Magdalena Stępień z synem w Izraelu na leczeniu
Instagram @magdalena___stepien
Newsy

Magdalena Stępień szczerze o chorobie syna: "Oliwiera mogłoby już z nami nie być..."

Magdalena Stępień udzieliła poruszającego wywiadu o chorobie syna: "Markery nowotworowe Oliwiera spadły prawie do zera". Wspomniała też o Rzeźniczaku

Magdalena Stępień nadal przebywa w Izraelu ze swoim synkiem Oliwierem, a w sieci trwa zbiórka na dalsze leczenie i operacje chłopca. A jak teraz czuje się Oliwier i jego mama? Magdalena Stępień po raz pierwszy od czasu choroby syna w rozmowie z Sandrą Hajduk dla serwisu kobieta.pl zdradziła, jak radzi sobie sama w szpitalu, czy udaje jej się porozumiewać z lekarzami i jak zareagowała na kontrowersje wokół zbiórki na leczenie Oliwiera.

"Taniec z Gwiazdami": Zaskakujące gaże gwiazd za udział w 13. edycji! Kwota dla rekordzisty szokuje!

Magdalena Stępień o chorobie dziecka: "Lekarze nie wiedzą, z czym mają do czynienia w 100%"

Magdalena Stępień nie ukrywa, że choroba Oliwiera bardzo ją zmieniła. Modelka w rozmowie z Kobieta.pl mówi wprost, że przypadek jej synka jest bardzo skomplikowany i dopiero po wycięciu guza okaże się, że jakie kroki dalej trzeba podjąć, aby walczyć z chorobą:

Przypadek Oliwiera był badany miesiąc, bardzo szczegółową metodą. Wiem, że tutejsi lekarze na pewno się nie pomylili. Ale trzeba pamiętać, że przypadek Oliwiera jest na tyle skomplikowany, że lekarze nie wiedzą, z czym mają do czynienia w 100 procentach. Dopiero po usunięciu guza będzie można podjąć kroki, by dowiedzieć się, czym on właściwie jest. Może lekarze dojdą do tego, skąd wziął się ten guz? Wiem na pewno, że lekarze w Izraelu chcą opisać przypadek Oliwiera. Na pewno, gdy historia będzie już zakończona, o wszystkim szczegółowo opowiem - mam pełną dokumentację leczenia Oliwiera.

Gwiazda "Top Model" poinformowała też, że "markery nowotworowe Oliwiera spadły prawie do zera", ale pojawiły się zmiany w płucach, które są obecnie badane:

Nie wiemy na razie z czym się mierzymy, ale najważniejsze, że wiemy, że to nie jest genetyczny rak. Czekamy na operację, wycięcie guza i podjęcie dalszych działań. Dla mnie najważniejsze jest to, że markery nowotworowe Oliwiera spadły prawie do zera. Niedługo Oli będzie operowany, czekamy tylko na wyniki badania tomograficznego i sprawdzamy, skąd wzięły się zmiany w płucach.

Magdalena Stępień o zdrowiu synka
Instagram @magdalena___stepien

Zobacz także: Magdalena Stępień poinformowała o wyjątkowym dniu: "Taka poranna niespodzianka"

Magdalena Stepień nie traci wiary: "Bóg działa poprzez lekarzy"

Magdalena Stępień w wywiadzie mówi też wprost o tym, jak ważna jest dla niej wiara w tym trudnym momencie i mimo trudnej sytuacji stara się traktować chorobę syna jako lekcję. 

Jestem tu całkowicie sama, mam trudną sytuację i prywatną i finansową. Ja jako osoba wierząca wszystko traktuję jako gest Boga, ale ci, którzy nie wierzą, na pewno widzą tu potęgę nauki. Ja widzę to tak, że Bóg działa poprzez lekarzy.

Modelka dodaje też wprost, że dopiero podczas pobytu w szpitalu w Izraelu zrozumiała tę chorobę, dużo o niej czytała, rozmawiała z lekarzami, konsultowała wyniki, a teraz czeka na operację syna, który jak się ostatnio okazało nie ma śmiertelnego genu. Przekazując tę ważną wiadomość Magdalena Stępień dodała: "W naszym przypadku to ogromny cud". 

