Ewa Minge staje w obronie Magdaleny Stępień
Mat. prasowe/Instagram @magdalena_stepien
Newsy

Ewa Minge stanęła w obronie Magdaleny Stępień. "Publiczny ból, lincz za nieswoje grzechy"!

Znana projektantka zabrała głos w sprawie zbiórki na leczenie syna Magdy Stępień i Jakuba Rzeźniczaka. Ewa Minge pisze: "Drodzy hejterzy, celebryci dyskutujący o celowości zbiórki..."

Magdalena Stępień kilka tygodni temu poinformowała o chorobie synka. Okazało się, że mały Oliwier ma rzadkiego guza wątroby, który nie jest możliwy do wyleczenia w Polsce. W internecie pojawiła się zbiórka na transport do kliniki w Izraelu, jednak od tego momentu w sieci pojawia się coraz więcej negatywnych komentarzy na ten temat. Potyczki słowne między Magdaleną Stępień a Jakubem Rzeźniczakiem postanowiła skomentować Ewa Minge. Po czyjej stronie stoi projektantka?  

Edyta Zając zabrała głos w sprawie Magdy Stępień i Jakuba Rzeźniczaka: "Powiem szczerze..."

Konflikt Jakuba Rzeźniczaka i Magdaleny Stępień 

Magdalena Stępień kilka tygodni temu poinformowała, że jej syn ma rzadkiego guza wątroby, który osiągnął już wielkość 12 centymetrów. Zrozpaczona mama przez długi czas prosiła o modlitwę oraz wsparcie duchowe. Sytuacja zmieniła się, gdy Anna Lewandowska znalazła klinikę w Izraelu, która specjalizuje się eksperymentalnych metodach leczenia nowotworów. Wtedy w internecie pojawiła się zbiórka na transport oraz początkowe koszty leczenia. 

Od tego momentu Magdalena Stępień oraz Jakub Rzeźniczak muszą zmagać się z falą hejtu, oraz negatywnych komentarzy, które wywołał jeden z filmików. Dziki Trener wysnuł teorię o tym, że oboje rodziców stać na leczenie śmiertelnie chorego dziecka, a zbiórka jest tylko medialna. Magdalena Stępień opublikowała InstaStories, w którym odpowiedziała na zarzuty. 

Zobacz także: Zbiórka na leczenie synka Magdaleny Stępień została zablokowana? Są nowe informacje!

Magdalena Stępień na swoim InstaStory
magdalena___stepien/Instagram

Magdalena Stępień odpowiada na krytykę, publikując kolejne, emocjonalne oświadczenia na swoim Instagramie. A Jakub Rzeźniczak udzielił wywiadu Krzysztofowi Stanowskiemu w "Dziennikarskim Zero". Dziennikarz wytłumaczył, że ojciec bardzo martwi się o Oliwiera, jednak nie chce zgodzić się na jego leczenie za granią. 

Rozmawiałem z Kubą. Wierzcie mi, to jest wrak człowieka. On cały czas płacze, ale mówi, że dziecko na pierwszą chemię zareagowało bardzo dobrze. Zaskakująco dobrze zdaniem lekarzy. Guz się znacząco zmniejszył. Przy okazji on nie wie, dlaczego jego była partnerka mówi o dwóch procentach szans na przeżycie, bo lekarze nie wiedzą tego, gdy z nim rozmawiają - mówił w formacie "Dziennikarskie Zero" Stanowski. 

Potyczki, które rozgrywają się między Magdaleną Stępień a Jakubem Rzeźniczakiem postanowiła skomentować Ewa Minge. W swoim poście stanęła po stronie matki chorego chłopca. 

Magdalena Stępień broni zbiórki na syna
magdalena___stepien/Instagram

Ewa Minge broni Magdy Stępień

Ewa Minge często komentuje wydarzenia z polskiego show-biznesu. Tym razem również postanowiła się wypowiedzieć. 

