Jakub Rzeźniczak ponownie zostanie ojcem! Jak informuje jeden z serwisów, ukochana sportowca, Magdalena Stępień jest w ciąży. Już niedługo piłkarz i gwiazda "Top Model" powitają na świecie swoje pierwsze wspólne dziecko!

Reklama

Zobacz także: Jakub Rzeźniczak po raz pierwszy pokazał córkę na Instagramie! Inez ma już 3 latka i jest śliczna

Jakub Rzeźniczak zostanie ojcem

Jakub Rzeźniczak potwierdził swój związek z Magdaleną Stępień z "Top Model" w minione wakacje. Zakochani nie zwalniają tempa. Niedługo rozpoczną zupełnie nowy i niezwykle ważny etap w życiu! Jak informuje serwis Plotek.pl. sportowiec i modelka niedługo powitają na świecie swoje pierwsze wspólne dziecko!

Miłość Magdy i Kuby kwitnie. O dziecku myśleli już od jakiegoś czasu. Teraz ich marzenie o założeniu rodziny zaczyna się spełniać, ponieważ Magdzie udało się zajść w ciążę. Jest bardzo szczęśliwa i podekscytowana - twierdzi informator serwisu Plotek.pl

Jakub Rzeźniczak i Magdalena Stępień jak narazie nie potwierdzili oficjalnie tej radosnej nowiny.

W ostatnim czasie życie uczuciowe Jakuba Rzeźniczaka było bardzo burzliwe. Piłkarz rozstał się z żoną - Edytą Zając, niedługo potem przyznał, że ma córkę. Dziewczynka ma na imię Inez. O matce dziewczynki niewiele wiadomo, ale jak zapewniał sam piłkarz, utrzymuje z nią kontakt. Niedługo później sportowiec pochwalił się kolejnym związkiem - z Magdaleną Stępień znaną z "Top Model". W ich stosunkowo krótkim ale intensywnym związku również nie brakowało kryzysów, jednak udało im się je wspólnie pokonać. Teraz przed nimi zupełnie nowy etap. W końcu niedługo ich rodzina się powiększy! My już teraz gratulujemy i czekamy na oficjalne potwierdzenie ciąży przez samych zainteresowanych.

Zobacz także

Zobacz także: Dlaczego Edyta Zając i Jakub Rzeźniczak rozstali się? Burzliwa historia ich związku

Magdalena Stępień z "Top Model" i Jakub Rzeźniczak zostaną rodzicami. Będzie to pierwsze wspólne dziecko pary.

Instagram

Jakub Rzeźniczak ma jeszcze córeczkę. Dziewczynka ma na imię Inez.

Instagram
Reklama

Reklama
Reklama
Reklama