Ja od początku wiedziałam, że przypadek Oliwiera odbiega od wszystkich innych. Miałam przeczucie, że z nim jest po prostu inaczej. Myślę, że gdybym nie przyjechała z synem tutaj, Oliwiera mogłoby już z nami nie być. Dopiero po przylocie tutaj zaczęłam rozumieć tę chorobę. Nie spodziewałam się takiego obrotu sytuacji, że dowiem się, że nie ma u niego genu nowotworowego. 

Magdalena Stępień o chorym synku
Instagram @magdalena___stepien

Magdalena Stępień o hejcie na zbiórkę oraz braku pomocy od Jakuba Rzeźniczaka

Magdalena Stępień nie ukrywa, że chodzi jej tylko o leczenie syna, a zamieszanie wokół zbiórki było dla niej bardzo trudne, ale z pomocą przyszli bliscy, którzy tłumaczyli modelce skąd taki hejt. Gwiazda TVN nie ukrywa, że musiała wyprzedawać swoje rzeczy, aby utrzymać się w Izraelu, a koszty miesięczne są ogromne. Sam hotel to "10 tysięcy złotych miesięcznie" - podsumowuje Magdalena Stępień.

Było mi bardzo ciężko, ale przyjaciele tłumaczyli mi, skąd to się bierze. Tata Oliwiera jest medialną osobą, to ma wpływ na to, że ludzie myślą, że jesteśmy bogatymi ludźmi. Tylko, że mało kto dysponuje tak dużymi kwotami nagle. Ja wyprzedałam wszystko co mam, nadal sprzedaję. Wszystko jest do zweryfikowania. Najbardziej bolało mnie to, kiedy ludzie mówili, że wydam te pieniądze ze zbiórki na auto czy mieszkanie.  (...) Tu jest okrutnie drogo, dlatego pieniądze, które dostaję od ojca dziecka plus to co mam ze sprzedaży moich butów czy ubrań idzie na utrzymanie. Sam hotel to 10 tysięcy złotych miesięcznie.

Podczas rozmowy Magdalena Stępień poruszyła też temat pomocy od Jakuba Rzeźniczaka i opowiedziała, jak faktycznie wygląda:

Na wszystko mam faktury i paragony, z 3 tysięcy złotych alimentów, które dostaję, nie byłabym w stanie utrzymać się tu z Oliwierem. 450 tysięcy złotych, które uzbierałam, poszły na szpital. Ludzie nie wiedzą o tym, że za sam przelew zapłaciłam 16 tysięcy złotych, bo nie miałam konta walutowego. Przecież w takich sytuacjach człowiek o tym nie myśli. Ludzie są okropni, przecież gdybym naprawdę kłamała, to byłoby do sprawdzenia. Liczyłam na pomoc ojca mojego syna, ale jej nie otrzymałam, więc te 30 tysięcy złotych, które zostały ze zrzutki, poszły na hotel tutaj i na życie, na pampersy, na jedzenie. 

Magdalena Stępień płacze
Instagram @magdalena___stepien
Newsy
Magdalena Stępień z "Top Model" w rozpaczliwym wpisie: "Tej Magdy już nie będzie" 
Magdalena z "Top Model" zalana łzami pisze o Jakubie Rzeźniczaku: "Ojciec mojego dziecka dopiął swego, zniszczył mnie".

Magdalena Stępień i Jakub Rzeźniczak rozstali się tuż przed narodzinami syna. Po rozstaniu pozostają w konflikcie, który zaczyna być coraz bardziej medialny. Niedawno modelka zarzuciła sportowcowi, że "nie ma litości dla niej w czasie połogu". Teraz opublikowała kolejny rozpaczliwy wpis. W sieci pojawiło się również zdjęcie zapłakanej mamy Oliwiera: Ojciec mojego dziecka dopiął swego, zniszczył mnie totalnie O co chodzi?  Zobacz także:  Magdalena Stępień z "Top Model" urodziła! Pokazała urocze zdjęcie dziecka Magdalena Stępień w rozpaczliwym wpisie o Jakubie Rzeźniczaku  Kilka miesięcy temu, gdy Magdalena Stępień z "Top Model" i Jakub Rzeźniczak ogłosili, że są parą, a potem, że spodziewają się dziecka , nikt nie przypuszczał, że ich związek zakończy się jeszcze przed narodzinami malucha. Syn pary przyszedł na świat w lipcu i otrzymał piękne imię Oliwier. Gdy chłopiec się urodził, Jakub Rzeźniczak był w nowym związku. Sportowiec i modelka nie utrzymują dobrych kontaktów. Ostatnio uczestniczka "Top Model" napisała o samotnym rodzicielstwie w ten sposób:  Ostatnie dni to był jakiś HARDCORE. Gorączka 40 stopni, zapalenie piersi i ja sama z tym wszystkim. Teraz dopiero wiem, jak silna jestem. Ale ten widok wynagradza wszystko - napisała publikując zdjęcie z synkiem.  Teraz w sieci pojawił się kolejny wpis. Magdalena Stępień opublikowała na Instagramie zdjęcie, na którym nawet nie ukrywa w jakim jest stanie. Cała zapłakana poinformowała internautów, że na jakiś czas zawiesza aktywność w mediach społecznoścowych:  Obiecuje, że jak wrócę to tej Magdy już nie będzie. Całuję was. Będzie mi was brakować, bo daliście mi dużo siły i wsparcia, za które z całego serca dziękuję i Oliwier...