Dyskusje wokół Magdaleny Stępień są nie na miejscu, są tak straszne w sytuacji kiedy masz śmiertelnie chore dziecko, ze tylko kretyni z zaawansowanym stopniem kalectwa emocjonalnego mogą kusić się o negatywne czy dwuznaczne komentarze. Ojca opinia, że on woli w Polsce, kiedy jasno wypowiadają się lekarza onkolodzy, ze nie mają w tym przypadku jak skutecznie pomóc jest jakimś obłędem! W Izraelu jest metoda, która nie daje gwarancji na wyleczenie ale daje nadzieje, której tu nie ma! Ojciec wszystko co może zrobić, to przy swoich zarobkach nie narażać matki na podobne upokorzenia i zapłacić od ręki za wszystko co dla JEGO SYNA daje nadzieje. - napisała. 

Pojawiła się również krytyka, ale także współczucie, że choroba syna stała się tak medialna. 

Tu jest matka, która szczęśliwie w tym nieszczęściu jest medialna i ludzie szybko jej pomogli. Ta medialność jest dla niej przekleństwem bardziej niż darem. I jeżeli jej dziecko przeżyje, to wtedy będzie jej wdzięczna. Cała reszta historii ze znanym piłkarzem, to publiczny ból, lincz za nieswoje grzechy. Wybaczcie dziewczynie błędy i nieporadność w komunikacji, próbę różnymi sposobami ratowania wpierw siebie a teraz własnego dziecka. - kontynuowała. 

 

Magdalena Stępień płacze
Instagram @magdalena___stepien
Newsy
Magdalena Stępień z "Top Model" w rozpaczliwym wpisie: "Tej Magdy już nie będzie" 
Magdalena z "Top Model" zalana łzami pisze o Jakubie Rzeźniczaku: "Ojciec mojego dziecka dopiął swego, zniszczył mnie".

Magdalena Stępień i Jakub Rzeźniczak rozstali się tuż przed narodzinami syna. Po rozstaniu pozostają w konflikcie, który zaczyna być coraz bardziej medialny. Niedawno modelka zarzuciła sportowcowi, że "nie ma litości dla niej w czasie połogu". Teraz opublikowała kolejny rozpaczliwy wpis. W sieci pojawiło się również zdjęcie zapłakanej mamy Oliwiera: Ojciec mojego dziecka dopiął swego, zniszczył mnie totalnie O co chodzi?  Zobacz także:  Magdalena Stępień z "Top Model" urodziła! Pokazała urocze zdjęcie dziecka Magdalena Stępień w rozpaczliwym wpisie o Jakubie Rzeźniczaku  Kilka miesięcy temu, gdy Magdalena Stępień z "Top Model" i Jakub Rzeźniczak ogłosili, że są parą, a potem, że spodziewają się dziecka , nikt nie przypuszczał, że ich związek zakończy się jeszcze przed narodzinami malucha. Syn pary przyszedł na świat w lipcu i otrzymał piękne imię Oliwier. Gdy chłopiec się urodził, Jakub Rzeźniczak był w nowym związku. Sportowiec i modelka nie utrzymują dobrych kontaktów. Ostatnio uczestniczka "Top Model" napisała o samotnym rodzicielstwie w ten sposób:  Ostatnie dni to był jakiś HARDCORE. Gorączka 40 stopni, zapalenie piersi i ja sama z tym wszystkim. Teraz dopiero wiem, jak silna jestem. Ale ten widok wynagradza wszystko - napisała publikując zdjęcie z synkiem.  Teraz w sieci pojawił się kolejny wpis. Magdalena Stępień opublikowała na Instagramie zdjęcie, na którym nawet nie ukrywa w jakim jest stanie. Cała zapłakana poinformowała internautów, że na jakiś czas zawiesza aktywność w mediach społecznoścowych:  Obiecuje, że jak wrócę to tej Magdy już nie będzie. Całuję was. Będzie mi was brakować, bo daliście mi dużo siły i wsparcia, za które z całego serca dziękuję i Oliwier...

