Magdalena Stępień o zdrowiu synka
Instagram @magdalena___stepien
Newsy

Magdalena Stępień wciąż walczy o zdrowie Oliwiera: "U syna pojawiły się przerzuty"

Magdalena Stępień po długiej przerwie poinformowała o stanie zdrowia syna. "Powoli oswajam się z myślą, że mój syn jest ciężko chory".

Magdalena Stępień poinformowała, że szpital w Izraelu robi wszystko, co w jego mocy, by uratować życie chłopca. Niestety pojawiły się już przerzuty, a Magdalena Stępień przyznała, że nowotwór na jaki choruje chłopiec jest znacznie rzadszy niż sądzono dotychczas.  

Od kilku miesięcy jestem skupiona wyłącznie na walce o życie mojego Synka Oliwiera, to długa i trudna walka - przyznała ze smutkiem. 

Jak aktualnie czuje się synek Magdaleny Stępień i Jakuba Rzeźniczaka? 

"Top Model": Joanna Krupa o pogrzebie małego Oliwiera. Skierowała ważne słowa do Magdaleny Stępień

Magdalena Stępień o leczeniu syna. Nowe informacje 

Gdy dwa miesiące temu Magdalena Stępień poinformowała o chorobie swojego synka Oliwiera, sytuacja zdrowotna chłopca była bardzo trudna. Modelka przyznała, że jej synka dopadła rzadka odmiana nowotworu wątroby, która wymaga specjalistycznego leczenia za granicą. Wtedy właśnie Magdalena Stępień otworzyła zbiórkę pieniędzy, która dzięki licznym wpłatom zamknęła się zaledwie w 7 godzin! Zbieranie pieniędzy wzbudziło jednak wątpliwości co niektórych. Znany YouTuber Dziki Trener zdecydował się skrytykować Magdę Stępień i Jakuba Rzeźniczaka, twierdząc, że dysponują kwotą, którą ustanowiono w zbiórce. Te oskarżenia wywołały ogromne emocje, głos w sprawie zabrało mnóstwo gwiazd. W końcu sam Jakub Rzeźniczak tłumaczył się z ów zbiórki, twierdząc, że nie miał o niej pojęcia. Mimo wszelkich skandali Magdalenie Stępień skupionej na ratowaniu syna udało się wyjechać do Izraela i tam rozpocząć leczenie. Po kilku tygodniach milczenia w końcu na jej profilu pojawił się post:

- Witajcie Moi Drodzy. Długo mnie tutaj nie było, ale liczę na Wasze zrozumienie skąd to wynika. Od kilku miesięcy jestem skupiona wyłącznie na walce o życie mojego Synka Oliwiera, to długa i trudna walka.  (...) Ponieważ to dzięki Wam zebrałam pieniądze na ratowanie Oliwierka, czuje się w obowiązku poinformować o przebiegu leczenia. Jest mi bardzo przykro, że zostałam posądzona o to, że mogłabym oszukać wszystkich, którzy wpłacili pieniądze podczas zrzutki i przeznaczyć je na coś innego niż leczenie mojego Syna. Zdaje sobie sprawę też, że najgłośniej „krzyczą” osoby, które w pomoc się nie zaangażowały - zaczęła swoją wypowiedź Magdalena Stępień.

Zobacz także: Magda Stępień i jej chory synek spędzili święta w szpitalu: "Przechodzą bardzo trudny czas, są tam sami"

Co z synem Magdaleny Stępień? "To jeszcze rzadsza odmiana nowotworu wątroby"

Magdalena Stępień przyznała, że zebrana kwota starczyła na trzymiesięczne leczenie jej synka. Dzięki nowoczesnej technologii chłopiec i jego mama nie muszą przebywać w szpitalu cały czas, pojawiają się w placówce co dwa dni na kolejną chemioterapię. Niestety, na miejscu okazało się, że nowotwór Oliwiera jest jeszcze rzadszym przypadkiem niż przypuszczano:

- Okazało się, że zebrana kwota wystarczy nie tylko na badania, ale również na trzymiesięczne leczenie mojego syna. W tym czasie Oliwier miał robione badania potwierdzające diagnozę postawioną przez lekarzy w Polsce. Pierwsze 3 tygodnie to czas spędzony całkowicie w szpitalu bez przepustek. Jak się okazało z wyników badań jest to jeszcze rzadsza odmiana nowotworu wątroby niż początkowo sądziliśmy. Lekarze w Izraelu robią wszystko, aby ustalić najlepszą metodę leczenia, co nie jest łatwe ze względu na bardzo małą ilość takich przypadków. Szukamy rozwiązania tutaj (czekamy między innymi na wyniki badań genetycznych), do momentu, kiedy nie znajdziemy miejsca na świecie, gdzie lekarze mieli już doświadczenia z tego rodzaju nowotworem u dzieci - opisuje Magda Stępień.