Smutna Magdalena Stępień
Instagram @magdalena___stepien
Newsy
Magdalena Stępień poradziła sobie z rozpaczą? Pokazała nowe zdjęcie z synkiem 
Magda Stępień po kłótni z Jakubem Rzeźniczakiem poinformowała, że znika ze social-mediów. Jej przerwa potrwała tydzień. Opowiedziała o tym, jak sobie radzi.

Tydzień temu Magdalena Stępień opublikowała rozpaczliwy wpis. To wszystko z powodu medialnego konfliktu, jaki wybuchł pomiędzy nią a jej byłym już partnerem, Jakubem Rzeźniczakiem. Para rozstała się niedługo przed narodzinami ich wspólnego dziecka.  Ojciec mojego dziecka dopiął swego, zniszczył mnie totalnie - napisała w sieci, publikując zdjęcie, na którym jest wręcz opuchnięta od płaczu Stan psychiczny młodej mamy przestraszył internautów, a w pomoc zaangażowała się sama Maffashion. Niedługo później Magdalena Stępień opublikowała kolejny wpis, w którym zapewniła, że jest pod dobrą opieką i znika z mediów społecznościowych. Jej przerwa potrwała tydzień. Właśnie opublikowała nowe zdjęcie z synkiem. Co napisała? Zobacz także:  Maffashion apeluje o pomoc dla Magdaleny Stępień! "Kobieta jest w poługu, rozchwiana emocjonalnie" Magdalena Stępień wróciła na Instagram  Magdalena Stępień z "Top Model" i Jakub Rzeźniczak ponad rok temu ogłosili, że są parą. Kilka miesięcy później poinformowali, że  spodziewają się dziecka , nikt nie przypuszczał, że ich związek zakończy się jeszcze przed narodzinami malucha.  Syn pary przyszedł na świat w lipcu . Piłkarz wtedy był już w nowym związku. Magdalena Stępień nie ukrywa, że trudno jest jej pogodzić się z tym, że jej były partner tak szybko wszedł w nową relację.  Ostatni wpis Magdaleny Stępień mocno zmartwił internautów. Napisała wówczas:  Chyba rzeczywiście muszę odpocząć chwilę od tego wszystkiego! W dniu dzisiejszym ojciec mojego dziecka dopiął swego, zniszczył mnie totalnie i tym samym osiągnął swój sukces. Może być dumny i cieszyć się już swoim szczęściem w spokoju. Raz na zawsze zamknął mi buzię! Po czym oznajmiła, że...

Magdalena Stępień w ciąży. Magdalena Stępień z wózkiem
Instagram @magdalena___stepien
Newsy
Magda Stępień wbija szpilę Jakubowi Rzeźniczakowi: "Ktoś nie ma litości dla mnie w czasie połogu"
Magda Stępień sama wychowuje syna po rozstaniu z Jakubem Rzeźniczakiem. Zdradziła, że ostatnie dni były dla niej bardzo ciężkie: "Gorączka 40 stopni, zapalenie piersi (...)". Ostry wpis w sieci!

