Magdalena Stępień o Jakubie Rzeźniczaku i leczeniu syna
Instagram @magdalena___stepien
Newsy

Magdalena Stępień poprosiła Jakuba Rzeźniczaka o pomoc: "Wierzę, że tym razem nie zawiedzie Oliwiera"

Magdalena Stępień potrzebuje 80. tysięcy dolarów na leczenie synka. Poprosiła o pomoc Jakuba Rzeźniczaka: "Ja zrobiłam, co mogłam".

Magdalena Stępień opublikowała kolejne informacje na temat stanu zdrowia małego Oliwiera. Przyznała, że dalsze leczenie będzie wynosiło ok. 80. tysięcy dolarów. O pomoc poprosiła Jakuba Rzeźniczaka: 

Tak, żeby miał wystarczająco czasu, żeby się odnieść, ile jest w stanie nam pomóc i jak nam pomoże

Nawiązała również do jego głośnego wywiadu na temat choroby dziecka. Magdalena Stepień przyznała, że małego Oliwierka będzie czekała operacja. Ma również zaskakujące wiadomości!

To, co się wydarzyło kilka dni temu utwierdziło mnie w tym, że jesteśmy w najlepszych rękach.

Co miała na myśli Magdalena Stępień? 

"Top Model": Joanna Krupa o pogrzebie małego Oliwiera. Skierowała ważne słowa do Magdaleny Stępień

Nowe informacje na temat stanu zdrowia syna Magdaleny Stępień i Jakuba Rzeźniczaka

Magdalena Stępień od trzech miesięcy przebywa w Izraelu, gdzie leczony jest jej synek. Mały Oliwier choruje na rzadki nowotwór wątroby. Syn Magdaleny Stępień ma przerzuty, jednak dzięki chemioterapii nie powiększają się. Była uczestniczka "Top Model" ciągle mierzy się z oskarżeniami na temat tego, na co idą pieniądze ze zbiórki, którą zorganizowała by ratować swoje dziecko. Dziś postanowiła odnieść się do sprawy i kolejny raz poruszyć kwestię kosztów leczenia: 

Myślę, że przyszedł czas, by powiedzieć tu do was kilka słów również w związku z tym, że od jakiegoś czasu jestem bezpodstawnie oskarżana, że pieniądze ze zbiórki wydałam na siebie lub to, żeby mieć fajne życie, co jest niezgodne z prawda. Załącze wam wszystkie faktury, które będą potwierdzeniem tego, na co wydałam pieniądze ze zbiórki, jakie były koszty leczenia. Jesteśmy już tutaj prawie 3 miesiące. Życie jest bardzo drogie w Izraelu, myślę że wiele osób sobie zdaje z tego sprawę, ale to nie ważne jakoś trzeba sobie dać radę.

Magdalena Stępień w poruszającym wpisie o synku
Instagram/Magdalena Stępień

Zobacz także: Magdalena Stępień pokazała nowe zdjęcie synka. Tak spędzają czas poza szpitalem

Magdalena Stępień potrzebuje 80 tysięcy dolarów na leczenie syna. Poprosiła o pomoc Jakuba Rzeźniczaka 

Pieniądze ze zbiórki, Magdalena Stepień przeznaczyła na leczenie synka. Jednak będą potrzebne kolejne środki. Magdalena Stępień zakomunikowała, że dalsze leczenie dziecka wymaga kolejnych 80. tys. dolarów. Magdalena Stępień wyznała, że od razu poprosiła o pomoc Jakuba Rzeźniczaka: 

Przedstawiono nam kolejną kalkulację kosztów leczenia Oliwiera. Została wyceniona na 80. tys. dolarów. Ja teraz wystarczająco wcześnie przekazałam informację Kubie. Również pani, która zajmuje się u nas tym wszystkim. Wysłała mu na maila informację, jaki będzie koszt leczenia. Tak, żeby miał wystarczająco czasu, żeby się odnieść ile jest w stanie nam pomóc i jak nam pomoże, ponieważ tak jak w ostatnim wywiadzie powiedział, że "gdybym mu dała znać wystarczająco wcześnie to na pewno by nam pomógł". Więc wierzę, że tym razem nie zawiedzie Oliwiera. Ja zrobiłam, co mogłam, żeby się tutaj znaleźć i to dzięki Wam. Dzięki ludziom o dobrym sercu Oliwier znalazł się w jak najlepszych rękach.