Magdalena Stępień z "Top Model" urodziła
Instagram @magdalena___stepien
Newsy
Magdalena Stępień z "Top Model" urodziła! Pokazała urocze zdjęcie dziecka 
Magdalena Stępień z "Top Model" niedługo przed porodem rozstała się z ojcem dziecka, Jakubem Rzeźniczakiem. Właśnie została mamą. To chłopiec czy dziewczynka?

Jakub Rzeźniczak ponownie został ojcem. Magdalena Stępień z "Top Model" urodziła. Radosną nowiną pochwaliła się na Instagramie publikując urocze zdjęcie dziecka.  Witaj na świecie - napisała szczęśliwa mama  To synek czy córeczka?  Magdalena Stępień z "Top Model" urodziła. Jakub Rzeźniczak ma syna czy córkę?  Magdalena Stępień z "Top Model" i Jakub Rzeźniczak o tym, że spodziewają się dziecka  poinformowali już pod koniec 2020 roku. W lutym z kolei podczas jednego  z wywiadów dla "Dzień Dobry TVN" zdradzili, że będzie to synek, dla którego wybrali dość rzadko spotykane imię Oliwier.  Zobacz także:  Gwiazda "Top Model" zostanie mamą! Pokazała zdjęcie dużego ciążowego brzuszka i USG Początkowo Magdalena Stępień i Jakub Rzeźniczak cieszyli się swoim związkiem i publikowali sporo wspólnych zdjęć. Niedługo przed porodem okazało się, że para postanowiła się rozstać. Fani od razu zauważyli, że z ich profili społecznościowych zniknęły wspólne zdjęcia, jednak ani Magdalena ani Jakub początkowo nie komentowali domysłów. Informacje o końcu związku ostatecznie potwierdziła sama Magdalena Stępień:  Nie jesteśmy już z Kubą Wówczas Magdalena Stępień była już w zaawansowanej cięży. Dzisiaj pochwaliła się radosną nowiną, że jej synek właśnie się urodził:  Witaj na świecie synku  Szczęśliwa mama opublikowała urocze zdjęcie, na którym widać małą dłoń chłopca. Magdalena Stępień została mamą po raz pierwszy. Jakub Rzeźniczak ma również córkę Inez.  Zobacz także:  Gwiazda "Top Model" zostanie mamą! Pokazała zdjęcie dużego ciążowego brzuszka i USG Magdalena Stępień z "Top Model"...

Jakub Rzeźniczak i Magdalena Stępień zostaną rodzicami!
Newsy
Gwiazda "Top Model" zostanie mamą! Pokazała zdjęcie dużego ciążowego brzuszka i USG
Jakub Rzeźniczak i jedna z uczestniczek "Top Model" Magdalena Stępień zostaną rodzicami! Pokazali zdjęcie USG