Magdalena Stępień wystąpiła w programie "Top Model", ale słuch szybko o niej zaginął. Jednak od jakiegoś czasu jest o niej coraz głośniej, głównie od momentu kiedy zaczęła spotykać się z Jakubem Rzeźniczakiem. Wówczas chętnie razem się pokazywali na Instagramie i udzielali wywiadów. Doczekali się również dziecka, niestety, jeszcze przed narodzinami Magda i Jakub rozstali się! Jak ich relacje wyglądają dziś? W sieci pojawił się ostry wpis Stępień! Zobacz także:  Magdalena Stępień z "Top Model" urodziła! Pokazała urocze zdjęcie dziecka  Burzliwy związek Magdy Stępień i Jakuba Rzeźniczaka  Magda Stępień i Jakub Rzeźniczak szybko zdecydowali się na dziecko, bo już po kilku miesiącach związku. Internauci byli w szoku, że modelka zdecydowała się na dziecko z piłkarzem, znając jego burzliwą przeszłość. Jednak nikt się nie spodziewał, że modelka i piłkarz rozstaną się jeszcze przed narodzinami dziecka! Tym bardziej szokuje to, że sportowiec jest już w nowym związku.  Zobacz także:  Jakub Rzeźniczak po raz pierwszy pokazał córkę na Instagramie! Inez ma już 3 latka i jest śliczna Uczestniczka "Top model" nie ukrywa w mediach, że jest załamana całą sytuacją, a najbardziej nie może znieść tego, że Kuba znalazł już sobie inną dziewczynę. Miała jeszcze nadzieję, że po urodzeniu syna Oliwiera wrócą do siebie, ale kiedy dowiedziała się o nowym związku Rzeźniczaka, zdała sobie sprawę, że jest to już niemożliwe.  Magda Stępień ostro o byłym partnerze! Magda Stępień wczoraj podzieliła się z fanami niezwykle szczerym i przejmującym wyznaniem o samotnym macierzyństwie. Wyznała, że ostatnie dni były dla niej bardzo trudne: Ostatnie dni to był jakiś HARDCORE. Gorączka 40 stopni, zapalenie piersi i ja sama z...

Nasze akcje
Dua Lipa, Rihanna, Alessandra Ambrosio
Newsy
Te gwiazdy wiedzą jak stworzyć niezapomniane stylizacje!
Partner
Weleda
Newsy
Kosmetyki, które łączą tradycję z nowoczesnością. Poznaj je!
Partner
Zmysłowy i uwodzicielski czy delikatny i czarujący – jaki jest twój zapach?
Newsy
Ponadczasowy czy zaskakujący? Ten zapach ma jedno i drugie!
Partner
Sprawdź, jak skutecznie „cofnąć zegar” i odmłodzić spojrzenie!
Newsy
Spektakularny i jednocześnie naturalny wygląd? Sprawdź, jak odmłodzić spojrzenie!
Partner
Eva Longoria
Styl życia
Wymarzona sylwetka bez wyrzeczeń? To możliwe!
Partner
Newsy
Nowa kolekcja Lilou zachęca do świętowania wspólnych chwil
Partner
Pomysł na prezent: perfumy Tom Tailor
Newsy
Te perfumy symbolizują drogocenne chwile szczęścia i spokoju
Partner
Newsy
Niebanalna i ponadczasowa biżuteria Pandora zachwyca blaskiem
Partner
Nowości
PartyExtra
Małgorzata Rozenek-Majdan uśmiechnięta
Newsy
Małgorzata Rozenek-Majdan
BZ
Julia Wieniawa w neonowej sukience na lato
Newsy
Julia Wieniawa
BZ
Katarzyna Cichopek na 59 Festiwalu w Opolu
Newsy
Katarzyna Cichopek
BZ
Klaudia El Dursi na plaży
TV-Show
Hotel Paradise
BZ
Ślub od pierwszego wejrzenia x-news
TV-Show
Ślub od pierwszego wejrzenia
BZ
Versace wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Trendy w koloryzacji włosów na wiosnę i lato 2022. Te odcienie robią mocne wrażenie
Marcelina Zielnik
Gorący trend: Dopamine dressing
Fleszstyle
Dopamine dressing to najgorętszy trend sezonu. Obłędną koszulę w stylu Małgorzaty Rozenek-Majdan kupisz w Sinsay za 39,99
Anna Kusiak
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Niemal identyczne kupisz w Sinsay za 35 zł
Newsy
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Podobne kupisz w Sinsay za 35 zł
Urszula Jagłowska-Jędrejek
Anna Lewandowska w swetrze za ponad tysiąc złotych
Newsy
Anna Lewandowska w modnym swetrze ponad tysiąc złotych. W Sinsay kupisz podobny za 50 złotych!
Aleksandra Skwarczyńska-Bergiel
Moda uliczna wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Najmodniejsze buty na wiosenno-letni sezon. Te modele ma w szafie każda it-girl
Marcelina Zielnik