Dodała jednak, że kolejna kwota na leczenie nie zawiera operacji, którą mały Oliwier będzie musiał przejść: 

Pragnę, jeszcze tylko nadmienić, że cena 80. tys. dolarów to wyliczenie nie zawiera kosztów operacji, która czeka Oliwiera więc te koszty będą na pewno większe, ale to co się wydarzyło kilka dni temu utwierdziło mnie w tym, że jesteśmy w najlepszych rękach.

W ostatnim czasie relacje Magdaleny Stepień i Jakuba Rzeźniczaka poprawiły się. Ojciec odwiedził małego Oliwiera w szpitalu w Izraelu. Rodzice chłopca pogodzili się dla jego dobra i połączyli siły w walce o jego zdrowie. Magdalena Stępień pokazała nawet jak Jakub Rzeźniczak zajmuje się chorym synkiem

Jakub Rzeźniczak zajmuje się synem w Izraelu
Jakub Rzeźniczak zajmuje się synem w Izraelu

Zobacz także: Magdalena Stępień pokazała nowe zdjęcie z synkiem: "Tak Cię kocham mamo"

Wygląda jednak na to, że Magdalena Stępień jest dobrej myśli. Podzieliła się z internautami wieściami, chociaż wciąż postanowiła pozostać jeszcze tajemnicza. 

Wydarzyły się tu pewne rzeczy, o których jeszcze nie mogę mówić, ale o których wam opowiem ze szczegółami. Myślę, że wiele osób będzie bardzo zdziwionych. Ani razu przez chwilę nie pomyślałam o tym, że żałuję, że jestem tu w Izraelu, dlatego jestem ja wam wdzięczna a niedługo będzie Oliwier Wam wdzięczny, że to dzięki wam  on się tutaj znalazł, i że się wydarzyło co się wydarzyło, a o tym wam powiem już niedługo. (...) Wierzę, że wszystko się dobrze skończy. 

Z niecierpliwością czekamy na dobre wieści w sprawie zdrowia małego Oliwierka. 

Magdalena Stępień z synem w Izraelu na leczeniu
Instagram @magdalena___stepien

Magdalena Stępień płacze
Instagram @magdalena___stepien
Newsy
Magdalena Stępień z "Top Model" w rozpaczliwym wpisie: "Tej Magdy już nie będzie" 
Magdalena z "Top Model" zalana łzami pisze o Jakubie Rzeźniczaku: "Ojciec mojego dziecka dopiął swego, zniszczył mnie".

Magdalena Stępień i Jakub Rzeźniczak rozstali się tuż przed narodzinami syna. Po rozstaniu pozostają w konflikcie, który zaczyna być coraz bardziej medialny. Niedawno modelka zarzuciła sportowcowi, że "nie ma litości dla niej w czasie połogu". Teraz opublikowała kolejny rozpaczliwy wpis. W sieci pojawiło się również zdjęcie zapłakanej mamy Oliwiera: Ojciec mojego dziecka dopiął swego, zniszczył mnie totalnie O co chodzi?  Zobacz także:  Magdalena Stępień z "Top Model" urodziła! Pokazała urocze zdjęcie dziecka Magdalena Stępień w rozpaczliwym wpisie o Jakubie Rzeźniczaku  Kilka miesięcy temu, gdy Magdalena Stępień z "Top Model" i Jakub Rzeźniczak ogłosili, że są parą, a potem, że spodziewają się dziecka , nikt nie przypuszczał, że ich związek zakończy się jeszcze przed narodzinami malucha. Syn pary przyszedł na świat w lipcu i otrzymał piękne imię Oliwier. Gdy chłopiec się urodził, Jakub Rzeźniczak był w nowym związku. Sportowiec i modelka nie utrzymują dobrych kontaktów. Ostatnio uczestniczka "Top Model" napisała o samotnym rodzicielstwie w ten sposób:  Ostatnie dni to był jakiś HARDCORE. Gorączka 40 stopni, zapalenie piersi i ja sama z tym wszystkim. Teraz dopiero wiem, jak silna jestem. Ale ten widok wynagradza wszystko - napisała publikując zdjęcie z synkiem.  Teraz w sieci pojawił się kolejny wpis. Magdalena Stępień opublikowała na Instagramie zdjęcie, na którym nawet nie ukrywa w jakim jest stanie. Cała zapłakana poinformowała internautów, że na jakiś czas zawiesza aktywność w mediach społecznoścowych:  Obiecuje, że jak wrócę to tej Magdy już nie będzie. Całuję was. Będzie mi was brakować, bo daliście mi dużo siły i wsparcia, za które z całego serca dziękuję i Oliwier...