Wspaniała wiadomość została potwierdzona! Znany polski piłkarz Jakub Rzeźniczak i jedna z uczestniczek "Top Model" (2015 rok, piąta edycja programu TVN) Magdalena Stępień zostaną rodzicami! Skąd to wiemy? Wszystko za sprawą opublikowanych przez nich zdjęć na Instagramie, na których widzimy szczęśliwych przyszłych rodziców - Jakub obejmuje na nich swoją ukochaną i czule dotyka jej brzuszka. Za to Magda na jednym ze zdjęć trzyma w ręku zdjęcie USG. To ostateczny dowód na to, że para już niebawem powita na świecie ich pierwsze wspólne dziecko. Nie ma nic piękniejszego, jak oczekiwanie na narodziny nowego członka rodziny. Czyste szczęście, owoc naszej miłości, na który oboje czekamy z niecierpliwości. Jesteśmy szczęśliwi i podekscytowani tak bardzo, że ciężko to wyrazić w słowach. Dziękuje Ci, Madziu. Jesteście moim szczęściem, a już za kilka miesięcy będziemy razem w trójkę, chociaż w sumie już jesteśmy - napisał Jakub Rzeźniczak na Instagramie. Głos zabrała również Magdalena Stępień: Nie mogliśmy sobie wymarzyć lepszego końca roku.  Owoc naszej miłości jest w drodze. Jesteśmy wdzięczni Bogu za nasz "mały’" WIELKI CUD - napisała Magdalena. Zobacz także:  Jakub Rzeźniczak po raz pierwszy pokazał córkę na Instagramie! Inez ma już 3 latka i jest śliczna Jakub Rzeźniczak i jego partnerki W ostatnim czasie Jakub Rzeźniczak rozstał się z żoną - modelką Edytą Zając, niedługo potem przyznał, że ma córkę o imieniu Inez. Rzeźniczak nie chciał mówić wiele o jej matce, ale jak sam zapewniał, utrzymuje z nią stały kontakt. Niedługo później sportowiec pochwalił się kolejnym związkiem - z Magdaleną Stępień znaną z "Top Model". W ich krótkim, ale intensywnym związku, także nie brakowało...

Nasze akcje
Dua Lipa, Rihanna, Alessandra Ambrosio
Newsy
Te gwiazdy wiedzą jak stworzyć niezapomniane stylizacje!
Partner
Weleda
Newsy
Kosmetyki, które łączą tradycję z nowoczesnością. Poznaj je!
Partner
Zmysłowy i uwodzicielski czy delikatny i czarujący – jaki jest twój zapach?
Newsy
Ponadczasowy czy zaskakujący? Ten zapach ma jedno i drugie!
Partner
Sprawdź, jak skutecznie „cofnąć zegar” i odmłodzić spojrzenie!
Newsy
Spektakularny i jednocześnie naturalny wygląd? Sprawdź, jak odmłodzić spojrzenie!
Partner
Eva Longoria
Styl życia
Wymarzona sylwetka bez wyrzeczeń? To możliwe!
Partner
Newsy
Nowa kolekcja Lilou zachęca do świętowania wspólnych chwil
Partner
Pomysł na prezent: perfumy Tom Tailor
Newsy
Te perfumy symbolizują drogocenne chwile szczęścia i spokoju
Partner
Newsy
Niebanalna i ponadczasowa biżuteria Pandora zachwyca blaskiem
Partner
Nowości
PartyExtra
Małgorzata Rozenek-Majdan uśmiechnięta
Newsy
Małgorzata Rozenek-Majdan
BZ
Julia Wieniawa w neonowej sukience na lato
Newsy
Julia Wieniawa
BZ
Katarzyna Cichopek na 59 Festiwalu w Opolu
Newsy
Katarzyna Cichopek
BZ
Klaudia El Dursi na plaży
TV-Show
Hotel Paradise
BZ
Ślub od pierwszego wejrzenia x-news
TV-Show
Ślub od pierwszego wejrzenia
BZ
Versace wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Trendy w koloryzacji włosów na wiosnę i lato 2022. Te odcienie robią mocne wrażenie
Marcelina Zielnik
Gorący trend: Dopamine dressing
Fleszstyle
Dopamine dressing to najgorętszy trend sezonu. Obłędną koszulę w stylu Małgorzaty Rozenek-Majdan kupisz w Sinsay za 39,99
Anna Kusiak
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Niemal identyczne kupisz w Sinsay za 35 zł
Newsy
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Podobne kupisz w Sinsay za 35 zł
Urszula Jagłowska-Jędrejek
Anna Lewandowska w swetrze za ponad tysiąc złotych
Newsy
Anna Lewandowska w modnym swetrze ponad tysiąc złotych. W Sinsay kupisz podobny za 50 złotych!
Aleksandra Skwarczyńska-Bergiel
Moda uliczna wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Najmodniejsze buty na wiosenno-letni sezon. Te modele ma w szafie każda it-girl
Marcelina Zielnik