A jak czuje się modelka w tej trudnej sytuacji?

Magdalena Stępień z synem w Izraelu na leczeniu
Instagram @magdalena___stepien

Zobacz także: Ewa Minge stanęła w obronie Magdaleny Stępień. "Publiczny ból, lincz za nieswoje grzechy"!

Magdalena Stępień o leczeniu syna: "Pojawiły się przerzuty" 

Magda Stępień przyznała, że pomału przyzwyczaja się do myśli, że jej syn jest ciężko chory i przed nimi bardzo długa droga do pełnego zdrowia. Modelka przyznała, że u małego Oliwierka pojawiły się przerzuty, jednak nie powiększają się dzięki zastosowanej chemioterapii: 

- W tej chwili nie przebywamy stale w szpitalu, jednak co dwa dni pojawiamy się na oddziale onkologicznym celem podania kolejnej dawki chemii lub przeprowadzenia badań kontrolnych. U mojego Syna pojawiły się również przerzuty, ale na szczęście nie powiększają się dzięki chemioterapii - zdradza Magda Stępień.- Powoli oswajam się z myślą, że mój Syn jest ciężko chory. Że ta walka będzie trwała bardzo długo. Trudno to zaakceptować, bo tak zwyczajnie po ludzku nie godzę się na to co dzieje się z moim dzieckiem. Ale jednocześnie jestem spokojna, bo głęboko wierzę w to, że się uda. Cieszę się każdą chwilą spędzaną z moim Synkiem. Ta sytuacja tez powoduje wiele przemyśleń, refleksji - przyznała Magda Stępień.

Modelka dodała, że jeśli ktoś z jej obserwujących tak samo jak ona, walczy o życie dziecka, Magda Stępień jest gotowa podzielić się swoim doświadczeniem i wiedzą. Post byłej partnerki Jakuba Rzeźniczaka wywołał natychmiast odzew wśród fanów. Internauci ślą słowa pocieszenia i wsparcia, ale także chwalą Magdę Stępień za jej siłę i dzielność. 

Zobacz także: Magdalena Stępień wspiera Joannę Opozdę! Fani pytają: "Daj znać jak synek"

Magdalena Stępień dziękuje za pomoc w zbieraniu pieniędzy na synka
Instagram @magdalena___stepien,

Magdalena Stępień z wózkiem, Maffashion
Instagram @magdalena___stepien/ Kamil Piklikiewicz/East News
Newsy
Maffashion apeluje o pomoc dla Magdaleny Stępień! "Kobieta jest w poługu, rozchwiana emocjonalnie"
Blogerka zareagowała na rozpaczliwy wpis byłej partnerki Jakuba Rzeźniczka. Jest odpowiedź Magdaleny Stępień!