Magdalena Stępień z wózkiem, Maffashion
Instagram @magdalena___stepien/ Kamil Piklikiewicz/East News
Newsy
Maffashion apeluje o pomoc dla Magdaleny Stępień! "Kobieta jest w poługu, rozchwiana emocjonalnie"
Blogerka zareagowała na rozpaczliwy wpis byłej partnerki Jakuba Rzeźniczka. Jest odpowiedź Magdaleny Stępień!

Ostatni wpis Magdaleny Stępień poruszył Maffashion, która postanowiła pomóc młodej mamie w trudnych chwilach. Była partnerka Jakuba Rzeźniczaka nie ukrywa, że jest zrozpaczona, a w ostatnim oświadczeniu opublikowanym na Instagramie zapowiedziała, że po konfrontacji z piłakrzem na jakiś czas znika z mediów społecznościowych. W sieci pojawiło się zdjęcie zapłakanej modelki, która zaledwie kilka tygodni temu została mamą. Historia Magdaleny Stępień mocno zaniepokoiła Maffashion. Magdalena Stępień odpowiada na wpis Maffashion Magdalena Stępień i Jakub Rzeźniczak rozstali się tuż przed narodzinami ich dziecka i niestety do dziś są w konflikcie. W czwartek (12 sierpnia) w sieci pojawił się rozpaczliwy wpis byłej partnerki piłkarza, w którym pisze, że o trudnych chwilach w swoim życiu. W dniu dzisiejszym ojciec mojego dziecka dopiął swego, zniszczył mnie totalnie i tym samym osiągnął swój sukces. Może być dumny i cieszyć się już swoim szczęściem w spokoju. Raz na zawsze zamknął mi buzię! Wrócę niedługo obiecuję, ale na tę chwilę niestety nie dam rady tu być, bo to co się dzisiaj wydarzyło jest nie do pojęcia. Miałam już nigdy nie znikać ale m oja psychika jest dla mnie ważna a najważniejszy jest mój syn i na tym muszę się obecnie skupić i wyjść na prostą. Wrócę do was niebawem ale wtedy będę już silniejsza- pisała Magdalena Stępień. Wpis Magdaleny Stępień poruszył Maffashion, która podczas relacji na InstaStories postanowiła poprosić internautów o pomoc dla koleżanki z show-biznesu. Czy są tu jakieś osoby, które mogłyby Magdzie pomóc? Jak na dłoni widać, że robi się niebezpiecznie. Potrzebna fachowa pomoc! Kobieta jest w połogu, rozchwiana emocjonalnie, skrzywdzona (może i "na życzenie" - jak to piszą, z własnej...

