie na zawsze w moim sercu.

Rozenek: Mi się oczywiście podobają, ja zawsze pierwsza testuję!

Majdan: Tak, Małgosia zawsze jest takim moim pierwszym recenzentem.

Rozenek: Kochanie, a zdarzają się słowa krytyki?

Majdan: Małgosia jest osobą szczerą i prawdziwą, więc jak coś się jej nie podoba to jak najbardziej, natomiast ja zawsze prezentuję jej efekt końcowy i te dwa zapachy się Małgosi podobają.

Rozenek: Tak, są rewelacyjne!

Musicie przyznać, że aż miło na nich popatrzeć, prawda?

Zobacz: Rozenek leci do Londynu w sprawie zagranicznego kontraktu. Nie chodzi o PPD

Zobacz także

Reklama

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan na urodzinach "Party":

Reklama
Reklama
Reklama