Ostatni wpis Magdaleny Stępień poruszył Maffashion, która postanowiła pomóc młodej mamie w trudnych chwilach. Była partnerka Jakuba Rzeźniczaka nie ukrywa, że jest zrozpaczona, a w ostatnim oświadczeniu opublikowanym na Instagramie zapowiedziała, że po konfrontacji z piłakrzem na jakiś czas znika z mediów społecznościowych. W sieci pojawiło się zdjęcie zapłakanej modelki, która zaledwie kilka tygodni temu została mamą. Historia Magdaleny Stępień mocno zaniepokoiła Maffashion. Magdalena Stępień odpowiada na wpis Maffashion Magdalena Stępień i Jakub Rzeźniczak rozstali się tuż przed narodzinami ich dziecka i niestety do dziś są w konflikcie. W czwartek (12 sierpnia) w sieci pojawił się rozpaczliwy wpis byłej partnerki piłkarza, w którym pisze, że o trudnych chwilach w swoim życiu. W dniu dzisiejszym ojciec mojego dziecka dopiął swego, zniszczył mnie totalnie i tym samym osiągnął swój sukces. Może być dumny i cieszyć się już swoim szczęściem w spokoju. Raz na zawsze zamknął mi buzię! Wrócę niedługo obiecuję, ale na tę chwilę niestety nie dam rady tu być, bo to co się dzisiaj wydarzyło jest nie do pojęcia. Miałam już nigdy nie znikać ale m oja psychika jest dla mnie ważna a najważniejszy jest mój syn i na tym muszę się obecnie skupić i wyjść na prostą. Wrócę do was niebawem ale wtedy będę już silniejsza- pisała Magdalena Stępień. Wpis Magdaleny Stępień poruszył Maffashion, która podczas relacji na InstaStories postanowiła poprosić internautów o pomoc dla koleżanki z show-biznesu. Czy są tu jakieś osoby, które mogłyby Magdzie pomóc? Jak na dłoni widać, że robi się niebezpiecznie. Potrzebna fachowa pomoc! Kobieta jest w połogu, rozchwiana emocjonalnie, skrzywdzona (może i "na życzenie" - jak to piszą, z własnej...

Magdalena Stępień płacze
Instagram @magdalena___stepien
Newsy
Magdalena Stępień z "Top Model" w rozpaczliwym wpisie: "Tej Magdy już nie będzie" 
Magdalena z "Top Model" zalana łzami pisze o Jakubie Rzeźniczaku: "Ojciec mojego dziecka dopiął swego, zniszczył mnie".

Magdalena Stępień i Jakub Rzeźniczak rozstali się tuż przed narodzinami syna. Po rozstaniu pozostają w konflikcie, który zaczyna być coraz bardziej medialny. Niedawno modelka zarzuciła sportowcowi, że "nie ma litości dla niej w czasie połogu". Teraz opublikowała kolejny rozpaczliwy wpis. W sieci pojawiło się również zdjęcie zapłakanej mamy Oliwiera: Ojciec mojego dziecka dopiął swego, zniszczył mnie totalnie O co chodzi?  Zobacz także:  Magdalena Stępień z "Top Model" urodziła! Pokazała urocze zdjęcie dziecka Magdalena Stępień w rozpaczliwym wpisie o Jakubie Rzeźniczaku  Kilka miesięcy temu, gdy Magdalena Stępień z "Top Model" i Jakub Rzeźniczak ogłosili, że są parą, a potem, że spodziewają się dziecka , nikt nie przypuszczał, że ich związek zakończy się jeszcze przed narodzinami malucha. Syn pary przyszedł na świat w lipcu i otrzymał piękne imię Oliwier. Gdy chłopiec się urodził, Jakub Rzeźniczak był w nowym związku. Sportowiec i modelka nie utrzymują dobrych kontaktów. Ostatnio uczestniczka "Top Model" napisała o samotnym rodzicielstwie w ten sposób:  Ostatnie dni to był jakiś HARDCORE. Gorączka 40 stopni, zapalenie piersi i ja sama z tym wszystkim. Teraz dopiero wiem, jak silna jestem. Ale ten widok wynagradza wszystko - napisała publikując zdjęcie z synkiem.  Teraz w sieci pojawił się kolejny wpis. Magdalena Stępień opublikowała na Instagramie zdjęcie, na którym nawet nie ukrywa w jakim jest stanie. Cała zapłakana poinformowała internautów, że na jakiś czas zawiesza aktywność w mediach społecznoścowych:  Obiecuje, że jak wrócę to tej Magdy już nie będzie. Całuję was. Będzie mi was brakować, bo daliście mi dużo siły i wsparcia, za które z całego serca dziękuję i Oliwier...

Magdalena Stępień w ciąży. Magdalena Stępień z wózkiem
Instagram @magdalena___stepien
Newsy
Magda Stępień wbija szpilę Jakubowi Rzeźniczakowi: "Ktoś nie ma litości dla mnie w czasie połogu"
Magda Stępień sama wychowuje syna po rozstaniu z Jakubem Rzeźniczakiem. Zdradziła, że ostatnie dni były dla niej bardzo ciężkie: "Gorączka 40 stopni, zapalenie piersi (...)". Ostry wpis w sieci!