Jakub Rzeźniczak i Magdalena Stępień zostaną rodzicami!
Newsy
Gwiazda "Top Model" zostanie mamą! Pokazała zdjęcie dużego ciążowego brzuszka i USG
Jakub Rzeźniczak i jedna z uczestniczek "Top Model" Magdalena Stępień zostaną rodzicami! Pokazali zdjęcie USG

Wspaniała wiadomość została potwierdzona! Znany polski piłkarz Jakub Rzeźniczak i jedna z uczestniczek "Top Model" (2015 rok, piąta edycja programu TVN) Magdalena Stępień zostaną rodzicami! Skąd to wiemy? Wszystko za sprawą opublikowanych przez nich zdjęć na Instagramie, na których widzimy szczęśliwych przyszłych rodziców - Jakub obejmuje na nich swoją ukochaną i czule dotyka jej brzuszka. Za to Magda na jednym ze zdjęć trzyma w ręku zdjęcie USG. To ostateczny dowód na to, że para już niebawem powita na świecie ich pierwsze wspólne dziecko. Nie ma nic piękniejszego, jak oczekiwanie na narodziny nowego członka rodziny. Czyste szczęście, owoc naszej miłości, na który oboje czekamy z niecierpliwości. Jesteśmy szczęśliwi i podekscytowani tak bardzo, że ciężko to wyrazić w słowach. Dziękuje Ci, Madziu. Jesteście moim szczęściem, a już za kilka miesięcy będziemy razem w trójkę, chociaż w sumie już jesteśmy - napisał Jakub Rzeźniczak na Instagramie. Głos zabrała również Magdalena Stępień: Nie mogliśmy sobie wymarzyć lepszego końca roku.  Owoc naszej miłości jest w drodze. Jesteśmy wdzięczni Bogu za nasz "mały’" WIELKI CUD - napisała Magdalena. Zobacz także:  Jakub Rzeźniczak po raz pierwszy pokazał córkę na Instagramie! Inez ma już 3 latka i jest śliczna Jakub Rzeźniczak i jego partnerki W ostatnim czasie Jakub Rzeźniczak rozstał się z żoną - modelką Edytą Zając, niedługo potem przyznał, że ma córkę o imieniu Inez. Rzeźniczak nie chciał mówić wiele o jej matce, ale jak sam zapewniał, utrzymuje z nią stały kontakt. Niedługo później sportowiec pochwalił się kolejnym związkiem - z Magdaleną Stępień znaną z "Top Model". W ich krótkim, ale intensywnym związku, także nie brakowało...

Nasze akcje
Gwiazdy
Newsy
Chcesz dobrze czuć się we własnej skórze tak, jak największe gwiazdy? Działaj metodą małych kroków!
Partner
Skuteczny trening bez wysiłku? Teraz to możliwe!
Newsy
Skuteczny trening to nie tylko siłownia!
Partner
Weleda
Newsy
Kosmetyki, które łączą tradycję z nowoczesnością. Poznaj je!
Partner
Nowości
PartyExtra
Małgorzata Rozenek-Majdan uśmiechnięta
Newsy
Małgorzata Rozenek-Majdan
BZ
Julia Wieniawa w neonowej sukience na lato
Newsy
Julia Wieniawa
BZ
Katarzyna Cichopek na 59 Festiwalu w Opolu
Newsy
Katarzyna Cichopek
BZ
Klaudia El Dursi na plaży
TV-Show
Hotel Paradise
BZ
Ślub od pierwszego wejrzenia x-news
TV-Show
Ślub od pierwszego wejrzenia
BZ
Versace wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Trendy w koloryzacji włosów na wiosnę i lato 2022. Te odcienie robią mocne wrażenie
Marcelina Zielnik
Gorący trend: Dopamine dressing
Fleszstyle
Dopamine dressing to najgorętszy trend sezonu. Obłędną koszulę w stylu Małgorzaty Rozenek-Majdan kupisz w Sinsay za 39,99
Anna Kusiak
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Niemal identyczne kupisz w Sinsay za 35 zł
Newsy
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Podobne kupisz w Sinsay za 35 zł
Urszula Jagłowska-Jędrejek
Anna Lewandowska w swetrze za ponad tysiąc złotych
Newsy
Anna Lewandowska w modnym swetrze ponad tysiąc złotych. W Sinsay kupisz podobny za 50 złotych!
Aleksandra Skwarczyńska-Bergiel
Moda uliczna wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Najmodniejsze buty na wiosenno-letni sezon. Te modele ma w szafie każda it-girl
Marcelina Zielnik