Magdalena Stępień wystąpiła w programie "Top Model", ale słuch szybko o niej zaginął. Jednak od jakiegoś czasu jest o niej coraz głośniej, głównie od momentu kiedy zaczęła spotykać się z Jakubem Rzeźniczakiem. Wówczas chętnie razem się pokazywali na Instagramie i udzielali wywiadów. Doczekali się również dziecka, niestety, jeszcze przed narodzinami Magda i Jakub rozstali się! Jak ich relacje wyglądają dziś? W sieci pojawił się ostry wpis Stępień! Zobacz także:  Magdalena Stępień z "Top Model" urodziła! Pokazała urocze zdjęcie dziecka  Burzliwy związek Magdy Stępień i Jakuba Rzeźniczaka  Magda Stępień i Jakub Rzeźniczak szybko zdecydowali się na dziecko, bo już po kilku miesiącach związku. Internauci byli w szoku, że modelka zdecydowała się na dziecko z piłkarzem, znając jego burzliwą przeszłość. Jednak nikt się nie spodziewał, że modelka i piłkarz rozstaną się jeszcze przed narodzinami dziecka! Tym bardziej szokuje to, że sportowiec jest już w nowym związku.  Zobacz także:  Jakub Rzeźniczak po raz pierwszy pokazał córkę na Instagramie! Inez ma już 3 latka i jest śliczna Uczestniczka "Top model" nie ukrywa w mediach, że jest załamana całą sytuacją, a najbardziej nie może znieść tego, że Kuba znalazł już sobie inną dziewczynę. Miała jeszcze nadzieję, że po urodzeniu syna Oliwiera wrócą do siebie, ale kiedy dowiedziała się o nowym związku Rzeźniczaka, zdała sobie sprawę, że jest to już niemożliwe.  Magda Stępień ostro o byłym partnerze! Magda Stępień wczoraj podzieliła się z fanami niezwykle szczerym i przejmującym wyznaniem o samotnym macierzyństwie. Wyznała, że ostatnie dni były dla niej bardzo trudne: Ostatnie dni to był jakiś HARDCORE. Gorączka 40 stopni, zapalenie piersi i ja sama z...

Nasze akcje
Gwiazdy
Newsy
Chcesz dobrze czuć się we własnej skórze tak, jak największe gwiazdy? Działaj metodą małych kroków!
Partner
Skuteczny trening bez wysiłku? Teraz to możliwe!
Newsy
Skuteczny trening to nie tylko siłownia!
Partner
Weleda
Newsy
Kosmetyki, które łączą tradycję z nowoczesnością. Poznaj je!
Partner
Nowości
PartyExtra
Małgorzata Rozenek-Majdan uśmiechnięta
Newsy
Małgorzata Rozenek-Majdan
BZ
Julia Wieniawa w neonowej sukience na lato
Newsy
Julia Wieniawa
BZ
Katarzyna Cichopek na 59 Festiwalu w Opolu
Newsy
Katarzyna Cichopek
BZ
Klaudia El Dursi na plaży
TV-Show
Hotel Paradise
BZ
Ślub od pierwszego wejrzenia x-news
TV-Show
Ślub od pierwszego wejrzenia
BZ
Versace wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Trendy w koloryzacji włosów na wiosnę i lato 2022. Te odcienie robią mocne wrażenie
Marcelina Zielnik
Gorący trend: Dopamine dressing
Fleszstyle
Dopamine dressing to najgorętszy trend sezonu. Obłędną koszulę w stylu Małgorzaty Rozenek-Majdan kupisz w Sinsay za 39,99
Anna Kusiak
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Niemal identyczne kupisz w Sinsay za 35 zł
Newsy
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Podobne kupisz w Sinsay za 35 zł
Urszula Jagłowska-Jędrejek
Anna Lewandowska w swetrze za ponad tysiąc złotych
Newsy
Anna Lewandowska w modnym swetrze ponad tysiąc złotych. W Sinsay kupisz podobny za 50 złotych!
Aleksandra Skwarczyńska-Bergiel
Moda uliczna wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Najmodniejsze buty na wiosenno-letni sezon. Te modele ma w szafie każda it-girl
Marcelina Zielnik